Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

Sveikos, prisiduodu su tyrimais
user posted image

Zodziu vaizdas daugmaz aiskus, tik mane tas MCV nervina, jau kelinti metai per mazas. Cia bendras eritrocitu turis g.gif Ir kepenys nepatenkintos, gal vaistai pradejo jas esti, bet nuokrypis mazas (as cia apie ALT), gal nieko reiksmingo. Nes paskutinius pusantru metu viskas buvo ok.
Ir oi kaip reikia D vitamina pasikelti biggrin.gif

Kaip jums tas laiko persukimas? As kaip zombis vaikstau.

Voresta, kaip man spaudima pakelti, zemas kaip nabasnyko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 04 01, 12:25)
Sveikos, prisiduodu su tyrimais

Kaip jums tas laiko persukimas? As kaip zombis vaikstau.




4u.gif
as nekomentuoju, nes nekompetetinga

o miegasi man ziauriai gerai!
pries laiko pasukima pabusdavau be zadintuvo. dabar mes keliames pusvalandziu anksciau. kad priprastum. tai labai gerai thumbup.gif
i tulika mane kelia wc.. didelio. ir tas man labai nepatinka. nes ne mintues negaliu laukt.. o ten buna uzimta... unsure.gif
Atsakyti
Ar vartojat žuvų taukus? Kodėl?
Atsakyti
O nakvišų aliejų? Turiu laabai daug nusipirkus- mest, ar vartot? Bus kokios naudos iš jo?
Atsakyti
Zuvu tauku nevartoju, nors man gydytoja primygtinai juos kisa. Skaiciau, kad kriliu aliejus geriau, jis ne taip greit oksiduojasi ir jame esancios omega 3 geriau isisavina. Del nakvisu nieko negaliu pasakyti, kazkada geriau, bet poveikio nepajutau, net nepamenu nuo ko ji geriau...
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 04 01, 14:25)
Sveikos, prisiduodu su tyrimais


o kokioj laboratorijoj darėt tyrimus?
pas mane tai nieko naujo tyrimuose, blogasis cholesterolis padidėjęs, feritinas dugne, dieta jokios įtakos nepadarė schmoll.gif

aš tai baigiu išklausyt Konstantino paskaitas, kažkaip man ten labiau patinka, negu paleo biggrin.gif ir beklausydama baigiu sugert turimus žuvų taukus, tai kažkaip pradedu jaust apimčių didėjimą (man reik priaugti 10 kg). Ir iškilo toks klausimas, ar darėt kas nors tą kepenų valymą su aliejum?
Atsakyti
Tyrimus jau metai is metu darausi Bendrosios medicinos praktikos (BMP) klinikoje Kaune.
Atsakyti
Kas tas Konstantinas? Prasom apsviesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kamelija* @ 2014 04 01, 18:17)
o kokioj laboratorijoj darėt tyrimus?
pas mane tai nieko naujo tyrimuose, blogasis cholesterolis padidėjęs, feritinas dugne, dieta jokios įtakos nepadarė  schmoll.gif

aš tai baigiu išklausyt Konstantino paskaitas, kažkaip man ten labiau patinka, negu paleo  biggrin.gif ir beklausydama baigiu sugert turimus žuvų taukus, tai kažkaip pradedu jaust apimčių didėjimą (man reik priaugti 10 kg). Ir iškilo toks klausimas, ar darėt kas nors tą kepenų valymą su aliejum?

Uzkabino, mane ne tas zodis mirksiukas.gif , diena-nakti ausines (1 vieneta) i ausi, kita seimos stebejimui palikau biggrin.gif
Man irgi labai patiko, tik filmuota 11 metais, dar turbut apie omegu ir alieju homosanite neskaite hihihi.gif
Ateityje galvoju ta valima daryti, kai mazius paaugs, nes dabar keleta valandu praguleti ant sono- mistika ir tiek.
Vat del Ginkgo Bilobos ir Cat's Claw pilnai pritariu. Biloba naudojau pernai visa ziema ir dabar menesi jau geriu. Atsiunciau ir pradejau gerti Cat's Claw ir pabandysiu veliau maziukui duoti del alergijos. Beja maziukas pradejo reaguoti i zydinti lazdyna ir berza verysad.gif , o taip tikejausi, kad su paleo to nebebus, bet tikiu, kad maziau reaguoja, gal kitais metais bus kitaip...

Voresta tu pries papildus, bet tas Zabolotnyj labai graziai aiskina: papildu pagalba galima paspartinti kai kuriuos procesus, ginkgo biloba reguliuoja lasteliu membranas, o Cat's Claw padeda pabaigti fagocitoze.
http://www.youtube.c...h?v=wtJBeH6Lsjw

Nidulia kaip jautiesi?
Voresta kaip tavo savijauta?
Atsakyti
Judu po truputi, edu mascarpone, auginuosi svori, jau kila uzaugau:) Aciu, kad domiesi:)
O kaip tavo mazius apskritai, kazkiek geriau?
Atsakyti
Valgo pastoviai darzoviu-mesos kose ( is mesos vistiena ir ozkiena) ir riebaliuku pakankamai, kokosu alieju turiu slepti, nes turbut suvalgytu ir puse stiklainio per viena karta, bet vis kazkas mums koja pakisa, nieko naujo negaliu ivesti, ka tik paragaujam ir vel pabertas ir apie savaite laiko reikia sutvarkyti oda.
Is skanestu tik ryziu trapucius ir silauoges, karta i savaite isverdu banana su cukinija.
Bet nors zinau, kad ta kose mums tikrai tinka, tai vistiek gerai, turime tvirta pagrinda ir visada griztant prie jo oda pasitaiso.

Apie nakvysu alieju, rodos homosanitus kazkur skaiciau, kad kaip tik jis sendina oda.
Atsakyti
Ot vargas su maziukais sitaip taikyti maisteli. Bananas su cukinija, skamba skaniai:)
Atsakyti