Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(rytorasa @ 2014 03 18, 12:01)
refliuksas...  g.gif

arba nervukai. buna nerviniu pagrindu stovi guzas gerklej. mano drauge net zarna rijo. o pasirode kad del nervu ir streso
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 03 18, 10:51)
arba nervukai. buna nerviniu pagrindu stovi guzas gerklej. mano drauge net zarna rijo. o pasirode kad del nervu ir streso



nu gali but...buvau namie - viskas ok. nuejau idarba- antra diena guzas stovi..

man net noprisi "uzvalgyt" ta guza. mol prastumsiu su maistu..
aisku suprantu kad tai nesamone..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 18 kovo 2014 - 11:06
QUOTE(jaicy @ 2014 03 18, 10:41)
stovi guzas gerklej!

QUOTE(rytorasa @ 2014 03 18, 11:01)
refliuksas...  g.gif

QUOTE(jaicy @ 2014 03 18, 12:05)
man net noprisi "uzvalgyt" ta guza. mol prastumsiu su maistu..

Man kai rūgštys kyla, noriu ką nors suvalgyti. Ir būtinai saldaus.
Laikykitės, jaicy
nuo streso daug visokių negalavimų kyla, deja verysad.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gricė: 18 kovo 2014 - 11:13
QUOTE(jaicy @ 2014 03 18, 11:47)
gyvenime taip nebuvo..... refliuksas pasizymedavo skrandzio skausmais, remeniu...
o db  maitiniesi teisingai r se tau.
tikrai jau pradedu pykt...tik nzn ant ko  verysad.gif

ir druskos rugstis nebepadeda..nes matyt ir negali padet jei t ai refliuksas.. nu grazu.


man pradėjus maitintis paleo po kiek laiko tooks refliuksas pasireiškė, kad baisu... rolleyes.gif Bijodavau eiti miegoti, nes tiesiog atsigulusi jaučiau, kaip degina skrandį ir tas deginimas kyla aukštyn... Miegojau pusiau sėdėdama, nors koks ten miegas.... doh.gif Atsirado bjaurus kvapas burnoje, kuris, kaip suprantu kilo dėl skrandžio negalavimo. Refliuksas mane kankindavo ir iki paleo, bet taip stipriai niekada dar nebuvo.

O kosulys, dusulys, gerklės perštėjimas nekankina?
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 03 18, 11:51)
arba nervukai. buna nerviniu pagrindu stovi guzas gerklej. mano drauge net zarna rijo. o pasirode kad del nervu ir streso

Taip taip, jaicy, gali būti tas gumulas gerklėje ne nuo maisto.
Aš turiu tokią bėdą jau kelinti metai..tik niekaip neatrandu priežasčių sad.gif Būna užeia ir viskas - stovi gerklėje kažkoks gumulas ir net verkt norisi, nes jis nepraeina..nebent kai valgai mažiua jaučiasi,,Bet tai ne išeitis
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 03 18, 11:32)
man pradėjus maitintis paleo po kiek laiko tooks refliuksas pasireiškė, kad baisu...  rolleyes.gif Bijodavau eiti miegoti, nes tiesiog atsigulusi jaučiau, kaip degina skrandį ir tas deginimas kyla aukštyn... Miegojau pusiau sėdėdama, nors koks ten miegas....  doh.gif Atsirado bjaurus kvapas burnoje, kuris, kaip suprantu kilo dėl skrandžio negalavimo. Refliuksas mane kankindavo ir iki paleo, bet taip stipriai niekada dar nebuvo.

O kosulys, dusulys, gerklės perštėjimas nekankina?



ne. niekas is isvardintu simptomu..
man ir iki paleo toks baisus nebuvo... ir pradejus paleo - irgi nebuvo. nzn kas pasikeite dabar... g.gif
kazi kodel taip?
Papildyta:
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 18, 11:32)
Taip taip, jaicy, gali būti tas gumulas gerklėje ne nuo maisto.
Aš turiu tokią bėdą jau kelinti metai..tik niekaip neatrandu priežasčių sad.gif Būna užeia ir viskas - stovi gerklėje kažkoks gumulas ir net verkt norisi, nes jis nepraeina..nebent kai valgai mažiua jaučiasi,,Bet tai ne išeitis



taip, kai valgai - maziau jauciasi. todel ir norisi pastoviai ka nors est..
*****.... nu tik sito man netruko...butinai parasysiu Rokui kaip sveikatos pablogejima per ta tyrima.. angel_sadangel.gif
Papildyta:
QUOTE(Gricė @ 2014 03 18, 11:12)
Man kai rūgštys kyla, noriu ką nors suvalgyti. Ir būtinai saldaus.
Laikykitės, jaicy
nuo streso daug visokių negalavimų kyla, deja  verysad.gif .


