Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Fudži @ 2014 03 14, 13:58)
Sveikos,

Nidulia, o kaip tavo oda? smile.gif

visur normali, bet pilvo srityje - negrazi.
Atsakyti
Sveikos,

Jau turiu pašteto du indus, su brendžiu topsecret.gif

QUOTE(SOWELU @ 2014 03 13, 12:14)
Troskinu labai trumpai max 5min smile.gif


4u.gif

QUOTE(norala @ 2014 03 13, 12:17)
taiko tik nuo "neperbrauktų"
ir siuntimas iki rytdienos nemokamas


4u.gif Ką gero iš "neperbrauktų" išsirinkiot?

QUOTE(Laisvė @ 2014 03 13, 13:49)
Iš pradžių paverdu labai trumpai, kelias minutes, ir, kai sukyla visas tas rudas brudas, nupilu vandenį, kepenėles po vieną nuplaunu tekančiu vandeniu ir vėl paverdu naujame vandenyje. Trumpai. Paskui malu. Ilgiau verdamos sugumėja


4u.gif

QUOTE(Radmile @ 2014 03 13, 15:44)
mano komentaras buvo skirtas tik Niduliai, nesiūlau regis niekam keisti mitybos.

o Nidulės rezultatai man atrodo baisiai, su tokiu choleteroliu nereikia laikytis įsikibus Paleo, o keisti mitybą ir kuo greičiau, nes iki infarkto arba insulto vienas žingsnis.

Dietologė  nesu, nors gal ir gera mintis 


Kadangi parašyta forume viešai, ne į až, tai galim komentuoti visos smile.gif

Sutinku, cholesterolis aukštas, bet netikiu, kad ji riebią mėsą kalnais kemša, manau, kad tai daug sudėtingesni procesai vyksta, gal organizmas kovoja su savim, bando persitvarkyt, o kad pradėt statyt kažką naują-reikia sugriaut seną ir sutrešusį.
O dėl įsikibimo į paleo, tai tiesiog nematau kol kas alternatyvų. Kuo pasireikštų "neįsikibimas"? Kad grūdus pradės vartoti? Paleo-sveiko, šviežio maisto saikingas vartojimas.

Negera biggrin.gif Išmirs jų profesija greit, žmonės sąmoningėja, domisi, skaito, patys atsirenka kas jiems geriausia, niekas nenori būti varžomi dietų. Man paleo ir patinka tuo, kad neturi nieko bendro su sekinančiomis ar monotoniškom dietom, paleo lyg sveikas gyvenimo būdas stebint save ir tiek. Nepamenu kada savo gyvenime valgiau tiek daržovių smile.gif Dažniausiai būdavo pusryčiams košės, pietums patiekalas su bulvėmis ar makaronais, vakarienei kokie koldūnai, o naktį prie kompo saldainiai ar likerio "on the rocks", po ko, aišku, labai užsimanydavau rūkytos mėsos cool.gif

QUOTE(norala @ 2014 03 13, 16:42)
na, paziuresim, pabandysim
man irgi neatrodo, kad ten būtų labai skanu 


biggrin.gif Skanu tuo atveju, jei patinka kakavos sviestas, kartumas, kava ir/ar kakava, kartus šokoladas. Tik be cukraus.

QUOTE(rytorasa @ 2014 03 14, 10:16)
man neramu dėl jūsų..  Tai bulimijos požymiai. Manau, kad tikrai reikalinga pagalba, kol dar ne vėlu...


drinks_cheers.gif unsure.gif

QUOTE(SOWELU @ 2014 03 14, 10:59)
Na aš paauglystėje anoreksija sirgau...Bet tai tesiasi matyt iki dabar.. Nes juk normalu būnant 169 sverti 51..O man tai atrodo perdaug..


Tikrai per mažai unsure.gif 4u.gif Net bukasis subjektyvusis KMI per mažas...
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 14, 14:59)
Sutinku, cholesterolis aukštas, bet netikiu, kad ji riebią mėsą kalnais kemša, manau, kad tai daug sudėtingesni procesai vyksta, gal organizmas kovoja su savim, bando persitvarkyt, o kad pradėt statyt kažką naują-reikia sugriaut seną ir sutrešusį.

Labai noreciau tiketi, kad taip ir yra, nes tikrai nekemsu kalnu riebios mesos. Hipiuk, aciu uz palaikyma ir vilti 4u.gif
Atsakyti
nu va. snekat apie saules nauda. o as nusipirkau naujus polaroidus dirol.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif.
Temą seku, čia kaip toks "palaikymo forumas" biggrin.gif. Nuo Paleo toli nenubėgau, gal šiek tiek atlaidžiau žiūriu. Gyvulinis riebalas nebe taip noriai lenda. Tyrimų kažkokių nedariau. Jaučiu, kad riebalo vis mažiau išeina. O kuom keist kiaulės riebalus? Po avokadą suvalgau, pradėjau ir savo darytos varškės riebokos rytais valgyt, kai turiu, grietinės šaukštą užsimetu.., ant salotų žalių ar garintų daržovių aliejaus alyvuogių gausiai paprastai pilu. Jei ką kepu, tai ant ghi sviesto arba kokosų aliejaus.. Kur dar riebalų gaudyt?
Paleo laikausi, nes su juo savijauta duag geresnė. kai karts paabejoju, vis prisimenu kad nuo lapkričio mėnesio nebesu sirgus kvepavimo takų, gerklės negalavimais, PMS'o praktiškai nebejaučiu, irzlumas dingęs (na, Pilnatis dar veikia šiek tiek biggrin.gif), nepaaikšinamo nuovargio ar nugaros skausmų irgi nėr. Tik vat kaip išlaikyt daugmaž tą RBA santykį nekemšant padidintais kiekiais lašinių? g.gif
o šiaip, kai padidėja labai cholesterolis, jaučiami kokie tai požymiai savijautoje?

