Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

Jautiena drinks_cheers.gif dėl šūdeliokų.
Nesu pirkusi nei migdolų, nei kokosų miltų. Man pinigų gaila, verčiau aš be tų blynų pabūsiu. O kai labai norisi, tai iš moliūgų ir kiaušinių ir be miltų gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 22, 21:17)
O, kaip įdomiai-su datule, ciberžole ir cinamonu  rolleyes.gif Geltooonas toks turėtų būti smile.gif O toks pienukas tinka į cikorijų kavą, skanu? Būtinai pabandysiu.
O kaip migdolų pieną gamini?
Aš irgi, kai tik atsigausiu, nes dabar tai ne kas turbūt būtų...


Mazai dedu, nesigauna labai geltonas, greiciau vos vos gelsvas biggrin.gif Kavos nebegeriu jau apie menesy laiko, taip kad nebandziau dar schmoll.gif Migdolu piena darau lygiai taip pat, tik be datuliu. Ciberzoles pradejau po truputy det visur, kur tik ymanoma, kazkaip norisi man jos, nors skonio mazai, tik spalva daugiausiai smile.gif
Kaip sveikatos siandien? 4u.gif

jautiena - man siltas pienas skaniausias budavo, kai vaikas buvau biggrin.gif Stovedavau su puoduku, laukdavau kol teta primels ir gerdavau iskart, po kokius 6-8 kartus biggrin.gif Tevai po vasaros atostogu pasiimdavo tokia gerai pavalgiusia ir pagerusia to pienuko lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Niu tempos nėra, bet sloga ir kosulys toks priepuolinis kamuoja, tai vakar inhaliacijas dariausi, kojas mirkiau, daba dukrytę gydau.

QUOTE(Padushkele @ 2014 03 22, 21:53)
Vyras pasirase paprastuoju budu - arba valgo ka as gaminu, arba tegu pats pasigamina ka nori


Pas mus buvo tas pats variantas, tik, kad maniškis atsisako ir siūlomų darbe tortų/saldainių, nevalgo saldumynų, pradėjo bėgioti smile.gif Nukritęs pilvukas ir svoris jam didelė motyvacija.

Šiandien sapnavau, kad MB surijo du didelius gabalus torto, einu išsiaiškinsiu.

QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 23, 09:21)
Kavos nebegeriu jau apie menesy laiko, taip kad nebandziau dar schmoll.gif

Migdolu piena darau lygiai taip pat, tik be datuliu.

jautiena - man siltas pienas skaniausias budavo, kai vaikas buvau biggrin.gif Stovedavau su puoduku, laukdavau kol teta primels ir gerdavau iskart,


Baisu pripažinti, bet aš po Whole 30 irgi kavos nebegeriu, tai jau 1,5mėn. thumbup.gif , bet cikorijos su kokoso pienu kartais išlakam su SB drinks_cheers.gif

Kaip tai, migdolai gi ne kokoso drožlės...Migdolų prieš tai nemirkai, nesmulkini? Paprastai riešutus užpilis karštu vandeniu ir mali? Kiek laiko?

Aš irgi buvau tik ką pamelžto, šilto pieno mėgėja drinks_cheers.gif , labai nusistebėjau sužinojus, kad kažką nuo to pykina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 23, 12:29)
Kaip tai, migdolai gi ne kokoso drožlės...Migdolų prieš tai nemirkai, nesmulkini? Paprastai riešutus užpilis karštu vandeniu ir mali? Kiek laiko?


Smagu, kad jau geriau 4u.gif
Pamirsau paminet apie mirkyma doh.gif Uzpilu kambario temperaturos vandeniu ir palieku pernakt ar pusdieniui. Nors teoriskai su blendtec pasidaryciau ir is nemirkytu, bet mirkyti man skaniau, toks tirstokas pienas su puta gaunas wub.gif

Atsakyti
ligoniukams sveikatos 4u.gif

snf viriau kokosu sriuba smile.gif nu idomus skonis. tokia valgiau kavinej, po kurios paskui viduriavau. pabandziau namie pasidaryt aisku ne su tiek prieskoniu..tai man per saldi gavosi. ziuresim kaip V ivertins smile.gif

guzas mano praejo, po poros nexium tableciu ir keleta sedatif. kuris tiksliai padejo nezinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 03 22, 23:33)
blem vaikystes vakariene: bulka su uogiene uzsigeriant pienu, butinai saltu biggrin.gif

o kad daug isleidai, tai vadinasi sudeliokus perkalioji, o ne vien tik maisto produktus is kuriu valgiai pasigamina. sudeliokais laikau visokias ten chia mia kapaniu seklas, kokoso palaikus, datulkes ir kt "superfood'us", is kuriu rimtu pietu nepagaminsi.


