Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

sudas sudas sudas.
pagaliau probrendau cronometrui.
na ir ka 92 % baltymu, 41 % angliu ir 37% riebalu.
o tevalgiau - 2 kiausinienes, sonines su lasinukais, grietine su pomidorais, agurkais , druska
lasisos dideli gabala ir paka saldytu darzoviu su ghee
92% sokolado
viskas

tai klausimas - tam kad man sumazinti baltymu kieki - tai reikia padidinti tarkim riebalu, ar sumazinti tarkim siuo atveju lasisos kieki? vietoj didelio gabalo suvalgyti maza? bet tada jausiuos allkana... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 15 kovo 2014 - 10:13
QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 10:11)
sudas sudas sudas.
pagaliau probrendau cronometrui.
na ir ka 92 % baltymu, 41 % angliu ir 37% riebalu.
o tevalgiau - 2 kiausinienes, sonines su lasinukais, grietine su pomidorais, agurkais , druska
lasisos dideli gabala ir paka saldytu darzoviu su ghee
92% sokolado
viskas

tai klausimas - tam kad man sumazinti baltymu kieki - tai reikia padidinti tarkim riebalu, ar sumazinti tarkim  siuo atveju lasisos kieki? vietoj didelio gabalo suvalgyti maza?  bet tada jausiuos allkana... g.gif


a kaip cia gavosi 92 baltymu,gal 22 procentai,ar vel as kazko nesuprantu,siaip man lumi davus skaiciuote tokia
BRA (Angliu, baltymo ir riebalo) gramu suma sudaro 100%. Tai skaiciuojam pagal proporcija:

Bendra gramu suma = 100%
Angliavandeniu (arba baltymo arba riebalo) kiekis gramais =X%

X=Angliavandeniu (arba riebalo arba baltymo) kiekis gramais*100%/Bendra BRA gramu suma


* cia yra daugyba, o tada gauta skaiciu padalijame is Bendros BRA gramu sumos
Atsakyti
Norėjau paklausti, kur pasiskaityti apie tą Roką, kuris metabolizmo tyrimus daro ar darė? Kas jis toks, ar jis medikas g.gif koks jo išsilavinimas, kokiu pagrindu tyrimus daro? Ar prisiimtų atsakomybę už savo prirašytą mitybą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2014 03 15, 11:24)
Norėjau paklausti, kur pasiskaityti apie tą Roką, kuris metabolizmo tyrimus daro ar darė? Kas jis toks, ar jis medikas g.gif koks jo išsilavinimas, kokiu pagrindu tyrimus daro? Ar prisiimtų atsakomybę už savo prirašytą mitybą?  g.gif


Geras klausimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erva @ 2014 03 15, 10:19)
a kaip cia gavosi 92 baltymu,gal 22 procentai,ar vel as kazko nesuprantu,siaip man lumi davus skaiciuote tokia
BRA (Angliu, baltymo ir riebalo) gramu suma sudaro 100%. Tai skaiciuojam pagal proporcija:     
     
Bendra gramu suma = 100%     
Angliavandeniu (arba baltymo arba riebalo) kiekis gramais =X%     
     
X=Angliavandeniu (arba riebalo arba baltymo) kiekis gramais*100%/Bendra BRA gramu suma     
     
     
* cia yra daugyba, o tada gauta skaiciu padalijame is Bendros BRA gramu sumos



hm. tik db pati pastebejau. nzn tas cronometras taip ismete. man dar tamsus miskas jis..
suvedziau is akies kiek suvalgiau..
gal cia dienos norma?.... nzn
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 11:34)
hm. tik db pati pastebejau. nzn tas cronometras taip ismete. man dar tamsus miskas jis..
suvedziau is akies kiek suvalgiau..
gal cia dienos norma?.... nzn

O ta kiaušinienė ir lašiša - visos dienos maistas? Jeigu taip, tai telpi į visas normas, nes ten kur tie skaičiukai su baltymais, riebalais ir anglimis, tai ten visos dienos norma.
Baltymų mažinti nereikia, gi net nesurinkai 100proc. Aš kartais kai pavarydavau, tai ir beveik iki 200proc daeidavo.. (O ką daryti, jei pusryčiams kiaušinienė, pietums mėsa baltyminga, o vakarienei varškės sūris? doh.gif )
Riebalų kažkaip mažokai atrodo, ar tikrai gerai suvedei? Nes iš šoninės su lašinukais, ghee ir grietinės turėtų šiek tiek daugiau gautis nei 37proc.
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 15, 10:45)
O ta kiaušinienė ir lašiša - visos dienos maistas? Jeigu taip, tai telpi į visas normas, nes ten kur tie skaičiukai su baltymais, riebalais ir anglimis, tai ten visos dienos norma.
Baltymų mažinti nereikia, gi net nesurinkai 100proc. Aš kartais kai pavarydavau, tai ir beveik iki 200proc daeidavo.. (O ką daryti, jei pusryčiams kiaušinienė, pietums mėsa baltyminga, o vakarienei varškės sūris? doh.gif )
Riebalų kažkaip mažokai atrodo, ar tikrai gerai suvedei? Nes iš šoninės su lašinukais, ghee ir grietinės turėtų šiek tiek daugiau gautis nei 37proc.



