Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(LumiLumi @ 2014 03 27, 17:08)
Merginos, truputeli ne i tema. Prasau patarimo. Taigi darbe yra toks vyras, jau pagyvenes, zodziu paskirtas prie vadovu. Na ir prasidejo absurdiska kontrole, kuo toliau tuo sunkiau. Viska seka, visur lenda. I toleta einanciu mato, kava ateini atsigerti tuoj prisistatys, tada tenka klausytis nuobodziu nesamoniu. Visi susilaukia pastabu, kad neteisinga maista valgo, kad kazkas per ilgai arbata geria, kad kad kazkas parukyt eina ir tt. Siandien geriau kava su 85% sokoladu, tai priejo ir paklause kaip jauciuosi. Sakau, kad gerai, o jis man "neilgai". Zodziu net gurksnis gerklej uzstrigo... Pyktis nesinori, bet jis nera mano tiesioginis vadovas. Kaip ji nuo saves atfutbolint ir neapkartinti savo gyvenimo. Susidaro ispudis, kad tokie visada uzsiseda jaunas merginas, cia gal toks budas pasipuikuoti? Pas mane darbe tai visos merginos jaunos, sedim pakraupusios, moteros pasidalinkit ismintimi...


Niu koks fainulka bigsmile.gif doh.gif Su tokiais visada žaidžiu ir atsakau tuo ko jie nesitiki, na, dažniausiai juokų forma, bet kaip žinia kiekvienas juokas turi dalį teisybės wink.gif Jis kaip koks pavasarinė "iškrypus žibutė" kur lietpaltį ŠAST, grožybes pyst (legalus jaustukas, niekaip nepriprantu lotuliukas.gif ), kažkas pasibjaurėjo, pasibaisėjo, išsigando ir jau jiems GERAIIII bigsmile.gif Tai tiesiog neduočiau jam jo peno. Na, priėjo, paklausė-atsakei ir viskas, jokio susidomėjimo, jokios šypsenos, bet ir jokio pasibjaurėjimo ar išsidavimo, kad nemalonu, nes jis turbūt minta ta energija, tiesiog ABEJINGUMAS ir lakoniškumas. Arba..., jei jis tau ne viršininkas, tai ping pong'u atgal "juokaučiau", gal ir man pavyktų jį užknisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vyras kitas @ 2014 03 27, 18:40)
gali netycia pirstus prispausti su durimis smile.gif


laugh.gif
Atsakyti
Na faini patarimai biggrin.gif Pirstu prispaudimas nepades, ten jau galva prispausti reikia... Dievazi reik durniu ijungti. Ech ta jaunyste, kazkaip reikia ismokti nereaguoti jautriai, nors sunku. Pas mus ten nemazai trenktu, visgi mokslo guzai, su kompleksais savam stiliuje...
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 03 27, 18:08)
Zodziu net gurksnis gerklej uzstrigo...

O kitą kartą išsišiepk iki ausų ir tą "puikiai" pasakyk taip puikiai, kad paspringtų cool.gif Tokie tiesiog maitinasi žmonių sumišimu, nejaukumu ir pasimetimu- pasodink, šiknių, ant dietos dirol.gif Pajus, kad neveikia jo kreivi ir reikšmingi žvilgsniai, kai arbatą geri, ar replikos apie maistą neliečia ir susiras kitą auką 4u.gif

Aš savaitę insaniti baigiau, esu baisi šaunuolė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 27, 14:29)
Gal imkit ir jus, visos mergos, persekiokite ji perdetu rupesciu.,-"gal pas jus su pusle blogai, kad taip daznai I wc einate?",-"o ka jus cia valgote, labai nesveika, gal jums atnesti petrusku?",-"kava geriate? Ka jus, juk  neilgai gerai jausites, nebejaunas esate, infarktas gali nukirsti" ir t.t. Visos is eiles "labai rupinkites" smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
labai geras patarimas.
prisiminiau multika apie briedi ir ikyru zuiki.
Atsakyti
su pusle negerai? biggrin.gif as siulyciau iskart klaust ar su prostata viskas gerai ir pa-emailint masazu skelbimu biggrin.gif
o jei rimtai, tai vienskiemeniai atsakymai i visus klausimus dazniausiai nutraukia visas tolimesnes diskusijas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif As savo darbe taikau tylos terapija biggrin.gif Jeigu kazkas jau uzvelia kazka nelabai juokingo, tai tokiu zvilgsniu paziuriu kaip y sudo gabala, kad labai greit patepa slides cool.gif Atsakinet kazka smaikstaus neapsimoka, nes gali prisiknist dar labiau schmoll.gif Taip, ne arba nieko geriausia manau rolleyes.gif Uzjauciu Lumi, turiu ir as darbe tokiu "geriu" 4u.gif
Atsakyti
visos matyt pavasariu dziaugiasi, kad tokia tyla temoj...
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2014 03 31, 01:11)
visos matyt pavasariu dziaugiasi, kad tokia tyla temoj...


Aš irgi taip pamaniau smile.gif
Atsakyti
Atsibodo žieminės daržovės smile.gif Laukiu nesulaukiu, kada iš daržo galėsiu prisiskint kalną svogūnų laiškų, salotų, rucolos, rūgštynių ir ridikėlių. Dieviškos salotos bus wub.gif Bandžiau ridikėlius iš parduotuvės, tai šūds - vandens skonio, jokio aštrumo
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 29, 10:42)
Labas rytas 4u.gif As savo darbe taikau tylos terapija biggrin.gif Jeigu kazkas jau uzvelia kazka nelabai juokingo, tai tokiu zvilgsniu paziuriu kaip y sudo gabala, kad labai greit patepa slides cool.gif Atsakinet kazka smaikstaus neapsimoka, nes gali prisiknist dar labiau schmoll.gif Taip, ne arba nieko geriausia manau rolleyes.gif Uzjauciu Lumi, turiu ir as darbe tokiu "geriu" 4u.gif



maniskis , po mano pasakojimu apie mano skyriu, sako - po eilinio sudo , pasakyk- na baigiam apie sudus, o tai s.i.k.t uzsinoresiu ir pan biggrin.gif nes jus neisivaizduojat kokiu sudu is tiesu zmones prisigalvoja ir apie tai sneka.. arba apie kolegas, apsnekos, arba kitu zmoniu apsnekos.. arba gyriasi.. zodziu kitu sumenkinimas, saves kelimas...
taip ir gyvenam unsure.gif

uztat savaitgalis buvo labai geras ir ilgas. pailsejau!
Papildyta:
QUOTE(cushy @ 2014 03 31, 08:47)
Atsibodo žieminės daržovės  smile.gif Laukiu nesulaukiu, kada iš daržo galėsiu prisiskint kalną svogūnų laiškų, salotų, rucolos, rūgštynių ir ridikėlių. Dieviškos salotos bus  wub.gif Bandžiau ridikėlius iš parduotuvės, tai šūds - vandens skonio, jokio aštrumo



man mama gavo is turgelio. tai neblogi
Atsakyti
dabar taip pastebiu kaip zmones eda pyragus kasdiena..
siryt kolegos pradejo nuo naminio pyrago. o 11 val va kveicia i gitmadieni vel torto..
ir siaip beveik kasdiena kazka perka tortisko - tai bandeliu, tai pyrageliu, tai saldainiu. o sokoladas tai padetas kaip kokia riesutai ar obuoliai ant stalo.
Atsakyti