Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(jautiena @ 2014 03 01, 10:42)

Vakar prisinaktinejau iki 1:30... O siandien prabudau 7:30 ir viskas. Dabar kaip maisu trenkta, visa diena "v zhopu".



man panasiai. tik pabudau 8, bet galvoju nu jau ne!
ir iki 10 pamiegojau. neramiai miegojau. viena... turejau planu mergaitisku. ale V 10 raso - griztu! och.... nespejau net pasidziaugt vienatve biggrin.gif
atsikeliau ir sriuba nuejau virt. o jis grizo ir i darba isejo. kazkas ten nutiko.. tai tos sriubos ir negaminau ax.gif ilipau atgal i lova. tik pasigaminau sau salotas su krevetem ir avokado smile.gif
knyga skaitau lovoj smile.gif
Atsakyti
mergaites labas biggrin.gif su pavasariu 4u.gif klausimuka turiu...o palmiu ghi gerai ar ne? ax.gif
Atsakyti
Man tiesiog nekyla rankos naudot to aliejaus..

http://www.orangutan...t-Palm-Oil.aspx

http://www_saynotopalmoil_com/

Ir butent del to sis aliejus nera naudojamas paleo, nes tai mityba isvien su gamta, o ne jos niokojimu..

FATS
tallow (rendered beef fat)
lard (rendered pork fat)
coconut oil/milk/manna
extra virgin olive oil
walnut oil
avocado oil
macadamia oil
hazelnut oil
Note: Unrefined palm oil used to be on this list, but because of its production is directly associated with the ensuing extinction of orangutans, we’ve removed it from the list.
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 01, 22:21)
coconut manna


Kas yra manna?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 02 28, 20:24)

Man nereikalingas joks garpuodis...  schmoll.gif Pjaustytos daržovės gula į paprastą puodą, ant jų mėsa, šaukštas vandens ir viskas gaminasi garuose...  rolleyes.gif Kam dar pinigus leisti...


Nereikia kišt jokių pinigų. Pas mane garpuodis pats elementariausias- ant viryklės statomas puodas, ant kurio užsideda kitas su skylutėm. Galima naudoti paprasčiausią rėtį virš puodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 03 02, 07:25)
Nereikia kišt jokių pinigų. Pas mane garpuodis pats elementariausias- ant viryklės statomas puodas, ant kurio užsideda kitas su skylutėm. Galima naudoti paprasčiausią rėtį virš puodo  smile.gif

drinks_cheers.gif
Troškinimui garuose pirkau specialų sietelį ant kojelių. Sietelis pritaikytas bet kokio skersmens puodui (katilui, aišku, netiktų, bet tiek ir negaminu). Ir to man užtenka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 03 02, 08:25)
Nereikia kišt jokių pinigų. Pas mane garpuodis pats elementariausias- ant viryklės statomas puodas, ant kurio užsideda kitas su skylutėm. Galima naudoti paprasčiausią rėtį virš puodo  smile.gif


tiesą sakant, turiu aš tą skylėtą puodą, ir sietelį turiu,bet jų nenaudoju, nes nematau reikalo... ax.gif Viskas puikiai gaunasi ir paprastame puode, o ir plauti tenka ne du puodus, o vieną... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 02 kovo 2014 - 10:36
Kiekviena šeimininkė renkasi, kaip jai geriau, patogiau, kaip šeimai skaniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 02, 01:21)
Kas yra manna?


Kazkas panasaus y ta kosele, kur merginos cia malasi is drozliu. Toks kaip kokoso sviestas, bet dar gali jausti kokoso drozles, aliejus jau beprasidejes formuot bemalant smile.gif Delikatesas veganam ir ne tik, o jau brangumas jo, tai.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 02 kovo 2014 - 13:06
VAlgau pirmą valgymą cool.gif Vakare turėsim svečių, tai prigaminsiu įdarytų paprikų smile.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 02, 13:06)
Kazkas panasaus y ta kosele, kur merginos cia malasi is drozliu. Toks kaip kokoso sviestas, bet dar gali jausti kokoso drozles, aliejus jau beprasidejes formuot bemalant smile.gif Delikatesas veganam ir ne tik, o jau brangumas jo, tai.. doh.gif


Aaaa, tai čia mano duona kasdieninė smile.gif Tik aš pamaišau dar su kokoso aliejum ir dažniausiai nesijaučia jau sumaltų drožlių, bet tobulėjimui ribų nėra, dar pridėsiu ir drožlių padarius sviestą smile.gif Ir taip paprasta pasidaryt thumbup.gif Bet tu pagalvok kaip mandrai vadinasi MANNA umn.gif bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, nu kodėl man taip su tuo svoriu nesiseka? doh.gif
Užlipau šįryt ant svarstyklių ir čiut infarkto negavau - 67kg blink.gif doh.gif Kai prieš paleo turėjau 62 verysad.gif
Nuo rytojaus sėdu ant griežto whole ir dviem valgymais per dieną, iš kurių vienas - neperšaunama kava ryte. Nebežinau ko imtis, nutuksiu visai unsure.gif
Atsakyti
Kas čia šiandien su forumu? Ar man akyse viskas centruojasi? Truputi erzina smile.gif
Atsakyti