Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

Šelma , kaip taviškis sportininkas ar išsilaikė paleo? sodybą kaip prizą gavo?
Atsakyti
sveikos
ant dienu pasidariau tyrimus
gerasis cholesterolis 1.28,blogasis 4.3 viso 6.2; gliukuotas cukeris ( jis jau kelinti metai pas mane toks) 7 ,siaip cukrus padidejas,nes ryjau saldumynus ( depresuxa) 9,kazkoks trigleceridas 1.02,na dabar po keliu menesiu tyrimai bus privalomi,tai paziuresim kas ir kaip bus su paleo:) aisku pries tai buvo ne paleo,griztu vel pas jus.... trukt uz vadziu vel is pradziu....
Atsakyti
Jau tu su tais saldumynais:)
Atsakyti
QUOTE(Mantilė @ 2014 03 26, 16:59)
Šelma , kaip taviškis sportininkas ar išsilaikė paleo? sodybą kaip prizą gavo?

Gavo biggrin.gif Bet tik mėnesį, griežtam Paleo tik mes su dukra likom smile.gif
Atsakyti
Merginos, truputeli ne i tema. Prasau patarimo. Taigi darbe yra toks vyras, jau pagyvenes, zodziu paskirtas prie vadovu. Na ir prasidejo absurdiska kontrole, kuo toliau tuo sunkiau. Viska seka, visur lenda. I toleta einanciu mato, kava ateini atsigerti tuoj prisistatys, tada tenka klausytis nuobodziu nesamoniu. Visi susilaukia pastabu, kad neteisinga maista valgo, kad kazkas per ilgai arbata geria, kad kad kazkas parukyt eina ir tt. Siandien geriau kava su 85% sokoladu, tai priejo ir paklause kaip jauciuosi. Sakau, kad gerai, o jis man "neilgai". Zodziu net gurksnis gerklej uzstrigo... Pyktis nesinori, bet jis nera mano tiesioginis vadovas. Kaip ji nuo saves atfutbolint ir neapkartinti savo gyvenimo. Susidaro ispudis, kad tokie visada uzsiseda jaunas merginas, cia gal toks budas pasipuikuoti? Pas mane darbe tai visos merginos jaunos, sedim pakraupusios, moteros pasidalinkit ismintimi...
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 03 27, 17:08)
Merginos, truputeli ne i tema. Prasau patarimo.

smile.gif g.gif nelabai ką gali pakeisti tokioj situacijoj, na, turiu galvoj, paties žmogaus, jo principų, noro pasirodyt, kitus pakritikuot, ar net "patikrint". Tai tikriausiai belieka išeitis - kiek galint šalintis jo, nerodyt nei menkiausio kolegiško draugiškumo, bendraut visiškai tik tiek, kiek reikia dalykiniu aspektu. Ilgainiui gal pamatys, kad "kaip nuo žąsies vanduo" jo "juokeliai" ar pastabos ne į temą, ir pabos pačiam g.gif.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 03 27, 18:08)
Siandien geriau kava su 85% sokoladu, tai priejo ir paklause kaip jauciuosi. Sakau, kad gerai, o jis man "neilgai"


gali netycia pirstus prispausti su durimis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<tundra> @ 2014 03 27, 17:31)
smile.gif  g.gif nelabai ką gali pakeisti tokioj situacijoj, na, turiu galvoj, paties žmogaus, jo principų, noro pasirodyt, kitus pakritikuot, ar net "patikrint". Tai tikriausiai belieka išeitis - kiek galint šalintis jo, nerodyt nei menkiausio kolegiško draugiškumo, bendraut visiškai tik tiek, kiek reikia dalykiniu aspektu. Ilgainiui gal pamatys, kad "kaip nuo žąsies vanduo" jo "juokeliai" ar pastabos ne į temą, ir pabos pačiam g.gif.

good.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 03 27, 17:08)
Merginos, truputeli ne i tema. Prasau patarimo. Taigi darbe yra toks vyras, jau pagyvenes, zodziu paskirtas prie vadovu. Na ir prasidejo absurdiska kontrole, kuo toliau tuo sunkiau. Viska seka, visur lenda. I toleta einanciu mato, kava ateini atsigerti tuoj prisistatys, tada tenka klausytis nuobodziu nesamoniu. Visi susilaukia pastabu, kad neteisinga maista valgo, kad kazkas per ilgai arbata geria, kad kad kazkas parukyt eina ir tt. Siandien geriau kava su 85% sokoladu, tai priejo ir paklause kaip jauciuosi. Sakau, kad gerai, o jis man "neilgai". Zodziu net gurksnis gerklej uzstrigo... Pyktis nesinori, bet jis nera mano tiesioginis vadovas. Kaip ji nuo saves atfutbolint ir neapkartinti savo gyvenimo. Susidaro ispudis, kad tokie visada uzsiseda jaunas merginas, cia gal toks budas pasipuikuoti? Pas mane darbe tai visos merginos jaunos, sedim pakraupusios, moteros pasidalinkit ismintimi...


as nezinau. pati esu panasioj situacijoj. tik pas mane biski blogiau- ne vienas toks, o musu skyrius kaip kumstis vientisas. ir visi nenormalus.
tai beveik nebedrauju su jais. aisku susilaukiau visokiu apkalbu, patyciu ir repliku... bet kazkaip.... zinau kad neilgai cia pradirbsiu. tiesiog negalesiu nei pasikeist nei ju pakeist.
musu darbe - gerai gyveni kol lendi i sikna.
tad...
buk savim, ne uz ka nepadlauzauk ir nevaidink ka nesi.
stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 03 27, 18:08)
Merginos, truputeli ne i tema.

QUOTE(vyras kitas @ 2014 03 27, 19:40)
gali netycia pirstus prispausti su durimis smile.gif

thumbup.gif čia geras. Prajuokinot smile.gif
QUOTE(jaicy @ 2014 03 27, 20:47)
musu darbe - gerai gyveni kol lendi i sikna.

Daug kur taip, deja.
Čia jau kažkas rašė, kad palikti tik dalykinius santykius. Pritariu tai minčiai.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 03 27, 19:59)
Čia jau kažkas rašė, kad palikti tik dalykinius santykius. Pritariu tai minčiai.

Aš jau seniai tokiu principu gyvenu ir dirbu. Darbas man patinka - jis yra mėgiamas. O bendradarbiai - tik priedas prie viso to. Suprantu, kad ateinu dirbti, kad tai - mano pragyvenimo šaltinis. Ir tiek. O bendrauti tikrai turiu su kuo ir ne darbe. Stengiuosi nepasakoti savo asmeninio gyvenimo ir nelįsti į kitų gyvenimus. Jei kartais kokia višta užkarksi, kaip ana sveika lesa, stilingai rengiasi ar protingai elgiasi, per akinių viršų pažiūrėjusi abejingai pasakau, jog ji, deja, nėra mano siekiamybė.
Ir pirštus, ir liežuvį visuose darbuose būtų kam priverti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 03 27, 18:08)
pakraupusios, moteros pasidalinkit ismintimi...


Gal imkit ir jus, visos mergos, persekiokite ji perdetu rupesciu.,-"gal pas jus su pusle blogai, kad taip daznai I wc einate?",-"o ka jus cia valgote, labai nesveika, gal jums atnesti petrusku?",-"kava geriate? Ka jus, juk neilgai gerai jausites, nebejaunas esate, infarktas gali nukirsti" ir t.t. Visos is eiles "labai rupinkites" smile.gif
Atsakyti