Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Hippie @ 2014 03 14, 14:59)

4u.gif Ką gero iš "neperbrauktų" išsirinkiot?




Bandysiu tapijokos miltus ir kakavos pupeles smile.gif
ir, aisku, kokoso aliejų , tą akcijinį-to dar neragavus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2014 03 14, 17:09)
100 gramų produkto  |  Ląstelienos yra:

smile.gif Pirmoje puseje tai niekas nevalgoma:) Tik selenas man pradeti valgyti, susiskyleti zarnyna ir vel pradeti kasytis skalpa:)
Jauciu, man gal reikia bent 3-4 kartus valgyti, gal tada svoris paaugs, kaip manote?
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 14, 17:39)
smile.gif Pirmoje puseje tai niekas nevalgoma:) Tik selenas man pradeti valgyti, susiskyleti zarnyna ir vel pradeti kasytis skalpa:)
Jauciu, man gal reikia bent 3-4 kartus valgyti, gal tada svoris paaugs, kaip manote?


Tavo vietoj tikrai valgyciau dazniau.
O as vis tos seminarus klausau , kur tasa uzrode, ivairiu nauju minciu kyla, vat bandau vakare kaip 4 valgi kokia morka pagrauzti, ar salieru stiebus, turetu teigiama efekta duoti ir zarnyno mikroflorai ir tulzies issiskyrimui. ziuresiu kaip bus.
Cia aiskina apie lastieliena
https://www.youtube....h?v=90COFWRMnwc
Gal Nidulia ir tu sau kokiu naudingu patarimu rasi.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 14, 14:09)
Labai noreciau tiketi, kad taip ir yra, nes tikrai nekemsu kalnu riebios mesos. Hipiuk, aciu uz palaikyma ir vilti  4u.gif


friends.gif

QUOTE(jaicy @ 2014 03 14, 14:14)
nu va. snekat apie saules nauda. o as nusipirkau naujus polaroidus  dirol.gif


Aš irgi ieškau gerų akinių, kiek už polaroid'us mokėjai, kur pirkai? Vis tiek akinių prireiks vairuojant saugumo sumetimais, o ir kokią knygą skaitant gamtoj ar prie jūros ant švieasus smėliuko lepinantis.

QUOTE(<tundra> @ 2014 03 14, 14:17)
O kuom keist kiaulės riebalus? Po avokadą suvalgau, pradėjau ir savo darytos varškės riebokos rytais valgyt, kai turiu, grietinės šaukštą užsimetu.., ant salotų žalių ar garintų daržovių aliejaus alyvuogių gausiai paprastai pilu. Jei ką kepu, tai ant ghi sviesto arba kokosų aliejaus.. Kur dar riebalų gaudyt?

Paleo laikausi,  nes su juo savijauta duag geresnė. kai karts paabejoju, vis prisimenu kad nuo lapkričio mėnesio nebesu sirgus kvepavimo takų, gerklės negalavimais, PMS'o praktiškai nebejaučiu, irzlumas dingęs (na, Pilnatis dar veikia šiek tiek  biggrin.gif), nepaaikšinamo nuovargio ar nugaros skausmų irgi nėr.


O kam juos keist, netinka ir nevalgyk, iš išvardintų atrodo, kad pakankamai to riebalo gaunasi.

thumbup.gif Man irgi daugumą iš išvardintų pradingo thumbup.gif .

QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 14, 15:33)
Per mazai ziniu turejai apie mityba iki paleo 4u.gif

Nes sorry niekada nesu is dietologu girdejus, kad makaronai ar koldunai geriau uz darzoves biggrin.gif

Ir niekas juk netrukde iki paleo ju valgyti daug cool.gif

Nereikia kaltint kazko kito uz savo prastus pasirinkimus smile.gif


Iš vieno posto, kuriame pasidalindama išvardinau savo bloguosius buvusios mitybos aspektus nelabai gali spręsti apie mano žinių dydį wink.gif Be to viena yra žinoti, o visai kas kita tai pritaikyti sau praktiškai cool.gif . Todėl manau, kad joks dietologas (o esu kreipusis pas kelis savo laiku) siūlydamas valgyti 5k./d. ar "gydydamas" mane košėmis neišspręs mano buvusių psichologinių valgymo problemų.