na taip. valgiau tik du kartus- kiausiniene ir lasisa.
na as apytiksliai, nes neturiu svarstykliu (vakar sukinejausi aplink jas ir MB klause ar mum reikia? tai pasakiau akd gali greit prireikt...) smile.gif
visa lentele atrodo taio:

Energy 1284 kcal / 2736 kcla (47%)
Protein 94.2 g / 102.6 (92%)
Carbs 56.7 g / 136.8 (41%)
Fat 73.7. g / 197.6 g (37%)

ka reiskia skaiciai pries "/" ir po?

nu visai nesuprantu is kur prie proteinu 92 %?

pagal mano skaiciavimus:

Fat
224,6 viso – 100%
73,7 – x
224,6 x=7370
X=32%

protein
224,6 viso – 100%
94,2 – x
X=41%

Carbs
224,6 – 100%
56.7 – x
224.6 X=5670
X=25%


nu arba mano magistro laipsnis (arba 6 klases zinios) jau nieko nereiskia... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 15 kovo 2014 - 11:25
jaicy, pirmi skaiciai rodo suvartotas kalorijas, antras - dienos norma. Kodel pas tave dienos norma gaunasi 2736 kcal? g.gif Ka tu suvedei, kai registravais, kad nori priaugt svorio ir kiek ar kaip?
Procentai cia isreiskti tiesiog nuo suvartotu kaloriju ir dienos normos kaloriju santykio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 15, 11:20)
jaicy, pirmi skaiciai rodo suvartotas kalorijas, antras - dienos norma. Kodel pas tave dienos norma gaunasi 2736 kcal? g.gif Ka tu suvedei, kai registravais, kad nori priaugt svorio ir kiek ar kaip?
Procentai cia isreiskti tiesiog nuo suvartotu kaloriju ir dienos normos kaloriju santykio g.gif


taip ir galvojau

hm, nieko nesuvedziau.. (arba nepamenu), einu paieskosiu, pakeisiu ka nors nustatymuose
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 15, 11:20)
jaicy, pirmi skaiciai rodo suvartotas kalorijas, antras - dienos norma. Kodel pas tave dienos norma gaunasi 2736 kcal? g.gif Ka tu suvedei, kai registravais, kad nori priaugt svorio ir kiek ar kaip?
Procentai cia isreiskti tiesiog nuo suvartotu kaloriju ir dienos normos kaloriju santykio g.gif



aaaa, matai, registravausi kai buvau visai beviltiska - 52kg doh.gif ir mano weight goal buvo +2.0 lbs (nzn kas tas lbs, bet parasiau didziausia skaiciu) biggrin.gif
smile.gif

einu updatinsiu. dabar tikrai ne 52! dirol.gif


tfu, as buvau male doh.gif
Papildyta:
na dabar pakoregavus gavosi (irasyta kad esu paleo):

energy 1284 / 2071 (62%) - suvalgiau tik puse rekomenduojamos dozes?
protein 94, 2 / 77,7 (121%)
carbs 56,7 / 103 (55%)
fat 73.7 / 149. 6 (49%)

tai taip suprantu sie skaiciavimai nekazka ir naudingi. cronometras reikalingas nebent tam jkad suskaiciuotum kiek ko suvalgei. procentukus teks paciam rankytem suskaiciuot

zodziu gaunasi fat 32%
protein 41 %
carbs 25%

ne taip ir baisiai. bet cia tik del to kad tik du valgymai.. butu trecias, kaip ir sakai - butu kokios salotos ar varske+grietine ... riebalu ne perdaugiausiai. ir sokteltu is karto baltymai ir angliai. isvada - geriau valgyt reciau.