console.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 18 kovo 2014 - 12:33
pas gydytojus turbut neverta eiti?...
*****, grynai toks ispudis kad kasnis uzstrigo..ir neduag truksta kad pradetu vimdyt.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 03 18, 10:31)
Ane? doh.gif  doh.gif  doh.gif Šitaip eksperimentuodama niekada nenukratysiu priaugtų kilų.
Ką valgyti vakarienei? Vištos krūtinėlę? Daržoves? Bet jos - angliavandeniai, vakarienei reikėtų baltyminio maisto, ar taip suprantu? Kiaušinius valgau pusryčiams; būtų gal per daug, jei dar ir vakarienei juos pradėčiau valgyti  g.gif
Žuvį?

Kwasniewski pataria tiems, kam svoris nekrenta, valgyti 2 kartus dienoje beveik be angliavandeniu, o trecias valgymas turetu buti is visos dienos normos angliavandeniu. Tam kad juos suvirskinti organizmas ims liesu is savo resursu.
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2014 03 18, 13:40)
Kwasniewski pataria tiems, kam svoris nekrenta, valgyti 2 kartus dienoje beveik be angliavandeniu, o trecias valgymas turetu buti  is visos dienos normos angliavandeniu. Tam kad juos suvirskinti organizmas ims liesu is savo resursu.


kaip ta knyga Kwasnievskio vadinas ,gal galima atsisiut kaip nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 18, 15:21)
pas gydytojus turbut neverta eiti?...
*****, grynai toks ispudis kad kasnis uzstrigo..ir neduag truksta kad pradetu vimdyt.


Gali nueit pas gastroenterologus, bet jie iš savo pusės nieko neradę, pasiūlo aplankyti psichologus smile.gif Aš ėjau dėl skrandžio bėdų, žarną rijau. Iš savo pusės nieko nerado, tai subtiliai užsiminė ir davė net tel.nr, kur anonimiškai pas psichologą nueit. Tik tada atgaminau, kad mano skrandžio bėdos prasidėjo, kai apturėjau daug streso. Kaip minėjau, draugei gerklėj guzas stovėjo, irgi nulėkė pas skrandžio daktarą, tas apžiūrėjęs paskyrė Sedatif (homeopatiniai nuo nervukų) biggrin.gif Nu ką, ir baigėsi visi guzai smile.gif
Tai ir tu gal pagerk pora dienų, kokių arbatėlių raminančių, valerijonų smile.gif Jei praeis, vadinas nuo streso smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cushy: 18 kovo 2014 - 19:17
QUOTE(jaicy @ 2014 03 18, 10:41)
as jau prisigalvojau gal cia skydliauke padidejus man   trukdo? bleha.nezinau ka ir galvot .

Skydliaukės echoskopiją darėt?

QUOTE(rytorasa @ 2014 03 18, 11:01)
refliuksas...  g.gif

Greičiausiai, kad taip.

QUOTE(cushy @ 2014 03 18, 11:51)
arba nervukai. buna nerviniu pagrindu stovi guzas gerklej. mano drauge net zarna rijo. o pasirode kad del nervu ir streso

Skirtingai. Vieniems pirminė priežastis, kas iššaukia refliuksą - stresas. Po to jau reguoja ir maistas: saldumynai (ypač šokoladas), vaisiai, be abejo alkoholis. Netgi ant tuščio išgertas vanduo ir tas.

QUOTE(jaicy @ 2014 03 18, 14:21)
pas gydytojus turbut neverta eiti?...
*****, grynai toks ispudis kad kasnis uzstrigo..ir neduag truksta kad pradetu vimdyt.

Kaip tik pas gydytojus eikit. 4u.gif Bet jei po ranka yra Omeprazolio, arba Raniberl tabletės, išgerkit iš ryto ant tuščio. Jei refliuksas - sureguliuos rūgštis. Arba mėginkit su valerijonu nuimt stresą, jei turit įtarimą, kad jis įtakoja tą "gumulą".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egja: 18 kovo 2014 - 19:35
QUOTE(erva @ 2014 03 18, 18:27)
kaip ta knyga Kwasnievskio vadinas ,gal galima atsisiut kaip nors  smile.gif


Оптимальное питание

http://us.ua/1057548/
Atsakyti