Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau, 33 tema

QUOTE(emilsima @ 2014 07 21, 18:54)
Ką labiausiai apsimoka pirkt Lenkijoje, važiuosim pirmąkart g.gif

Vaistai kai kurie daug pigiau.
Atsakyti
QUOTE(solnyszko @ 2014 07 21, 14:28)
Daug plyteliu yra parduotuveje Chata Suvalkuose. Pries dvejus metus kai mums buvo aktualios plyteles ten aptikom vos ne visa musu Iris'o asortimenta. Ar ten tikrai yra jusu norimu plyteliu nezina, bet gal vertetu nuvaziuoti pasiziureti. Pas juos taip pat galima uzsisakyti is katalogu. Ceramika Paradyz - lenku gamintojas, todel pas lenkus ju produkcijos tikrai yra ir ji garantuotai pigesne negu pas mus.


drinks_cheers.gif pritariu, reikes gal ir nulekti.
Atsakyti
O visgi kaip su patalyne, gal kas pirko, pakomentuos g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif niekaip nerandu kur yra tos dideles bazes, kur urmu apsipirkineja smile.gif sake ten trigubai jeigu nedaugiau didesnes bazes yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emilsima @ 2014 07 21, 18:54)
Ką labiausiai apsimoka pirkt Lenkijoje, važiuosim pirmąkart g.gif

norit, kad kas nors jum parasyti prekiu sarasa, ka JUM pirkti? Labai neprotinga, juk visi mes turim skirtingus, kad ir maitinimosi iprocius. Skaitykit tema, analizuokit parasytas kainas ir patys preskit ka jum pirkt apsimoka, o ko visai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Ania @ 2014 07 22, 07:56)
Vaistai kai kurie daug pigiau.

Jo pirkom nimesil tai zymiai pigiau galimja lt receptas
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 07 23, 16:04)
norit, kad kas nors jum parasyti prekiu sarasa, ka JUM pirkti? Labai neprotinga, juk visi mes turim skirtingus, kad ir maitinimosi iprocius. Skaitykit tema, analizuokit parasytas kainas ir patys preskit ka jum pirkt apsimoka, o ko visai nereikia.


Aš klausiu ką perka pigiau, o ne ką man nusipirkti man nuvažiavus mirksiukas.gif Ir ačiū toms, kas pasidalino patirtimi, o ne pakritikavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emilsima @ 2014 07 24, 08:16)
Aš klausiu ką perka pigiau, o ne ką man nusipirkti man nuvažiavus mirksiukas.gif  Ir ačiū toms, kas pasidalino patirtimi, o ne pakritikavo 4u.gif

Klauskite drasiai, patarsim 4u.gif
Kaip rasiau, mano prioritetai- maistas ir avalyne. Lenku apavas tikrai neblogas , kainos adekvacios, spalvu didelis pasirinkimas , yra oda ir ne.
Atsakyti
QUOTE(emilsima @ 2014 07 24, 08:16)
Aš klausiu ką perka pigiau, o ne ką man nusipirkti man nuvažiavus mirksiukas.gif  Ir ačiū toms, kas pasidalino patirtimi, o ne pakritikavo 4u.gif


Mes perkam tai ko mums reikia. Ten kur reikiamas daiktas pigiau. Tarkim reikia indaploves. Apsisprendziam kokios norim. Pasiziurim kiek tokia kainuoja LT, pasiziurim kiek kainuoja PL, ivertinam valiutos kursa ir perkam ten kur pigiau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
ar esate kas pirkę buitinę techniką internetu iš Lenkijos? Jei taip, iš kokių tinklapių?
Noriu įsigyti technikos naujam butui kažkur už 5000 Lt

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2014 07 24, 10:39)
Klauskite drasiai, patarsim  4u.gif
Kaip rasiau, mano prioritetai- maistas ir avalyne. Lenku apavas tikrai neblogas , kainos adekvacios, spalvu didelis pasirinkimas , yra oda ir ne.


Man tai reikia patalynės, užuolaidų ir avalynės. Dėl avalynės viskas jau ir aišku smile.gif Ačiū 4u.gif
O šiaip planuojam važiuoti daugiau kaip į pažintinę kelionę po šiaurės Lenkiją, bet tuo pačiu skirsim laiko ir apsipirkimui.
Atsakyti
O gal kas esat pirkę avalynę kalnų žygiams ir pan., kitaip hikingo, trekingo batus?
Planavau važiuoti iki Bialystoko, bet gal ir Suvalkuose kažkur yra tokių turizmo prekių parduotuvių?
Atsakyti