Nereikia atsiprašinėt biggrin.gif Aš irgi negirdėjau smile.gif Nerašiau, kad man dietologai liepė valgyt mano išvardintą maistą, įdėmiau skaityk 4u.gif Nereikia suplakti vieno su kitu. Dietologai-teorija, kurios pilnos pakampės, o mūsų kasdienis meniu (net ir turint dietologo sudarytą racioną ir valgymo grafikus biggrin.gif)-mūsų sutarimo su savimi atspindys.

Netrukdė, bet niekas ir nepadėjo. O Paleo padėjo, kadangi dabar aš soti ir laiminga.

Nieko ir nekaltinau.

**************************


Viriau šaldytų žirnelių sriubą-nom nom (čia mano naujas vartojamas žodelytis-čia išmokau biggrin.gif)-labai paprasta-pakepta ant GHI morkytė su svogūniuku (po 120g.), 20g. česnako, 800g. šaldytų žirnelių, 1,2l vandens, prieskoniai ir žalių mėtų lapelių (10g.) (neturėjau, tai pritrupinau džiovintų-tiko) ir viską pertrint. Žirnelius apvirt tik kelias minutes 4u.gif Paprasta ir skanu, graži spalvytė, pavasarinė tokia.
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2014 03 14, 19:32)
Tavo vietoj tikrai valgyciau dazniau.
O as vis tos seminarus klausau , kur tasa uzrode, ivairiu nauju minciu kyla, vat

o kaip valgyti dazniau, jei nesiajuciu alkana? Be to, jei po 2/3 val. vel kazka valgyti, tai gi pries tai valgytas maistas dar nesuvirskintas.
Reikes ir man paziureti tuos seminarus.
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 14, 18:58)
friends.gif
Aš irgi ieškau gerų akinių, kiek už polaroid'us mokėjai, kur pirkai? Vis tiek akinių prireiks vairuojant saugumo sumetimais, o ir kokią knygą skaitant gamtoj ar prie jūros ant švieasus smėliuko lepinantis.





mokejau 109lt. Douglase, dabar visuose nuolaidos -50. aisku like nakazka..
bet kazdangi as tik rudu(su rudais stiklais ieskau), tai mano paieskos siauresnes
as visa vasara ieskojau ir net buvau nusipirkus vienus, bet man jie pasirode per sviesus.. turejau tamsius polaroidus, bet sako negamina db tokiu. arba bent jau neveza pas mus.. kazkas man pasiule pirkt akinius uzsieny - ten didesne apsauga.

o vardiniams as dar nepribrendus.... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Hippie @ 2014 03 14, 18:58)

**************************
Viriau šaldytų žirnelių sriubą-nom nom (čia mano naujas vartojamas žodelytis-čia išmokau biggrin.gif)-labai paprasta-pakepta ant GHI morkytė su svogūniuku (po 120g.), 20g. česnako, 800g. šaldytų žirnelių, 1,2l vandens, prieskoniai ir žalių mėtų lapelių (10g.) (neturėjau, tai pritrupinau džiovintų-tiko) ir viską pertrint. Žirnelius apvirt tik kelias minutes 4u.gif Paprasta ir skanu, graži spalvytė, pavasarinė tokia.



o kazi zirneliai si saldytu darzoviu paku tiktu? g.gif

as lasisa snd valgiau.
paskutiniu metu kai esu namie - pusryciauju velai, arba is viso nepusryciauju. ir valgau tik 2 valgymus. kol kas patinka.

