Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

ar geriat klevu sula ir kokiais kiekiais nes dabar prasidejo tai varau,,,,,,,, 4u.gif
Atsakyti
Hippie- paleo blynus kepei su kokoso miltais? skanūs gavosi?
mano mažoji sako iškepk blynų, bet tik ne su tais baltais (kokosais) schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 02, 19:27)
Merginos, nu kodėl man taip su tuo svoriu nesiseka? doh.gif
Užlipau šįryt ant svarstyklių ir čiut infarkto negavau - 67kg blink.gif  doh.gif  Kai prieš paleo turėjau 62  verysad.gif
Nuo rytojaus sėdu ant griežto whole ir dviem valgymais per dieną, iš kurių vienas - neperšaunama kava ryte. Nebežinau ko imtis, nutuksiu visai unsure.gif

Gal palengvės, jei parašysiu, kad ir pas mane panaši situacija doh.gif doh.gif doh.gif Turiu papildomus 4 kg nuo Paleo pradžios verysad.gif
Tik aš nesilaikysiu W30, nes du mėnesius laikiausi, o svoris augo. Dabar po truputį valgau varškę su grietine, vaisių nevalgau ir dar atsisakysiu jų iki vasaros.
Man tai mistika kažkokia su svorio augimu. Vienintelė mintis - man svoris auga, nes prieš Paleo aš valgiau tik liesą maistą ir nevalgiau miltinių produktų. Vaisius valgiau. Tai gal organizmas, gaudamas riebalų, kaupimo programą įjungė?
Atsakyti
QUOTE(tiktak @ 2014 03 02, 19:14)
ar geriat klevu sula ir kokiais kiekiais nes dabar prasidejo tai varau,,,,,,,, 4u.gif

Šiemet dar negėriau, bet šiaip geriam, kai uošviai atveža. Daug geriam, kartais iki šilto pavasario rūsy laikom. Mama ir vasarą sula šaltibarščius atskiedžia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 03 02, 20:19)
Gal palengvės, jei parašysiu, kad ir pas mane panaši situacija  doh.gif  doh.gif  doh.gif Turiu papildomus 4 kg nuo Paleo pradžios verysad.gif
Tik aš nesilaikysiu W30, nes du mėnesius laikiausi, o svoris augo. Dabar po truputį valgau varškę su grietine, vaisių nevalgau ir dar atsisakysiu jų iki vasaros.
Man tai mistika kažkokia su svorio augimu. Vienintelė mintis - man svoris auga, nes prieš Paleo aš valgiau tik liesą maistą ir nevalgiau miltinių produktų. Vaisius valgiau. Tai gal organizmas, gaudamas riebalų, kaupimo programą įjungė?



Del svorio, tai ir as turiu kelis kg pliuso nuo paleo, susiimsiu, mazinsiu riebalus, be to, dar prisiskaiciau, kad riebi krautuvine kiauliena kaupia kenksmingas medziagas, ziuresiu tik "kudos" mesos, plius jie noresiu, uzsidesiu kokoso riebalo.
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2014 03 02, 19:15)
Hippie- paleo blynus kepei su kokoso miltais? skanūs gavosi?
mano mažoji sako iškepk blynų, bet tik ne su tais baltais (kokosais) schmoll.gif


As visada kokosu miltus nusijoju, kitaip man konsistencija nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 02, 14:06)
Kazkas panasaus y ta kosele, kur merginos cia malasi is drozliu. Toks kaip kokoso sviestas, bet dar gali jausti kokoso drozles, aliejus jau beprasidejes formuot bemalant smile.gif Delikatesas veganam ir ne tik, o jau brangumas jo, tai.. doh.gif



megstu ir as kokoso manna, perku tokia http://www.iherb.com...-...r=null&ic=1
Atsakyti
ot nelaiku ta manna cia uzrodet. pries dvi dienas is iherb'o siek tiek slamstelio pirkausi, sedejau ir nesugalvojau, ka dar pasiimt, tai buciau prigriebus...

permeciau akim kelis atsiliepimus apie ta manna. sitas prajuokino: " Bad news: This is VERY fattening. I ate about 1-2 spoonsful/day (not tablespoon) so in 1 month I ate a little over 1/2 a jar and I gained 5 POUNDS from that! "
vienu zodziu suvalge puse to indelio per menesi ir priaugo 5 svarus biggrin.gif kai visas indelis sveria 1 svara lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jautiena: 02 kovo 2014 - 20:17
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 02, 20:03)
megstu ir as kokoso manna, perku tokia http://www.iherb.com...-...r=null&ic=1


Kodėl pačios nesusimalat kavamale ar mikseriu? ax.gif 9 baksai už puslitrį, plius dar siuntimas, nes sunkus su stiklainiu. O kokoso drožlių kilas apie 12lt. (dvigubai pigiau 4u.gif )

QUOTE(jautiena @ 2014 03 02, 20:13)
ot nelaiku ta manna cia uzrodet. pries dvi dienas is iherb'o siek tiek slamstelio pirkausi, sedejau ir nesugalvojau, ka dar pasiimt, tai buciau prigriebus...

permeciau akim kelis atsiliepimus apie ta manna. sitas prajuokino: " Bad news: This is VERY fattening. I ate about 1-2 spoonsful/day (not tablespoon) so in 1 month I ate a little over 1/2 a jar and I gained 5 POUNDS from that! "
vienu zodziu suvalge puse to indelio per menesi ir priaugo 5 svarus biggrin.gif kai visas indelis sveria 1 svara  lotuliukas.gif


Ni unesuprantu, tai jis kažkuo kitoks, nei iki sviesto sumaltos kokoso drožlės? g.gif (Kokio šlamštelio iš iherb prisirinkai? Dabar gi 10proc. nuolaida, tai irgi kraunuos krepšį sau, mamai smile.gif )

lotuliukas.gif
Atsakyti
kremo veidui itin drekinancio ieskojaus. kad vieno indelio nesisiust, tai dar prigriebiau dantu pastos ir kanapiu seklu.
Atsakyti
QUOTE(tiktak @ 2014 03 02, 19:14)
ar geriat klevu sula ir kokiais kiekiais nes dabar prasidejo tai varau,,,,,,,, 4u.gif



negeriu
Papildyta:
o man vel stojasi skrandis. blogai virskina. gelbsti tik druskos rugstis......
nesuprantu, gal per daug baltymu valgau? g.gif
Atsakyti
o as nepernesu tu kokosu miltu.. man ant dantu jie lieka ir uzkemsa burna.. fui fui.
sijot nebandziau - kas pasikeicia?
Atsakyti