Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

QUOTE(darvina @ 2014 07 24, 09:39)
Klauskite drasiai, patarsim  4u.gif
Kaip rasiau, mano prioritetai- maistas ir avalyne. Lenku apavas tikrai neblogas , kainos adekvacios, spalvu didelis pasirinkimas , yra oda ir ne.

Gal galetumet pasakyti kur geriau ziureti vaikisku basuciu? Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vju @ 2014 07 24, 18:35)
Gal galetumet pasakyti kur geriau ziureti vaikisku basuciu? Aciu smile.gif

Nezinau, neturiu mazu vaiku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emilsima @ 2014 07 24, 07:16)
Aš klausiu ką perka pigiau, o ne ką man nusipirkti man nuvažiavus mirksiukas.gif  Ir ačiū toms, kas pasidalino patirtimi, o ne pakritikavo 4u.gif

gyvenu netoli PL, tai man keliones islaidos nedideles. Taigi, perku praktiskai viska ten - rubus, avalyne, maista, vaistus. Bet nesitikekit, kad viskas ten pigiau. Kainas reikia ziureti, lyginti, perskaiciuot pagal kursa. Vat pvz. saldaines, cigaretes ir alkoholis visad brangiau PL, net nera ko kainu ziuret.
Atsakyti
QUOTE(Vju @ 2014 07 24, 18:35)
Gal galetumet pasakyti kur geriau ziureti vaikisku basuciu? Aciu smile.gif

Prisiminiau, kad Plaza Suwalki CCC parduotuvėje yra didelis vaikiškos avalynės skyrius, bet dėl kainų ir modelių nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2014 07 24, 21:05)
Prisiminiau, kad Plaza Suwalki CCC parduotuvėje yra didelis vaikiškos avalynės skyrius, bet dėl kainų ir modelių nežinau  4u.gif

Aciu smile.gif
Atsakyti
Prie Kauflend Sulkuose yra OBI centras. Jis gal kaip musu "Senukai" g.gif , prireike gero kilimo uz adekvacia kaina.
Atsakyti
Sveikos gal kas artimiausiu laiku planuoja vaziuoti i lenkija? turiu prasyma gal kas getu is vaistines nupirkti kai ka su lietuvisku receptuku. atsilyginsiu
Atsakyti
merginos, pagaliau Biedronkose galima atsisakityti banko kortele thumbup.gif
Atsakyti
Ar dirba koks nors turgus 7dieniais? Esam Suwalkuose, nežinom, ką ryt aplankyt. Mėsos parduotuvės nedomina, Plazoj jau buvom. Ar dirba kiti prekybos centrai išskyrus maisto? Nerandu info apie jų darbo laiką smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 08 02, 16:27)
merginos, pagaliau Biedronkose galima atsisakityti banko kortele  thumbup.gif


Ooo!!!, reiks siandien arba rytoj patikrinti smile.gif tai labai puiku smile.gif
Papildyta:


Geriausiai Lenkijoje apsimoka suriai (ypac pelesinis), sviestas, miltai, cukrus, tualetinis popierius, tabletes indaplovei. Na ir tai kam akcijos ir ispardavimai.
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2014 08 05, 09:03)

Geriausiai Lenkijoje apsimoka suriai (ypac pelesinis), sviestas, miltai, cukrus, tualetinis popierius, tabletes indaplovei. Na ir tai kam akcijos ir ispardavimai.

drinks_cheers.gif dar jogurtai, pienas ( UHT), mineralinis
Kaufland Suwalki dabar remontuojamas, nors dirba, bet prekes kazkaip ismakaluotos ir maziau ju.
Atsakyti
Ar rugpjūčio 15 d. Lenkuose dirbs prekybos centrai?
Atsakyti