Papildyta:
ot zaidima susiradau svtgaliui smile.gif

sios dienos(manau niekas ir nesikeis) meniu:

riebalai 33%
baltymai 45%
angliai 22%

reik kazkaip apkeist riebalus su baltymais vietom.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 15 kovo 2014 - 11:48
QUOTE(Azu @ 2014 03 15, 11:29)
Geras klausimas smile.gif

drinks_cheers.gif labai daug apie klausiantįjį pasako.
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 10, 12:15)
Negi veltui tuos akinius nuo saulės siūlo? g.gif

Neveltui, už pinigus, ir dažniausiai nemažus lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(" voresta " @ 2014 03 11, 12:18)
lotuliukas.gif kam svoris nekrenta- gal liekninantys batai pagelbėtų. Žema kaina. lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Bet su sąlyga, kad reikės su jais judėti, o ne sėdėti cool.gif

QUOTE(Hippie @ 2014 03 11, 22:09)
Šiandien Rimi mačiau prie ūkininkų prekių kanapių druska, tai sudėtis paprasta-matosi sumaltos kanapių sėklos, druska ir džiovinto svogūno milteliai-gera idja wink.gif

Čia senas žemaitiškas reikalas - kanapyne vadinasi.

QUOTE(JolkitaS @ 2014 03 12, 11:08)
Mėsa turi 20 amino rūgščių, ankštiniai 12. Nesakau, kad ankštiniai blogai, pati jais keičiu dalį mėsos, bet baltymo kiekis tikrai skiriasi...

Ir kokybė, ne tik kiekis cool.gif mano organizmas, pvz, labai aiškiai jaučia skirtumą ir parodo man savijauta, kas jam mieliau, ar gyvulinis baltymas, ar ankštiniai biggrin.gif tiesa, saiko dar niekas neatšaukė biggrin.gif

QUOTE(SOWELU @ 2014 03 13, 09:08)
Nežinau, gal iškrovos dienos ne man.

Šiuo atveju pritarčiau Vorestai, iškrovos dienos tikrai ne kiekvienam.

QUOTE(cushy @ 2014 03 14, 11:19)
Nepyk, bet mat atrodo, net per mažai  schmoll.gif

drinks_cheers.gif Sowelu, linkiu, kad pagalbos sulauktum wink.gif Nes organizmas labai stengiasi grįžti į normalų svorį, tokį, koks jam reikalingas, o protas tavo priešinasi...


Papildyta:
QUOTE(<tundra> @ 2014 03 14, 14:17)
Kur dar riebalų gaudyt?

O kam dar? gal jau ir pakankamai?

QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 14, 15:47)
Apturejau siaubinga priepuoly - vemima tulzim non stop para laiko, kai viskas net pro nosy bego ir granatu arbata nelabai gelbejo, tai nusprendziau nebezaist su sveikata: lasiniai ir mesa, pieno produktai kasdien deja ne man schmoll.gif

Kepenų/tulžies echo tikrai nepamaišytų tokiu atveju, o ne akli eksperimentavimai toliau. Sveikatos tau 4u.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 15, 02:05)
Man tiesiog uzkliuvo jau ne pirma karta tas pasakymas, kad niekada tiek daug darzoviu nevalgiau, kaip paleo g.gif

O tai gal būtent paleo buvo žmogui postūmis domėtis sveikesne mityba, tai ko jau tas posakis turėtų būti neteisingas? o, be to, kai lėkštėj neliko kruopinio/bulvinio garnyro, tai jo vietą natūraliai ir užėmė žymiai daugiau daržovių. Ne visi gi į paleo iš žaliavalgių atėjo.

QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 10:34)
suvedziau is akies kiek suvalgiau..

vedant iš akies, ničnieko aiškaus nepamatysi, nes nusigrybavimas totalus išeina. pirk svarstykles, ir bus matyti, kas ir kaip smile.gif

QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 11:54)
tai taip suprantu sie skaiciavimai nekazka ir naudingi. cronometras reikalingas nebent tam jkad suskaiciuotum kiek ko suvalgei. procentukus teks paciam rankytem suskaiciuot

Šone yra diagrama, kurioje pateikti procentai dienos, imant 100 proc visumą.

Kalbant dar apie saulės akinius, jų atsikratyti padėjo soliarizacija (link teksto galo aprašyta) Taip pat padėjo pradėti vėl vairuoti sutemus, nes negalėdavau visiškai, akindavo šviesos labai, o jei dar šlapia, tai išvis doh.gif
Dėl svorio, vis dar lieku stabiliai. pradinio svorio, su kuriuo pastojau, dar nepasiekiau, dar liko minus 2-3 kg. Pilvas didėja kosminiu greičiu, o subinė pamažu mažėja bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nomore: 15 kovo 2014 - 12:15
QUOTE(jaicy @ 2014 03 15, 12:54)
reik kazkaip apkeist riebalus su baltymais vietom.... g.gif


Tai pasigamink karstu darzoviu ir uzmesk riebalo, arba trinta sriuba su kokoso kremu, grietinele ( jei pieno baltymus vartoji), ghee sviestu ir pasikels tie skaiciukai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(nomore @ 2014 03 15, 13:15)


Kaip savijauta, dar lovos rezimas ar nebe? 4u.gif
Atsakyti