Atsakyti
Kodel 2-3, as valgau 10ryto, 14-15 ir 18-19 vakare. Kadangi miegoti einu dazniausiai apie vidurnakti, tai dabar kokia 9-10 dar morka, topinamba, ar saliera pakramtau ( aksperimentas cool.gif ). Kazkaip man neprilipo 2 kartu valgymas, nesijauciau soti, bet as negaliu labai daug suvalgyti, o bandziau, netinka man. Ryte du kiausinius su puse avokado dazniausiai, ar su kiauliena nedaug pakepta, triju niekaip negaliu ikisti, bandziau, bet man blogai, kazkaip per sunku, tai ir lioviausi.
Atsakyti
Gal kas zinot, kur butu galima pasitikrinti informacija apie maistinguma toki kaip riebalu kiekis, cukrus, kalorijos ir pan (nutritions) lietuviu arba anglu kalba suvedus savo naudojamus produktus? Kazkoki amerikietiska radau, bet jie tik ribota duomenu baze turi, tai nerandu produktu kuriu noriu.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 03 14, 17:17)
o čia nuo ko tas priepolis buvo? Nuo riebalų? Mėsos?


Kiekviena karta suvalgius mesos ar riebalu, pykina doh.gif Bandziau ir kartu, ir atskirai, bet esme ta pati 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hippie @ 2014 03 14, 19:58)


Man tiesiog uzkliuvo jau ne pirma karta tas pasakymas, kad niekada tiek daug darzoviu nevalgiau, kaip paleo g.gif Bet jos augo ir anksciau, tai kodel nebuvo meniu? g.gif Man siaip ydomu 4u.gif
Dziaugiuos, kad tau tiko Paleo, as nuo geguzes men. bandau sia mityba, pradzia buvo grazi, o bet taciau dabar kazkoks kosmaras verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 03 14, 23:52)
Gal kas zinot, kur butu galima pasitikrinti informacija apie maistinguma toki kaip riebalu kiekis, cukrus, kalorijos ir pan (nutritions) lietuviu arba anglu kalba suvedus savo naudojamus produktus? Kazkoki amerikietiska radau, bet jie tik ribota duomenu baze turi, tai nerandu produktu kuriu noriu.



Forume populiarus http://cronometer.com/ , o jei tikslesnę maistinę sudėtį čia pasižiūriu http://nutritiondata.self.com/ .Čia netgi rodo uždegimiškumą ir glikeminį indeksą
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 15, 02:05)
Man tiesiog uzkliuvo jau ne pirma karta tas pasakymas, kad niekada tiek daug darzoviu nevalgiau, kaip paleo g.gif Bet jos augo ir anksciau, tai kodel nebuvo meniu? g.gif Man siaip ydomu  4u.gif

O ko čia kliūti, ko kabintis dėl kiekvieno pasakymo? biggrin.gif
Aš irgi tiek daug daržovvių anksčiau nevalgiau, kiek jų valgau su paleo. Taip, jos buvo, augo, žaliavo, taip, aš jas visas tas pačias žinojau, nieko naujo neatradau, ir valgiau jas, tačiau anksčiau aš valgiau ir košes pusryčiams, ir duoną su medumi, ir pieno produktus. Kai jų atsisakiau, kažkuo pakeisti reikėjo. Ir užėmė tą vietą ne mėsa, o būtent daržovės. Ir kas čia tokio baisaus atsitiko, kad negalima apie tai užsiminti ar net pakartoti tą pastabėlę? lotuliukas.gif Kitos savo bėdas ir problemas kartoja nuolat, bet ir čia jokia tragedija nevyksta. Tiesiog tolerancijos. Ir gražaus savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2014 03 15, 09:28)


Kiekvienas pasakymas man nekliuna, negi negalima paklaust? 4u.gif Ir kad paklausiau irgi nieko baisaus neatsitiko, bet tiek to. Gero savaitgalio visoms 4u.gif
Atsakyti