Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

Jaicy, antras variantas galingesnis, malti kokosu sviestui tikrai tiks, nes ir indas stiklo. Tai ypac gerai jei reikia smulkinti leda, nes plastikas gali skilti.
Pirmas variantas turi daugiau funkciju, piena tikrai pagaminsi, del sviesto nzn. Kartais kai prietaisas gauna didele apkrova, prasisuka plastikines jungiamosios dalys (taip man jau buvo nutike malant kokosu sviesta). Bet kombainas gerai kai reikia salotas greitai pagaminti, darzoves tarkuoti ir tt.

As pati ilgai svarsciau del pirmojo varianto, bet pasiziurejau, kad tas kokosu sviestas nera man jau tokia butinybe, todel nusipirkau kombaina. As daug salotu valgau tai man labai greitai viskas pasiruosia. Pirkau vidutinio galingumo, va toki http://www.topocentr...-HR7761-00.html
Pasigalvok pagal tai ka ir kaip daznai gaminsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2014 03 24, 20:15)
Jaicy, antras variantas galingesnis, malti kokosu sviestui tikrai tiks, nes ir indas stiklo. Tai ypac gerai jei reikia smulkinti leda, nes plastikas gali skilti.
Pirmas variantas turi daugiau funkciju, piena tikrai pagaminsi, del sviesto nzn. Kartais kai prietaisas gauna didele apkrova, prasisuka plastikines jungiamosios dalys (taip man jau buvo nutike malant kokosu sviesta). Bet kombainas gerai kai reikia salotas greitai pagaminti, darzoves tarkuoti ir tt.

As pati ilgai svarsciau del pirmojo varianto, bet pasiziurejau, kad tas kokosu sviestas nera man jau tokia butinybe, todel nusipirkau kombaina. As daug salotu valgau tai man labai greitai viskas pasiruosia. Pirkau vidutinio galingumo, va toki http://www.topocentr...-HR7761-00.html 
Pasigalvok pagal tai ka ir kaip daznai gaminsi  4u.gif


aha.. o man va V sako - kad tingesiu as ta kombain rinkt, plaut , paskui vel surinkt...
jei butu vieta kur jis stovetu- dar dar.. bet istraukt kas karta kai noriu agurka papjaustyt tai neapsimoka...
bet dabar man ziauriai sunku morks, saliero sakni supjaustyt.. nemegstu as tarkuot. man jegos pritruksta..

o bandei su tuo daryt kokosu sviesta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 24 kovo 2014 - 21:24
Ne, dar nebandziau. Neturiu drozliu, reiktu nusipirkti ir pameginti g.gif
Na ka zinau del to sunkumo, mano virtuve mazute, tai as ji ant palanges pasidejau (pati pagrinda), jis nedidelis, o indus i spintele, kai reikia ant smugio susistatau ir darbuojuosi, plovimas irgi nesudetingas. man sulciaspaude isplauti budavo didesnis vargas. smile.gif

man irgi nepatinka tarkuoti, as dazniausiai pirstus iki krauju nusitarkuoju doh.gif tai prasydavau vyro, kad tarkuotu. Uztai dabar galiu ir pati biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 24 kovo 2014 - 21:33
QUOTE(jaicy @ 2014 03 24, 15:42)
cesnaka(recepte ir  svogunu buvo, bet as ju nevartoju), pakepinti su citrinos zievele ir imbieru siek tiek. ipilti  2 stiklines vistienos sultinio(kitokio nebuvo), 200 ml kokoso pieno. kreveciu kazkiek. iberti dar kalendros, pipiru(arba c ili pipiru kas megsta astriai)
isejo skystoka ir saldoka  unsure.gif  prieskoniu  siek tiek jautesi, galima buv ir daugiau kas megstat

kaip manot, kuris geresnis?
http://pigu.lt/buiti...3333?id=3907991
ar
http://pigu.lt/kokte...1006?id=3973919


4u.gif Bandysiu, kaip tik liko iš litro kokospienio, tai sunaudosiu, kad nesugestų...ir krevečių turiu smile.gif

Aš rinkčiausi antrą-galingesnis, stiklinis indas, ledo crusheris, geresnės geležtės, o dėl kombaino priedų, tai vis tiek nevartoju bulvių ir nesuku tešlų, daržovėms turiu super tarką smile.gif Mes dar kai pirkom atkreipėm dėmesį, kad būtų metalinė, o ne plastmasinį jungtis tarp indo ir variklio, kad neįvyktų Lumi Lumi minėtas prasisukimas, kas mums irgi įvyko su praeitu blenderiu.
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 24, 23:59)
4u.gif Bandysiu, kaip tik liko iš litro kokospienio, tai sunaudosiu, kad nesugestų...ir krevečių turiu smile.gif

