Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Hippie @ 2014 03 15, 23:56)
Blyn, laikausi aš to Paleo nežinodama jokių disbalansų, o dabar ir Rokutis viską užraukė...Dar yra galimybė nuotolinį darytis? Sunku jam pasiruošt? g.gif Būtų įdomu..., o gal kaip tik tik papildoma parkė...


Nesviesina kiausiniai, as ir blondine, ir tamsiaplauke, ir raudonplauke budama naudojau, niekas nenusiplove smile.gif Tik geriau per karstu vandeniu neplauk, nes kiausiniene bus biggrin.gif

Pasiskaityk www.zintis.lt aprasa visa 4u.gif
Ziuriu ir maisto medziagu skaiciuokle ydeta ten, gal tau, jaicy, patiktu tokia labiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 15, 22:56)
O iš tikrųjų  nestuke.gif mano ūgio (atitinkamai ir kaulai) blondinė? bigsmile.gif

Yra cool.gif
Aš nerizikuočiau, jei esi ne blondinė  unsure.gif (joke'as)<<<sako, kad trynys šviesina plaukus biggrin.gif
laugh.gif


Blyn, laikausi aš to Paleo nežinodama jokių disbalansų, o dabar ir Rokutis viską užraukė...Dar yra galimybė nuotolinį darytis? Sunku jam pasiruošt? g.gif Būtų įdomu..., o gal kaip tik tik papildoma parkė...



man visa vaikyste mama plove kiausiniais(o gal tik tryniais?) plaukus, nes buvau super alergiska sampunams... gal todel ir uzaugau tokia .... blondine ax.gif

sake man kad jau nebera nuotuoliniu.
"Kadangi tyrimą užsisakiusi buvote iki vasario 16 d., tai tyrimą atliksiu ir parinksiu rekomendacijas, tačiau pakartotinio tyrimo jau nebe. Viliuosi per keletą mėnesiu puslapyje patalpinti aiškią metodiką, kaip patiems iš pamatuotų duomenų nustatyti savo organizmo būklę ir kaip pasirinkti rekomendacijas, todėl viltis visiškai užgęsti neturėtų, tiesiog tos rekomendacijos nebus parinktos mano."
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 16, 10:13)
Nesviesina kiausiniai, as ir blondine, ir tamsiaplauke, ir raudonplauke budama naudojau, niekas nenusiplove smile.gif Tik geriau per karstu vandeniu neplauk, nes kiausiniene bus biggrin.gif

Pasiskaityk www.zintis.lt aprasa visa 4u.gif
Ziuriu ir maisto medziagu skaiciuokle ydeta ten, gal tau, jaicy, patiktu tokia labiau 4u.gif




einu ziuret. nes pries kelias dienas kai ziurejau - ju puslapis neveike...
aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, man labai knieti suzinoti, kiek kg ir per kiek laiko jums pavyko numesti su paleo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sawerix @ 2014 03 16, 22:50)
Sveikos, man labai knieti suzinoti, kiek kg ir per kiek laiko jums pavyko numesti su paleo?  blush2.gif

Man per 5 mėn- 10 kg, tik ansvorio ir teturėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2014 03 16, 22:57)
Man per 5 mėn- 10 kg, tik ansvorio ir teturėjau smile.gif


tai ne visiškai tiesa... smile.gif Reiktų paminėti, kad darot iškrovos dienas, kurios su bet kokia dieta padeda numesti kg.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 17 kovo 2014 - 08:05
Laba diena su vistiena smile.gif))
Na mergaites ziuriu visai neblogai laikotes, taip ir toliau smile.gif greitai permeciau jusu tauskalus, pasigedau kai kuriu, bet is kitos puses ir dziaugiuosi, nes matyt merinos dziaugiasi pavasariu smile.gif
SOWELU, suprantu Tave, nebus lengva, bet po mazu grisi i savo kelia smile.gif Paleo kaip matai nebuvo Tavo issigelbejimas nuo problemos, tai ne kas kita, o dieta kaip ir visos kitos. Kreipkis kuo greiciau pagalbos, pravartu paskaityti knygele kita, ypac apie intuityvu valgyma, be to, kuo maziau lankytis tokiuose forumuose....

sawerix! paleo, ypatingai si paleo forma, kuri aptarinejama SM forume nera skirta svorio metimui. Ir jei Tavasis tikslas yra tik atsikratyti kg, o po to vel maitintis kaip iprasta, tai gali pamirsti.

o as tai laiminga esu grizusi i normalu gyvenima smile.gif pas mus jau tikras pavasaris, 20 silumos kone kasdien. nuotaika iskart geresne smile.gif lankau savo terapija, dabar bus pora savaiciu pertrauka. 3 savaites jau isbuvau neapsiedus, o tai man labai didelis pasiekimas. sestadieni svesiu savo gimtadieni. Nusprendziau nueiti i koki gera restorana ir be jokiu baimiu ar taisykliu issirinkti tai, ka noriu smile.gif)

4u.gif
Atsakyti
Wallis, ačiū už palaikymą...Tiesą sakant, dar nežinu kaip išsikapstysiu iš viso to..bet bus matyt.

