Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 15, 12:22)
Kaip savijauta, dar lovos rezimas ar nebe? 4u.gif

Savijauta nebloga, lovos režimas periodiškai išlenda, rupūžius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 03 15, 12:24)
Savijauta nebloga, lovos režimas periodiškai išlenda, rupūžius  biggrin.gif



tik vakar pamaciau Tave ir pilvuka.
isivaizdavau visai kitokia!
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 12:29)
tik vakar pamaciau Tave ir pilvuka.
isivaizdavau visai kitokia!
4u.gif

aš save irgi kitokią įsivaizduoju. bent jau siauresnę, nei esu, tai tikrai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 14, 21:24)
o kazi zirneliai si saldytu darzoviu paku tiktu?


žinoma, iš tokių ir viriau, iš kur gi šviežių žalių gaut dabar ax.gif , o sausų kietų negalima-jau sėkla.

Prajuokinai kaip vyras norintis priaugti svorio veik po kilą laugh.gif
cronometer.com galima pasirinkti paleo ir svorio kritimą/augimą, bet geriau rinktis moterišką lytį biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 15, 02:05)
Man tiesiog uzkliuvo jau ne pirma karta tas pasakymas, kad niekada tiek daug darzoviu nevalgiau, kaip paleo Bet jos augo ir anksciau, tai kodel nebuvo meniu? g.gif Man siaip ydomu  4u.gif

Dziaugiuos, kad tau tiko Paleo, as nuo geguzes men. bandau sia mityba, pradzia buvo grazi, o bet taciau dabar kazkoks kosmaras verysad.gif


Lyg ir atsakiau jau, kad žinojimas ir darymas skirtingi dalykai. Kam valgyt daug daržovių, jei galėjau jų vietą pakeisti "skanesniais" nulio vertės ar net kenkiančiais sveikatai produktais, o skrandis tai ne beribis.

Aš paleo tik 5mėn., žiūrėsiu kaip bus toliau.

QUOTE(Laisvė @ 2014 03 15, 08:28)
Taip, jos buvo, augo, žaliavo, taip, aš jas visas tas pačias žinojau, nieko naujo neatradau, ir valgiau jas, tačiau anksčiau aš valgiau ir košes pusryčiams, ir duoną su medumi, ir pieno produktus. Kai jų atsisakiau, kažkuo pakeisti reikėjo. Ir užėmė tą vietą ne mėsa, o būtent daržovės.


drinks_cheers.gif va būtent tuo ir džiaugiuosi thumbup.gif Ir vis karts nuo karto pasidžiaugsiu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(nomore @ 2014 03 15, 13:15)

Dėl svorio, vis dar lieku stabiliai. pradinio svorio, su kuriuo pastojau, dar nepasiekiau, dar liko minus 2-3 kg. Pilvas didėja kosminiu greičiu, o subinė pamažu mažėja  bigsmile.gif

vyksta šaunus atliekamų atliekamų riebalų transformavimas į kūdikį, pagimdysi sau džiaugsmą ir kartu numesi viršsvorį.
Kartu žarnyne pasikeis mikrofloros sudėtis, ir tavo vaikiukas gaus gerą pradžią gyvenimui.

Nebedaug liko laukti.
Atsakyti
Varom į Megą, nes Kaziukas Kaune su tokiu oru nuplaukė doh.gif

QUOTE(erva @ 2014 03 15, 10:19)
BRA (Angliu, baltymo ir riebalo) gramu suma sudaro 100%. Tai skaiciuojam pagal proporcija:     
     
Bendra gramu suma = 100%     
Angliavandeniu (arba baltymo arba riebalo) kiekis gramais =X%     
     
X=Angliavandeniu (arba riebalo arba baltymo) kiekis gramais*100%/Bendra BRA gramu suma     
     
     
* cia yra daugyba, o tada gauta skaiciu padalijame is Bendros BRA gramu sumos


wacko.gif biggrin.gif

Nuo ko pradėt? Gal pavyzdžiais galima? Jei pvz. suvalgiau per visą dieną 3 kiaušinius, 250g. raugintų kopūstų, 4v.š. kokoso sviesto, 300g. burokų salotų ir 50g. menkių kepenėlių, tai ką, kur ir kaip pradėt skaičiuot/svert/dar žinot reikia? 4u.gif

QUOTE(nomore @ 2014 03 15, 12:15)
Čia senas žemaitiškas reikalas - kanapyne vadinasi.

Kalbant dar apie saulės akinius, jų atsikratyti padėjo soliarizacija (link teksto galo aprašyta) Taip pat padėjo pradėti vėl vairuoti sutemus, nes negalėdavau visiškai, akindavo šviesos labai, o jei dar šlapia, tai išvis 

Pilvas didėja kosminiu greičiu, o subinė pamažu mažėja


Taip taip, būtent taip ir vadinosi, kur ją žemaičiai naudoja dažniausiai?

O, reiks paskaityt, man astigmatizmas, bet akinių dar nereikia, naudoju tuos antirefleksinius ir nuo saulės iki šiol. Vaikai du toliaregiai, vienas trumparegis.

thumbup.gif

QUOTE(nomore @ 2014 03 15, 12:24)
Savijauta nebloga, lovos režimas periodiškai išlenda, rupūžius  biggrin.gif


4u.gif laikyk frontą friends.gif

QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 12:29)
tik vakar pamaciau Tave ir pilvuka.
isivaizdavau visai kitokia!


Kokią įsivaizdavai?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 15, 13:14)
Varom į Megą, nes Kaziukas Kaune su tokiu oru nuplaukė  doh.gif
wacko.gif  biggrin.gif

Kokią įsivaizdavai?



smulute, trumpais rudais plaukais smile.gif


cronometras neturi alyvuogiu?! unsure.gif tik olive oil???
Atsakyti



QUOTE(Laisvė @ 2014 03 15, 09:28)
anksčiau aš valgiau ir košes pusryčiams, ir duoną su medumi, ir pieno produktus. Kai jų atsisakiau, kažkuo pakeisti reikėjo. Ir užėmė tą vietą ne mėsa, o būtent daržovės.

Man mane analogiškai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 13:26)
smulute, trumpais rudais plaukais smile.gif
cronometras neturi alyvuogiu?! unsure.gif  tik olive oil???

nu nu, kaži, ko čia tada aš vis apie svorį šnekėčiau lotuliukas.gif

turi alyvuoges tikrai.
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 14:26)
cronometras neturi alyvuogiu?! unsure.gif  tik olive oil???

Yra ir žalios ir juodos ir marinuotos. Olives įvesk
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 15, 14:01)
Yra ir žalios ir juodos ir marinuotos. Olives įvesk



nu *****.... neranda g.gif
Atsakyti
Hippe
as sverdavau kiek ko ir i exselio lentele rasiau ,o kiek ko yra tai skaicius imdavau is kolorijos.lt
poto pagal ta teorija pasiskaiciuodavau kiek ko gaunu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erva: 15 kovo 2014 - 14:51