Aš rinkčiausi antrą-galingesnis, stiklinis indas, ledo crusheris, geresnės geležtės, o dėl kombaino priedų, tai vis tiek nevartoju bulvių ir nesuku tešlų, daržovėms turiu super tarką smile.gif Mes dar kai pirkom atkreipėm dėmesį, kad būtų metalinė, o ne plastmasinį jungtis tarp indo ir variklio, kad neįvyktų Lumi Lumi minėtas prasisukimas, kas mums irgi įvyko su praeitu blenderiu.



mano v ta pati pasake smile.gif

4u.gif
Atsakyti
kazkokia as pmsine boba pastarasias dienas...vakar V uzpuoliau lovoj. snd sunervino koleges(na jas as ir siaip noriu nuzudyt kasdiena..) bet jau neisprusimas kaimeciu tai... doh.gif pasijuoke is zmogaus kuris netoleruoja gliuteno.. (ne manes)
dar mama sunervino... pasake kad jai tubut depresija(musu seimoj turbut tai nacionalinis bruozas, arba tikrai tai uzkreciama, nes uzsikrete visi nariai, nesvarbu kur gyvenantis, uzsieni, uz atlanto ir pan)

tuoj as pati uzsidepresuosiu ant pavasatrio.. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 25 kovo 2014 - 09:50
Ar tau viskas gerai su skydliauke jaicy? 4u.gif Man tokie priepuoliai uzeina, kai ji pradeda streikuot, nes vaistu as jokiu negeriu smile.gif Karts nuo karto tokia pati bunu, MB labai supratingas, niekada nereaguoja biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,
Norėjau paklausti, kodėl dažniausiai naudojate kokoso aliejų? Alyvuogių ir augalinio negalima?
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2014 03 25, 15:11)
Laba diena,
Norėjau paklausti, kodėl dažniausiai naudojate kokoso aliejų? Alyvuogių ir augalinio negalima?

kepimui naudojame kokoso aliejų, taukus, kadangi jie oksiduotis (na, t. y. degti ir rūkti) pradeda ganėtinai aukštoje temperatūroje, tuo tarpu augaliniai aliejai gana nepatvarūs. Tačiau alyvuogių, avokado aliejus renkamės šaltam naudojimui, salotų padažui ar gaminant majonezą. Sėklų (sojų, saulėgrąžų, rapsų ir kitus "vegetable" oil) aliejų nenaudojame, nes jie labai labai nepatvarūs, po sąlyčio su oru oksiduojasi, gretai genda, be to turi daug omega 6 polinesočiųjų riebalų rūgščių (kurių nerekomenduojama vartoti daug).
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 25, 11:39)
Ar tau viskas gerai su skydliauke jaicy? 4u.gif Man tokie priepuoliai uzeina, kai ji pradeda streikuot, nes vaistu as jokiu negeriu smile.gif Karts nuo karto tokia pati bunu, MB labai supratingas, niekada nereaguoja biggrin.gif



pas mane yra tas..... letinis trioditas jei neklystu. mazgeliu yra. bet vaistu niekas neskyre kol kas . sako dar normos ribose. tik tikrinuosi daznai..

man anksciau buvo kaip tik PMS. bet su paleo tikrai apmazejo tie nuotaikos svyravimai...
maniskis irgi supratingas. gloste galva ir sake - nusirelaksink... tada jam sakau- tu tu manes nenervuok ir viskas bus gerai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Skine @ 2014 03 25, 14:11)
Laba diena,
Norėjau paklausti, kodėl dažniausiai naudojate kokoso aliejų? Alyvuogių ir augalinio negalima?



dar galima pasigaminti ghee
pas mus net V jau nebekepa ant alyvuogiu, nors jis ne paleo
Atsakyti
nerafinuoto kokoso aliejus negalima naudot aukstoj temperaturoj. jo smoke point yra apie 170C, jei neklystu. rafinuoto - aukstesnis.
Atsakyti
Sveikos,

Pasidariau kakavos su kokoso pienu, tai man jau per saldu, kaip kitur vadinamas "karštas šokoladas" )taip keista buvo, kai užsisakę hot chocolate vis gaudavom saldžios kakavos puodą-išlepino mus Lietuvos operhauzas su savo karštu šokoladu wub.gif
Dar pastebėjau, kad ir marinuoti agurkai nebeskanu darosi-per saldu, jau man tik raugintų paduok biggrin.gif

QUOTE(ativas @ 2014 03 26, 01:28)
nerafinuoto kokoso aliejus negalima naudot aukstoj temperaturoj. jo smoke point yra apie 170C, jei neklystu. rafinuoto - aukstesnis.


Bet kaip žinot kokia temperatūra pasiekiama, kai pvz. kepi kiaušinienę ar daržovinius blynelius, varškėtukus, kotletus ir pan. g.gif
Atsakyti