Džiugu skaityti, kad esi laiminga 4u.gif Linkiu, kad ir toliau taip puikiai laikytumeisi ir gražaus ateinančio gimtadienio 4u.gif
Atsakyti
Wallis, saunuole tu 4u.gif Dziaugiuosi uz tave 4u.gif thumbup.gif Ir pritariu del forumu drinks_cheers.gif ( As dazniau sedziu sunu ar sporto forume biggrin.gif ) Cia tiek snekant, diskutuojant apie mityba, turbut didesnes insulino bangos issiskiria nei is tikro valgant cool.gif

Sowelu, manau irgi ras pagalbos 4u.gif As po truputuka dar tikiu, kad ateisiu y kelia pati, duodu sau dar viena sansa reabilituotis. Nes geras oras - mano draugas ir daugiau veiklos tik y nauda smile.gif

Paleo yra gyvenimo budas, bet turi buti tau priimtinas. Tiesiog reikia megti kai kurias maisto grupes, o ne jausti prievarta valgyt, nes tai paleo verysad.gif Kitaip nieko gero is to nebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Wallis @ 2014 03 17, 10:47)
o as tai laiminga esu grizusi i normalu gyvenima smile.gif pas mus jau tikras pavasaris, 20 silumos kone kasdien. nuotaika iskart geresne smile.gif lankau savo terapija, dabar bus pora savaiciu pertrauka. 3 savaites jau isbuvau neapsiedus, o tai man labai didelis pasiekimas. sestadieni svesiu savo gimtadieni. Nusprendziau nueiti i koki gera restorana ir be jokiu baimiu ar taisykliu issirinkti tai, ka noriu smile.gif)


thumbup.gif džiugu skaityti, kad viskas gerai... mirksiukas.gif Su artėjančiu gimtadieniu... 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 03 17, 08:04)
tai ne visiškai tiesa...  smile.gif Reiktų paminėti, kad darot iškrovos dienas, kurios su bet kokia dieta padeda numesti kg..  ax.gif



nu tada as galiu pasisakyt. per menesi 4 kg . kiekviena savaite po kila
bet irgi ne visiska tiesa.. as daugiau kaip isimtis, o ne pvzdys unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Wallis @ 2014 03 17, 09:47)
Laba diena su vistiena smile.gif))
Na mergaites ziuriu visai neblogai laikotes, taip ir toliau smile.gif greitai permeciau jusu tauskalus, pasigedau kai kuriu, bet is kitos puses ir dziaugiuosi, nes matyt merinos dziaugiasi pavasariu smile.gif

o as tai laiminga esu grizusi i normalu gyvenima smile.gif pas mus jau tikras pavasaris, 20 silumos kone kasdien. nuotaika iskart geresne smile.gif lankau savo terapija, dabar bus pora savaiciu pertrauka. 3 savaites jau isbuvau neapsiedus, o tai man labai didelis pasiekimas. sestadieni svesiu savo gimtadieni. Nusprendziau nueiti i koki gera restorana ir be jokiu baimiu ar taisykliu issirinkti tai, ka noriu smile.gif)

4u.gif


4u.gif
Papildyta:
o man vel grizo negerumai, vel nevirskina maisto.
as galvojau kadcia reakcija i kiausini... bet snd jokiu kiausiniu nebuvo- bet stovi vis tiek iki siol viskas gerklej...
labai nepatinka man tai.
gal cia apskritai i baltyma taip reaguoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 17, 14:55)
gal cia apskritai i baltyma taip reaguoja? g.gif


Ka valgei? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 17, 14:50)
Ka valgei? 4u.gif



3 kotletukus su pomidorais, agurkais ir grietine.

sunku sugalvot ka valgyt rytais be kiausiniu ar varskes...
Papildyta:
bandysiu mazinti baltymus valgysiu darzoves su lasiniais.
per peitus taip ir buvo.
vakare neisivaizduoju...

kazkaip buvau apsidziaugus, kad jau nesuku galvos ir atsikraciau tos manijos - ka siandien valgyt?! ir gyvenau gerai... kol nesusimasciau kad netesingom proporcijom valgau.
manau tokiais atvejai man netoli iki wallis bedeliu... (nieko asmenisko) 4u.gif

Papildyta:
dabar suprantu kodel kai kurie valgo tik du kartus biggrin.gif taip paprasciau smile.gif nereik sukt galvos (ir valgyt to paties maisto trecia karta per diena..)
Atsakyti