Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

Šiandien antram valgymui tunas sumaišytas su konservuotais žirneliais, naminiu majonezu pamaišytu su riebia grietine, pakeptais svogūnais ir kietai virtais kiaušiniais, niu niam niam, negalėjau nuo puodo atsiplėšt biggrin.gif

QUOTE(Nidulia @ 2014 04 01, 09:24)
Oho, koks receptukas:) Bet kaip ilgai viska troskinti-45 minutes, po to dar orkaiteje 50 min . Cia turbut reikia interpretuoti,


Žinoma interpretuok wink.gif

Niekada lakštų neapvirinėjau, visad gaudavosi viskas super puper smile.gif

QUOTE(Naistė @ 2014 04 01, 16:41)
Ar vartojat žuvų taukus? Kodėl?


Jau nebe ir vaikams nebeduodu-čia priprotino mergos su nuorodom, straipsniais ir pan., duodu aliejinio vit. D
Atsakyti
O nuo kada paleo leidzia makaronus g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 04 01, 22:54)
O nuo kada paleo leidzia makaronus  g.gif ?


Kažkas scroll'ina cool.gif Nieks makaronų dabar ir nevalgo-baklažanai skina kelią wink.gif
Atsakyti
nu! lazanijos visokios biggrin.gif

vakar drauge man siule pyraga, 'laaaaaabai skanu', tu neziurek kad cia daug sokolado.. nu tik biski!
sakau net biski nevalgau biggrin.gif tai primine man jos vestuves, kur as paleo pradzioj prisikimsau jos vestuvinio torto.. ax.gif sako aha, nevalgai!
et.....
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 04 01, 23:54)
O nuo kada paleo leidzia makaronus  g.gif ?

Azu, bet jumi interesna motera biggrin.gif
Atsakyti
jei tiketi tokiomis nesamonemis smile.gif visos salygos paleo smile.gif

O (pirma) kraujo grupė:
Šios kraujo grupės savininkų skrandžio rūgštingumas itin didelis, todėl jie nesusiduria su problemomis virškindami mėsą. Tačiau šie žmonės turi būti labai atidūs valgydami vaisius, didinančius skrandžio rūgštingumą. Pavyzdžiui, citrusiniai vaisiai, braškės, saldžios sultys. Tiesa, pirmos kraujo grupės turėtojai turėtų apskritai vengti cukraus. Tokiu būdu jie nesidirgins skrandžio gleivinės. Tai nereiškia, kad O kraujo grupės atstovai turėtų maitintis tik mėsa. Jiems puikiai tinka žalios spalvos ir lapinės daržovės.

Type O Diet depends on the use of lean, chemical-free meats, poultry, and fish. Type Os don't find dairy products and grains quite as user friendly as do most of the other blood types.

The initial weight loss on the Type O Diet is by restricting consumption of grains, breads, legumes, and beans.

Therefore it is good to avoid food that inhibits thyroid hormone (cabbage, brussels sprouts, cauliflower, mustard green) but increase hormone production (kelp, seafood, iodized salt)

Several classes of vegetables can cause big problems for Type Os, such as the Brassica family (cabbage, cauliflower, etc.) can inhibit the thyroid function. Eat more vegetables that are high in Vitamin K, which helps the clotting factor which is weak in Type Os. The nightshade vegetables can cause lectin deposit in the tissue surrounding the joints.

Because of the high acidity stomach, Type Os should eat fruits of alkaline nature such as berries and plums..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyras kitas: 02 balandžio 2014 - 15:17
Idomu ka apie antra grupe raso (type A) smile.gif speju vegetariaut liepia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vyras kitas @ 2014 04 02, 16:16)
jei tiketi tokiomis nesamonemis smile.gif visos salygos paleo smile.gif

O (pirma) kraujo grupė:


man tinka:D Ta proga jautienos sonkauliukai su svieziu kopusteliu sriuba ir troskintos cukinijos su morkytemis,
Per iseigines sesiu siltnamyje ridikiukus, krapus, salotas, spinatus ir sodinsiu svoguniukus laiskams:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 04 02, 15:02)
Azu, bet jumi interesna motera  biggrin.gif


nesupratau .... g.gif
na jus cia snekejot kad reik besamelio padazo arba apvirt lakstus, tai ir supratau kad visgi apie makaronus kalba eina.
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 04 02, 18:33)
nesupratau .... g.gif
na jus cia snekejot kad reik besamelio padazo  arba apvirt lakstus, tai ir supratau kad visgi apie makaronus kalba eina.

Keista, nes atsirandate paleo temoje tik tada, kai kazkas uzkliuna, kad kazka "pakibinti" o ne apie paleo pakalbeti ar pasidalinti savo patirtimi:)
O man kad skauda duobuteje kur saules rezginys/skrandzio vieta:( Itariu, kad pomidoras su grietine, gal pomidoro skurele, nes atsiraugiu dar iki siol pomidoru/agurku salotomis. Ka daryt?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 04 02, 19:49)
Keista, nes atsirandate paleo temoje tik tada, kai kazkas uzkliuna, kad kazka "pakibinti" o ne apie paleo pakalbeti ar pasidalinti savo patirtimi:)
O man kad skauda duobuteje kur saules rezginys/skrandzio vieta:( Itariu, kad pomidoras su grietine, gal pomidoro skurele, nes atsiraugiu dar iki siol pomidoru/agurku salotomis. Ka daryt?


Paleo tema skaitau kasdien smile.gif o su tais lakstais net du lapai buvo prirasyt... Tai ir paklausiau biggrin.gif
Pasiekimai mano tokie , kad db nesilaikau , bet stebiu situacija, kaip su sveikatom kitiem sekasi. Jauciu kad po menesio poros grisiu i paleio, ir gal daugiau pasipasakosiu.
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 04 02, 21:37)
Pasiekimai mano tokie , kad db nesilaikau ,

O kodel? Siaip sau ar del kazkokiu priezasciu? Temoje juk senokai.
Atsakyti