skaičiau aš tą HS straipsnį apie saulę... Na, manau, kad kiekvienos akys skiritngai į saulę reaguoja, galima įvertitn ten aprašomus faktorius, bet visiškai nusiimt akinių saulėtom dienom tai man nepavyks smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <tundra>: 14 kovo 2014 - 14:19
QUOTE(jaicy @ 2014 03 14, 15:14)
nu va. snekat apie saules nauda. o as nusipirkau naujus polaroidus  dirol.gif

aš irgi su savo rayban'ais beveik niekad nesiskiriu biggrin.gif man kosmetologė sakė nebesiraukyti, o be akinių aš negaliu biggrin.gif ypač kai saulė tiesiai į akis spigina.
Atsakyti
Mergai, gal is praktikos ir atminties galit parasyti, kokios darzoves daugiausiai turi inertinu (lastelienos)? Briuselio kopustai man tokie fe... Kas dar?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 14, 14:59)
Negera biggrin.gif Išmirs jų profesija greit, žmonės sąmoningėja, domisi, skaito, patys atsirenka kas jiems geriausia, niekas nenori būti varžomi dietų. Man paleo ir patinka tuo, kad neturi nieko bendro su sekinančiomis ar monotoniškom dietom, paleo lyg sveikas gyvenimo būdas stebint save ir tiek. Nepamenu kada savo gyvenime valgiau tiek daržovių smile.gif Dažniausiai būdavo pusryčiams košės, pietums patiekalas su bulvėmis ar makaronais, vakarienei kokie koldūnai, o naktį prie kompo saldainiai ar likerio  "on the rocks", po ko, aišku, labai užsimanydavau rūkytos mėsos cool.gif
biggrin.gif


Per mazai ziniu turejai apie mityba iki paleo 4u.gif Nes sorry niekada nesu is dietologu girdejus, kad makaronai ar koldunai geriau uz darzoves biggrin.gif Ir niekas juk netrukde iki paleo ju valgyti daug cool.gif Nereikia kaltint kazko kito uz savo prastus pasirinkimus smile.gif
Atsakyti
Egliukasz, kaip laikaisi?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 03 14, 16:41)
Egliukasz, kaip laikaisi?


As neblogai, siuo metu viesiu LT ir jau siandien lekiu atgal 4u.gif Skausmai valgant riebalus ir baltymus nesiliove, tai kardinaliai keiciu mityba ir ne, tikrai ne y miltus ar cukru, nes ir be mesos kasdien tikrai yra ka valgyt - darzoves wub.gif Apturejau siaubinga priepuoly - vemima tulzim non stop para laiko, kai viskas net pro nosy bego ir granatu arbata nelabai gelbejo, tai nusprendziau nebezaist su sveikata: lasiniai ir mesa, pieno produktai kasdien deja ne man schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 14, 15:29)
Mergai, gal is praktikos ir atminties galit parasyti, kokios darzoves daugiausiai turi inertinu (lastelienos)? Briuselio kopustai man tokie fe... Kas dar?

100 gramų produkto | Ląstelienos yra:
Kviečių sėlenos 42,4 g
Kviečių daigai 14 g
Rupi kvietinė duona 12,7 g
Kukurūzų dribsniai 11 g
Ruginė duona 7,2 g
Avižų dribsniai 6,9 g
Sūrios lazdelės 6,6 g
Ruginė juoda duona 6,2 g
Sausainiai 6 g
Grikių košė 5,9 g
Džiovinti žirniai 17 g
Džiovintos baltosios pupos 15,7 g
Soja 15,7 g
Žirneliai 12 g
Konservuotos pupelės 7,7 g
Špinatai 7 g
Petražolių lapeliai 6,9 g
Kukurūzai 6 g
Briuseliniai kopūstai 4,1 g
Rūgštynės 4 g
Džiovinti abrikosai 24 g
Datulės 18,5 g
Slyvos 14,1 g
Migdolai 14 g
Žemės riešutai 8,1 g
Razinos 6,5 g
Juodieji serbentai 7,5 g
Raudonieji serbentai 7,5 g
Avietės 6,7 g
Lazdyno riešutai 4,9 g
Agrastai 4,6 g
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 03 14, 16:47)
As neblogai, siuo metu viesiu LT ir jau siandien lekiu atgal 4u.gif Skausmai valgant riebalus ir baltymus nesiliove, tai kardinaliai keiciu mityba ir ne, tikrai ne y miltus ar cukru, nes ir be mesos kasdien tikrai yra ka valgyt - darzoves wub.gif Apturejau siaubinga priepuoly - vemima tulzim non stop para laiko, kai viskas net pro nosy bego ir granatu arbata nelabai gelbejo, tai nusprendziau nebezaist su sveikata: lasiniai ir mesa, pieno produktai kasdien deja ne man schmoll.gif


o čia nuo ko tas priepolis buvo? Nuo riebalų? Mėsos?
Atsakyti