Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Nidulia @ 2014 03 13, 20:00)
skydliauke mano neveikianti. Su tiroksinu 50/100, tyrimai laikosi normos ribose. Karta neeriau virs savaites, ciut kanopu nenukraciau, laisvasis tiroksinas virsijo norma 20 kartu. Viskas susipyne. As rimtai nebezinau ka ir daryti. Needu as mesos kalnu. Skydliaukes tyrimai siuo metu toki:
FT4 - 18.7 norma: 11.5-22.7
TTH - 2.30 norma: 0.35-5.50
CORTr kortizolis rytinis - 211.6 norma: 118.6-618

Mano
FT4 - 10,6 norma: 11.5-22.7
TTH - 2.09 norma: 0.35-5.50
Kas turėtų būti blogai savijautoje dėl šiek tiek per žemo FT4, atrodo nejaučiu jokių blogų požymių? Net nežinau, ar brautis čia pas gydytoją dėl to 10,6 ar neverta g.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 03 13, 22:07)

Labas . Tik is darzoviu gaunu anglevandeniu . Vaisiu nevalgau pieno produktai netinka man . Mesa darzoves zalios arba garintos . Zuvy retai . Kiausiniai . Zoleliu arbatos ir kavos puodukas rytais . Paprasciausiai per riebei uzsisoviau valgyti ir tiiek pati kalta . Nereikejo staciai galva pulti man . As nepasakysiu nes nesveriu kiek man gaunasi porcija .
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 13, 17:24)
Man irgi turbūt kažko panašaus reiktų.. Šiandien vietoj iškrovos dienos gavosi totalaus apsirijimo diena  doh.gif Užkapojau netgi pyrago namie kepto... Per pusę metų nebuvau taip nutrūkus, miltinių neragavus..  verysad.gif

Gal čia vienkartinis atitrūkimas 4u.gif Bus dar tų iškrovų smile.gif

Aš tai per pusę metų kelis kartus tik nusižengiau. Buvo tortas, sausainis, truputis duonos, grikių porą šaukštų.. Nors realiai man neturinčiai sveikatos bėdų tai čia būtų niekis..Bet grauždavausi po kiekvieno sugriešinimo (su mintimis išvemti tą negerą maistą).
Atsakyti
Merginos, o kaip kedro riešutai??? Apie juos kaip apie kokį stebūklą rašo g.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 14, 10:38)
Aš tai per pusę metų kelis kartus tik nusižengiau. Buvo tortas, sausainis, truputis duonos, grikių porą šaukštų.. Nors realiai man neturinčiai sveikatos bėdų tai čia būtų niekis..Bet grauždavausi po kiekvieno sugriešinimo (su mintimis išvemti tą negerą maistą).


man neramu dėl jūsų.. ax.gif 4u.gif Tai bulimijos požymiai. Manau, kad tikrai reikalinga pagalba, kol dar ne vėlu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 14, 11:57)
Merginos, o kaip kedro riešutai??? Apie juos kaip apie kokį stebūklą rašo  g.gif


Turėjau blogos patirties su jais, po pavalgymo visą savaitę kartu burnoj buvo. Daugiau į tą pusę nė nežiūriu smile.gif
Gerai, kad kreipeisi į tą centrą 4u.gif
Atsakyti
Na aš paauglystėje anoreksija sirgau...Bet tai tesiasi matyt iki dabar.. Nes juk normalu būnant 169 sverti 51..O man tai atrodo perdaug.. sad.gif
Atsakyti
Nepyk, bet mat atrodo, net per mažai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 13, 18:00)
skydliauke mano neveikianti. Su tiroksinu 50/100, tyrimai laikosi normos ribose. Karta neeriau virs savaites, ciut kanopu nenukraciau, laisvasis tiroksinas virsijo norma 20 kartu. Viskas susipyne. As rimtai nebezinau ka ir daryti. Needu as mesos kalnu. Skydliaukes tyrimai siuo metu toki:
FT4 - 18.7 norma: 11.5-22.7
TTH - 2.30 norma: 0.35-5.50
CORTr kortizolis rytinis - 211.6 norma: 118.6-618


as biski nesuprantu,del ko cia parkes,tu gi itelpi i norma
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 14, 11:59)
Na aš paauglystėje anoreksija sirgau...Bet tai tesiasi matyt iki dabar.. Nes juk normalu būnant 169 sverti 51..O man tai atrodo perdaug.. sad.gif

Ir man atrodo, kad per mazai tas 51 kg. Kiek tau metu? Gal esi jauna mergiote, tai isikalusi I galva, kad turi buti liesute?smile.gif Kai jau savo rankomis apimi slauni, tai ka a zinau ax.gif As nebezinau jau kaip uzsiauginti kokius 5 kg, nes man tai tragiskai mazai 53 kg/170cm ugiui.

QUOTE(erva @ 2014 03 14, 13:00)
as biski nesuprantu,del ko cia parkes,tu gi itelpi i norma

na taip, su geriamu tiroksinu, telpu I normas. Tiesiog parodziau kokie mano rodmenys. Juk skydliaukes hormonai irgi itakoja cholesteroli. Jei jie pas mane normos ribose, tai turiu kitur ieskoti tokio cholesterolio priezasciu. Fig zino, ka valgyti, kad xholesterolis tvarkytusi ir svoris kazkiek pakiltu, bent jau nekristu.
Atsakyti
Sveikos,

Nidulia, o kaip tavo oda? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 14, 03:57)
Merginos, o kaip kedro riešutai??? Apie juos kaip apie kokį stebūklą rašo  g.gif

man irgi savaite - dvi kartus viskas buvo, daugiau nezaidziu...
Atsakyti