Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Šelma @ 2014 03 16, 21:57)
Man per 5 mėn- 10 kg, tik ansvorio ir teturėjau smile.gif

per metus ir kelis menesius 36 kg, jokiu iskrovu nedariau.
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 17, 17:40)

Papildyta:
dabar suprantu kodel kai kurie valgo tik du kartus biggrin.gif taip paprasciau smile.gif nereik sukt galvos (ir valgyt to paties  maisto trecia karta per diena..)

Du kartus valgo, nes daugiau nesinori:) Nemanau, kad jeigu pilva riestu alkis, as kenteciau ir nepavalgyciau trecia karta:) Kadangi as pusryciu nevalgau, tai ir gaunasi 2 valgymai. Jei butu pusryciai, manau valgyciau 3 kartus tikrai. Siandien surizikavau isvirti lietuviskos karvienos. Na nieko, ikandama pakliuvo:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 17, 17:10)
Du kartus valgo, nes daugiau nesinori:) Nemanau, kad jeigu  pilva riestu alkis, as kenteciau ir nepavalgyciau trecia karta:) Kadangi as pusryciu nevalgau, tai ir gaunasi 2 valgymai. Jei butu pusryciai, manau valgyciau 3 kartus tikrai. Siandien surizikavau isvirti lietuviskos karvienos. Na nieko, ikandama pakliuvo:)



na jo, cia juokais.
bet tarkim as jau kelis menesius savtgaliais valgau 2 kartus. nes vis veikiu kazka, namie nebunu ir galiu nevalgyt. ir tikrai nesinori. o gal samoningai zinau kad velai grisiu- uzvalgau sotesnius pusrycius... o sia savaite kai buvau namie ir nieko neveikiau- tai ojejej.. tik edziau ir edziau... unsure.gif

bandysiu ir as atsisakyt pusryciu, nes nelenda man jie, o pavalgius stovi gerklej.. fu

uzsisakiau is jav druskos rugsties. vienintelis isigelbejimas..
na ir pradesiu sportuot kai viskas sugys..
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 03 17, 09:04)
tai ne visiškai tiesa...  smile.gif Reiktų paminėti, kad darot iškrovos dienas, kurios su bet kokia dieta padeda numesti kg..  ax.gif

Teisingai biggrin.gif 6 numečiau su Paleo, o kitus su tuo pačiu Paleo, plius iškrovos kassavaitinės (šiandien jau ketvirta) smile.gif
Atsakyti
o as 4 priaugau ax.gif butu gerai juos nusimest.
Atsakyti
O as numeciau tik du per beveik pusmeti, bet virsvorio kaip tokio ir neturejau, bet formos bigsmile.gif turiu plokstu pilvuka ir padidejusia, tiksliau gal pastangrejusia krutine didis.gif Mane tokie rezultatai labai tenkina, o kur dar gera savijauta bigsmile.gif Visada tokiu metu priaugdavau kokius 1-2kg, o vasara jie nukrisdavo, bet kartu ir krutine lens.gif
Atsakyti
QUOTE(sawerix @ 2014 03 16, 22:50)
Sveikos, man labai knieti suzinoti, kiek kg ir per kiek laiko jums pavyko numesti su paleo?  blush2.gif

Sveiki,
aš priaugau 3-4 kg per 4 Paleo mėnesius. Nesportuoju, nedarau iškrovos dienų. Na, žiūrėsim, kaip bus toliau g.gif Pamažu praeina nevaldomas noras valgyti sūdytus lašinius, avokadus, riebią kiaulieną. Dabar jau sūdytus lašinius valgau tik pūsryčiams su kiaušiniais. Vietoj anksčiau ryte suvalgomų 3 kiaušinių dabar jau kepu 2 ir jaučiuosi soti. Vakarienei dažniausiai valgau varškę su grietine, man taip skanu (buvau pasiilgus pieno produktų, nes du mėn. laikiausi Whole), kad pasisotinimui reikia 2 pakelių po 180 g doh.gif Ant varškės barstau truputį cinamono arba kakavos miltelių. Nežinau, ar kakava priimtina Paleo, bet truputį sau tai leidžiu.
Tikiuosi, kad pamažu viskas stos į savo vietas, ir svoris kris. Manau, tiesiog reikia išlaukti, išbūti. Buvo etapas, kai savijauta buvo nekokia: skaudėjo galvą, vėl kilo rūgštys. svaigo galva. Džiaugiuosi, kad nemečiau visko ir nepradėjau valgyti nei uogienių, nei pyragėlių. Vaisių kol kas irgi nevalgau, nors anksčiau niekaip nebūčiau patikėjusi, kad ištversiu be obuolių.
Tai tiek, merginos, pas mane pastebėjimų kol kas.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 03 18, 09:39)
kad pasisotinimui reikia 2 pakelių po 180 g  doh.gif

Pieno riebalai ir taip jau stabdo svorio kritima o cia dar tokia nemenka porcija varskytes vakarienei smile.gif
Atsakyti
labas rytas.
siandien specialiai nieko nevalgiau ryte. norejau paziuret i savo svaijauta. ir ka gi - ogi stovi guzas gerklej! as jau prisigalvojau gal cia skydliauke padidejus man trukdo? bleha.nezinau ka ir galvot . tik pries proa menesiu dariausi echoskopija ir visus tyrimus. lyg ir nieko blogo.. doh.gif unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 18 kovo 2014 - 09:42
QUOTE(jaicy @ 2014 03 18, 10:41)
labas rytas.
siandien specialiai nieko nevalgiau ryte. norejau paziuret i savo svaijauta. ir ka  gi - ogi stovi guzas gerklej! as jau prisigalvojau gal cia skydliauke padidejus man  trukdo? bleha.nezinau ka ir galvot . tik pries proa menesiu dariausi echoskopija ir visus tyrimus. lyg ir nieko blogo.. doh.gif  unsure.gif  verysad.gif


refliuksas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 18, 10:28)
Pieno riebalai ir taip jau stabdo svorio kritima o cia dar tokia nemenka porcija varskytes vakarienei smile.gif

Ane? doh.gif doh.gif doh.gif Šitaip eksperimentuodama niekada nenukratysiu priaugtų kilų.
Ką valgyti vakarienei? Vištos krūtinėlę? Daržoves? Bet jos - angliavandeniai, vakarienei reikėtų baltyminio maisto, ar taip suprantu? Kiaušinius valgau pusryčiams; būtų gal per daug, jei dar ir vakarienei juos pradėčiau valgyti g.gif
Žuvį?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 03 18, 10:01)
refliuksas...  g.gif



gyvenime taip nebuvo..... refliuksas pasizymedavo skrandzio skausmais, remeniu...
o db maitiniesi teisingai r se tau.
tikrai jau pradedu pykt...tik nzn ant ko verysad.gif

ir druskos rugstis nebepadeda..nes matyt ir negali padet jei t ai refliuksas.. nu grazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 18 kovo 2014 - 10:49