Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

Sveikos, kas dar pamenat smile.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 04 03, 13:56)

Dabar mityba daugmaz prisitaikiau savo poreikiams, neseku aklai kas ka valgo, ir kad tai tik paleo ir neduokdie kas kitas y burna ykris tai tragedija baisiausia, ir reikalai taisosi su svoriu siek tiek smile.gif Virskinimas susitvarke visiskai, jegu sportuot yra, zodziu gyvenk ir zvenk. Ir nevadinu savo mityba nei vegetariska, nei paleo, tai yra mano mityba mano poreikiams smile.gif Etikeciu nebesiklijuoju ir gyvent tapo paprasciau smile.gif Temuke seku is yprocio, nes cia daug sauniu merginu, ydomu, kaip kam sekas, as cekava zose cool.gif

drinks_cheers.gif ir as panasiai dabar gyvenu smile.gif visiskai grynu paleo negyvenu, bet visi gerieji iprociai isliko- mesa tik su darzovem, duonos ir toliau neperku, zodziu iprastai valgau paleo pagrindais, bet jei kokiam vakarelyje nukrypstu ne i tema, tai nesuku galvos smile.gif orai geri, minu lauke dvirati, namie suku lanka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2014 04 03, 18:53)
Sveikutes,
si dieta, tiksliau toks gyvenimo budas visai man patinka, tik riebalus apribojau ir bliudelius mazesnius pasiemiau g.gif nes tas cholesterolis, ypac blogasis, pas beveik visus aukstas ax.gif kaip ir mano


O tas cholesterolis nuo riebalu??? , as kazkaip susidariau vaizda kad nuo gyvunines kilmes baltymu pertekliaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 04 03, 19:05)
Sveikos, kas dar pamenat smile.gif
drinks_cheers.gif ir as panasiai dabar gyvenu smile.gif visiskai grynu paleo negyvenu, bet visi gerieji iprociai isliko- mesa tik su darzovem, duonos ir toliau neperku, zodziu iprastai valgau paleo pagrindais, bet jei kokiam vakarelyje nukrypstu ne i tema, tai nesuku galvos smile.gif orai geri, minu lauke dvirati, namie suku lanka biggrin.gif


pamenam, pamenam... biggrin.gif Šaunu, kad gerai sekasi... 4u.gif

Ir Pur -pur pamenu... Dingusi kaip į vandenį... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2014 04 03, 17:53)
Sveikutes,
si dieta, tiksliau toks gyvenimo budas visai man patinka, tik riebalus apribojau ir bliudelius mazesnius pasiemiau g.gif nes tas cholesterolis, ypac blogasis, pas beveik visus aukstas ax.gif kaip ir mano


Na as riebalu specialiai i lekste nekraunu, bet ir lasinio uzvalgau ir kokosu aliejaus. Pas mane tik gerasis DTL uzkiles, kaip ir praeitam tyrime, uztat blogasis ir trigliceridai prie zemutines normos ribos. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 04 03, 20:09)
O tas cholesterolis nuo riebalu??? , as kazkaip susidariau vaizda kad nuo gyvunines kilmes baltymu pertekliaus  g.gif

tu teisi, bet man sunku atskirt kiek riebesne mesa turi riebalo ir baltymo blush2.gif
Atsakyti
Gyriausi, gyriausi, kad s....ku kilometrais, tai baigesi mano kilometrai, uzstrigo kazkur. O gal tiesiog nebeliko nieko ir kuri laika reikia palaukti, ka?
Atsakyti
Sveiki, ar galima valgyti sojos produktus. Pvz. soju miltai ax.gif
Kovoju su candida, soju piena ir varske galima. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika23: 04 balandžio 2014 - 08:06
Laba diena.
Draugavau su Dukanu, nuridenau 15, parėjo atgal 4. Bet jaučiuosi lyg visus būčiau susigrąžinusi, Dabar matyt Dukanas supyko ir svoris nejuda.
Bandžiau aiškintis apie Paleo. Pataisykit jei kas ne taip.
Valgome liesą mėsą, žuvį ( rūkytos negalima?) o mėsą galima virti, kepti, troškinti (rūkytos vištos nevalgome)
Tinka vaisiai nesaldūs ir nekrakmolingi, ir daržovės nesaldžios.
Visokių trapučių, duoniukų negalima?
Galima sėklas, riešutus ribotai, džiovintų vaisių negalima.
Ar galima sėlenas ?( na Dukano duonelė yra su sėlenom , labai skani)
O pieno visai ni ni, net į kavą?
Ir jogurto, kefyro, varškės ir gi ni ni.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2014 04 04, 08:40)
Laba diena.
Draugavau su Dukanu, nuridenau 15, parėjo atgal 4. Bet jaučiuosi lyg visus būčiau susigrąžinusi, Dabar matyt Dukanas supyko ir svoris nejuda.
Bandžiau aiškintis apie Paleo. Pataisykit jei kas ne taip.
Valgome liesą mėsą, žuvį ( rūkytos negalima?) o mėsą galima virti, kepti, troškinti (rūkytos vištos nevalgome)
Tinka vaisiai nesaldūs ir nekrakmolingi, ir daržovės nesaldžios.
Visokių trapučių, duoniukų negalima?
Galima sėklas, riešutus ribotai, džiovintų vaisių negalima.
Ar galima sėlenas ?( na Dukano duonelė yra su sėlenom , labai skani)
O pieno visai ni ni, net į kavą?
Ir jogurto, kefyro, varškės ir gi ni ni.... blush2.gif

mesa cia valgoma tikrai ne liesa, kertami ir lasiniai biggrin.gif o pieno produktus kiekvienas renkasi pagal save ir savo pojucius -vieni valgo, kiti ne. smile.gif as valgau....as irgi is Dukano pabegus buvau pas paleo mirksiukas.gif
Atsakyti
ST, nevalgom grūdų, jokių jų dalių, taip kad sėlenos irgi atkrenta. nevartojam sėklų aliejaus, pačias sėklas ar riešutus - labai saikingai.valgom nenuriebalintus maistus, o pieno produktai tai labai individualiai, kaip kas toleruoja, pabūnam kokį mėnesį be jų, o po to įvedę žiūrim, ar organizmas normaliai reaguoja.tik jokių nuriebalintų variantų. ir svarbiausia nepamiršti, kad visur ir visada yra kalnas daržovių.
jei sunku susigaudyti, gali pradėti nuo whole 30, yra pirmam puslapy nuoroda mirksiukas.gif ten yra ir nuorodų, kuriose aiškiai išdėstyta, aks paleo valgoma, o kas ne.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti