Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

na va, visgi esu alergiska kiausiniams... kiek putpeliu, kiek vistos....
liudnas atradimas verysad.gif
idomu tik ar tik baltymui, ar ir tryniui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 15 kovo 2014 - 17:25
Kaip tą sužinojai?
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2014 03 15, 17:31)
Kaip tą sužinojai?


skrandis stoja kas karta juos suvalgius.
anksciau to nebuvo. tik pastaraji menesi taip g.gif
Atsakyti
Man po virtų stoja, nemalonus jausmas suvalgius. Paskutiniu metu, dažnai ir po keptų, nemaišytų. Todėl plaku prieš kepdama- šitaip geriausiai virškina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2014 03 15, 18:08)
Man po virtų stoja, nemalonus jausmas suvalgius. Paskutiniu metu, dažnai ir po keptų, nemaišytų. Todėl plaku prieš kepdama- šitaip geriausiai virškina  smile.gif



snd valgiau maisyta. vakar nemaisyta kiausiniene- tas pats. dd valgiau ryte, o iki siol stovi sad.gif
dar reikia isidemeti del virtu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 18:25)
na va, visgi esu alergiska kiausiniams... kiek putpeliu, kiek vistos....
liudnas atradimas  verysad.gif
idomu tik ar tik baltymui, ar ir tryniui...


Pabandyk suvalgyti tik virta ar kepta baltyma, tryny sunaudok plauku kaukei ar vietoj sampuno ir bus aisku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 15 kovo 2014 - 19:49
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 15, 19:49)
Pabandyk suvalgyti tik virta ar kepta baltyma, tryny sunaudok plauku kaukei ar vietoj sampuno ir bus aisku 4u.gif




4u.gif
Atsakyti
Sveikos, dėl cronometer tai jis turi alyvuoges..bent 8 rūšių..ir maistingumo proporcijas puikiai skaičiuoja, galima jas netgi pačiam susigalvoti (pasirenkant "custom" nustatymą, arba pasirinkti dietos tipą (net mūsų mylimą Bananagirl santykį). Viskas su juo gerai...

O aš sulaukiau Roko, kurio kompetenciją norite patikrinti, išvadų. Nu ir...neviską suprantu. Greičiausiai kalta tarpinė tarp kompiuterio ir kėdės biggrin.gif kaip dažniausiai būna. Greičiausiai nepakankamai tiksliai atlikau tyrimus, nes nėra aiškių tendencijų, nukrypimai į visas puses ekstremalūs.
Rekomendacijos dėl maisto patinka, tik dėl žuvies gaila...kaip aš be silkės, plekšnės, menkės kepenų gyvensiu. Ne gana to, kad išmokau valgyti sūdytą silkę be duonos ir bulvių, tai ir tą pačia "atėmė", dar "netekau" neperšaunamos ir visų kitų stimuliatorių.

O šiaip besiruošdama tyrimui buvau jau prisigalvojusi, kad bus visokių medžiagų trūkumas..jau bauginausi, kad pritrūksiu pinigų visokiems papildams ir vandens jonizatoriams...pasirodo nieko tokio man nereikia, tiesiog šulinio vandens ( V check !) ir toliau mėgausiuosi sultiniu, odomis, kremzlėmis, kepenimis ir visais kitais gardėsiais.

Aš šiaip turbūt gerokai pakyrėjau p. Rokui, bet ar galiu dar tikėtis kokio patikslinimo, jei man neaišku. Ar ta ataskaita jau viskas ką gausiu ir daugiau jo netrukdyt? Ar kas iš dariusiųjų kalbėjo su juo telefonu? Gal žinot kokie jo toliau planai, kaip bus su tais tyrimais, jei norėčiau dar syki pasitikrinti. Aš taip išūžiau aplinkiniams galvas, kad net atsirado susidomėjusiu, tai net nežinau ar "bereklamuot" jį. Ir dar kur galima plačiau paskaityt apie disbalansus, ir teorijas kuriomis remiasi OBT tyrimas?
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 03 15, 21:54)


Sveika, kiek neaisku, tiek ir trukdyk, uz tai ir moki pinigus, nebuk kukli 4u.gif Geriau issiaiskint viska, negu neteisingai kazka daryt 4u.gif
Kokius tau disbalansus nustate, kokie maistai tinka ir kokie santykiai? 4u.gif

http://www.homosanit...nis_disbalansas

http://www.unimed.lt...mo-disbalansai/

Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 13:26)
smulute, trumpais rudais plaukais smile.gif

cronometras neturi alyvuogiu?! unsure.gif  tik olive oil???


O iš tikrųjų nestuke.gif mano ūgio (atitinkamai ir kaulai) blondinė? bigsmile.gif

Yra cool.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 15, 19:49)
Pabandyk suvalgyti tik virta ar kepta baltyma, tryny sunaudok plauku kaukei ar vietoj sampuno ir bus aisku 4u.gif


Aš nerizikuočiau, jei esi ne blondinė unsure.gif (joke'as)<<<sako, kad trynys šviesina plaukus biggrin.gif

QUOTE(aFREAKa @ 2014 03 15, 20:54)
Greičiausiai kalta tarpinė tarp kompiuterio ir kėdės kaip dažniausiai būna.

( V check !)


laugh.gif

Kas? wacko.gif

O Rokutis-mielybė, trukdyk biggrin.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 15, 21:55)
Sveika, kiek neaisku, tiek ir trukdyk, uz tai ir moki pinigus, nebuk kukli


drinks_cheers.gif

**************

Blyn, laikausi aš to Paleo nežinodama jokių disbalansų, o dabar ir Rokutis viską užraukė...Dar yra galimybė nuotolinį darytis? Sunku jam pasiruošt? g.gif Būtų įdomu..., o gal kaip tik tik papildoma parkė...
Atsakyti
QUOTE(aFREAKa @ 2014 03 15, 08:13)
Forume populiarus  http://cronometer.com/ , o jei tikslesnę maistinę sudėtį čia pasižiūriu  http://nutritiondata.self.com/ .Čia netgi rodo uždegimiškumą ir glikeminį indeksą


Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, tarpinė tarp kompo ir kėdės tai aš pati. Man atlikti tyrimą prireikė tryjų dienų. Tiesiog nespėjau per vieną dieną visko sumatuot. Reikėjo derintis prie tyrėjų(mamos ir tečio) grafiko. Plous turėjų nusiteikimas buvo paviršutinoškas, netiki jie tuo reikalu, todėl aš vis erzinausi dėl jų atsainumo. Tai greičiausiai turėjo įtakos.
Atsakyti