Aha papirkalioju visokiu nesamoniu, bet idomu paragaut buvo, kai ka pirksiu, kai ko nebe. Bet jau lyg ir viska is tu sudelioku paragavau, banko saskaita pamacius dar saldziau pasidare, tai bandysiu galvot ka perku. g.gif Teoriskai pasiskaiciavau, kad tureciau isitekt i buvusi biudzeta, kaip gausis praktiskai bus matyt. Bandau save pateisint, kad kadangi gyvenu ne LT, tai tiesiog dideles daniskos kainos kaltos, bet istikruju jus teisios, reik dar ismokt atsirankiot ko reik ir kas nebutina ax.gif

MB irgi labai skatina toliau maitintis tie tirpstantys soniukai ir pilvukas, nes jauciu, kad jau pabosta, sumustinuko norisi ir t.t. bet kai gauna pagyru, tai vel toliau su manim kiausus su darzovem kerta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 22, 00:41)
Aš tai pritilus, nes 39,1  cool.gif Bronchitas turbūt...
Išsiaiškinau parduotuvėj kuo skiriasi mūsų susimalti "miltai" ir jų parduodami miltelių tekstūros, sausi, o gi jie (pastarieji) nuriebalinti, namie taip nepasigaminsi. Ir migdolų miltai pasidarė deficitas, net sveikuose produktuose, kokoso, tai tikrai yra. Dar iherb'e visų jų (tapijokos) irgi yra, reiks kada susikaupt užsakymui (jei kuriai reik konsultacijso kaip prisiregistruot-rašykit į až).



gal gali įmesti tapijokos miltų nuorodą iš iherbo ? g.gif
Man jie patiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mantilė @ 2014 03 22, 09:43)
o vargeli, sveikatos tau glėbį siunčiu 4u.gif

tai jei tie miltai "nuriebalinti"- gal ir kepasi su jais kitaip g.gif



na, man tai tikrai yra skirtumas tarp savos gamybos kokoso miltų ir pirktinių ...
Pirktiniai kažkaip mažiau ir prie keptuves limpa kepant g.gif
Papildyta:
QUOTE(Mantilė @ 2014 03 21, 18:33)

kažkas čia pirko internetu tapijokos miltus  g.gif  ar jau išbandėt kepiniuose?


naudojau kolkas tik blynams kepti...
labai skanūs gavosi
Kokoso miltai pyraguose mums tinka, bet į kokius blynus ar varškėčius-nelabai schmoll.gif
Atsakyti
o man niekru netinka kokoso miltai..
migdolu nebandziau g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 23, 11:48)
Pamirsau paminet apie mirkyma  doh.gif Uzpilu kambario temperaturos vandeniu ir palieku pernakt ar pusdieniui. Nors teoriskai su blendtec pasidaryciau ir is nemirkytu, bet mirkyti man skaniau, toks tirstokas pienas su puta gaunas wub.gif


O koks riešutų ir karšto vandens santykis?

QUOTE(jaicy @ 2014 03 23, 19:40)
snf viriau kokosu sriuba

guzas mano praejo, po poros nexium tableciu ir keleta sedatif. kuris tiksliai padejo nezinau smile.gif


Pasidalink receptu-labai įdomu 4u.gif

Jooo, visos ligos nuo nervų ir tik keletas nuo malonumų cool.gif

QUOTE(Padushkele @ 2014 03 23, 22:55)
Bandau save pateisint, kad kadangi gyvenu ne LT, tai tiesiog dideles daniskos kainos kaltos

bet kai gauna pagyru, tai vel toliau su manim kiausus su darzovem kerta  biggrin.gif


Ooo, tik dabar pastebėjau kokiam mieste gyvenat wub.gif H.K. Anderseno gimtinėj, lankėmės ten, kai su SB keliavom po Daniją vestuvių metinių proga smile.gif

thumbup.gif TB lietuvis?

QUOTE(norala @ 2014 03 24, 10:45)
gal gali įmesti tapijokos miltų nuorodą iš iherbo ?  g.gif
Man jie patiko  smile.gif


Tik dabar jų nėra prekyboje, bus balandžio 2-ą:
http://www.iherb.com...y...r=null&ic=1
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 24, 14:09)
Sveikos 4u.gif
O koks riešutų ir karšto vandens santykis?


Karsto vandens nenaudoju - mirkymui kambario temp., kokoso pienui apie 45-50 laipsniu, kitaip blenderis uzsivakumuos ir pienas lauk soks, kai bandysi atidaryt biggrin.gif
Santykis - litrui pieno nepilna sauja riesutu ar kokoso drozliu. Mano sauja maza biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 24, 13:09)
Sveikos 4u.gif
O koks riešutų ir karšto vandens santykis?
Pasidalink receptu-labai įdomu 4u.gif




cesnaka(recepte ir svogunu buvo, bet as ju nevartoju), pakepinti su citrinos zievele ir imbieru siek tiek. ipilti 2 stiklines vistienos sultinio(kitokio nebuvo), 200 ml kokoso pieno. kreveciu kazkiek. iberti dar kalendros, pipiru(arba c ili pipiru kas megsta astriai)

isejo skystoka ir saldoka unsure.gif prieskoniu siek tiek jautesi, galima buv ir daugiau kas megstat
Papildyta:
kaip manot, kuris geresnis?

http://pigu.lt/buiti...3333?id=3907991

ar

http://pigu.lt/kokte...1006?id=3973919

paskirtis - malti kokosus i piena/sviesta, trinti darzoves sriubom ir pan.

kazkaip linkstu ties antru. bet gal pirmas toks pat geras kaip ir antras?(vilioja daug ivairiu antgaliu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 24 kovo 2014 - 15:43
QUOTE(jaicy @ 2014 03 24, 16:42)
kaip manot, kuris geresnis?

http://pigu.lt/buiti...3333?id=3907991

ar

http://pigu.lt/kokte...1006?id=3973919

paskirtis - malti kokosus i piena/sviesta, trinti darzoves sriubom ir pan.

kazkaip linkstu ties antru. bet gal pirmas toks pat geras kaip ir antras?(vilioja daug ivairiu antgaliu)

Aš rinkčiausi galingesnį g.gif
Atsakyti