Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 13, 12:09)
skaidulų gal trūksta?

Neįsivaizduoju, ko trūksta, ar ko per daug. Daržovių valgau tikrai nemažai, prie kiekvieno valgymo po kalnelį g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 13, 12:34)
o po to pradėkit nuo nedidelio kiekio troškintų daržovyčių 4u.gif
*************
Kiek laiko kiaulės kepenėles prieš darant paštetą apkepat/troškinat?

Nezinau ar pavyks nuo mazo kiekio pradeti unsure.gif ...turiu kaip tik apvirtu darzovyciu, eisiu namo valgyt 4u.gif

Troskinu labai trumpai max 5min smile.gif
Atsakyti
http://ekopirk.lt/ek...-100/?item=2548

O cia smulkintos pupeles , g.gif
Papildyta:
QUOTE(Hippie @ 2014 03 13, 12:34)
Sveikutės smile.gif
Dabar ekopirk 20proc. nuolaida nenuolaidinėms prekėms. Tik nesuprantu ar, jei jau perbraukta viena kaina ir parašyta kita (vos ne ant visų prekių taip), tai čia jau nuolaidinė/akcijinė?

*************



taiko tik nuo "neperbrauktų" smile.gif
ir siuntimas iki rytdienos nemokamas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 13 kovo 2014 - 12:17
QUOTE(Hippie @ 2014 03 13, 11:34)
Kiek laiko kiaulės kepenėles prieš darant paštetą apkepat/troškinat?

Iš pradžių paverdu labai trumpai, kelias minutes, ir, kai sukyla visas tas rudas brudas, nupilu vandenį, kepenėles po vieną nuplaunu tekančiu vandeniu ir vėl paverdu naujame vandenyje. Trumpai. Paskui malu. Ilgiau verdamos sugumėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 12, 21:49)
Mėsą pakeisim ankštiniais, kiaušinius bulvėm, sočiuosius kokoso, ghi riebalus grūdais ir ką, liks tik cukrų pradėt vartot, kad pereit į kitas dietų temas biggrin.gif Aš hiperbolizuoju, žinoma, juokaudama, bet tikrai negalit teigti, kad ankštiniai ir/ar grūdai nepadarys negrįžtamų destrukcijų mūsų organizme. Paleo jie ne šiaip sau nerekomenduojami. Jūs, kaip suprantu, nesimaitinat Paleo, ne dietologe dirbat? ax.gif
Jei sėmenis galime eliminuot, tai gal galėtumėt pasidalinti tikslesniu receptu? 4u.gif

mano komentaras buvo skirtas tik Niduliai, nesiūlau regis niekam keisti mitybos.
o Nidulės rezultatai man atrodo baisiai, su tokiu choleteroliu nereikia laikytis įsikibus Paleo, o keisti mitybą ir kuo greičiau, nes iki infarkto arba insulto vienas žingsnis.
Pati Paelo esu viana koja smile.gif Nevalgau pieno prod., miltų cukraus. Mėsą valgau , bet labai mažai. Dietologė nesu, nors gal ir gera mintis wink.gif Paleo temą dažnai skaitau, nes randu čia gerų idėjų,
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2014 03 13, 10:00)
Kur. apart Majų, dar kakavos pupeles perkat ? Dar vienas skanestas neragautas  smile.gif



smile.gif kam skanestas o kam ir ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 13, 10:30)


Kitą savaitę užsirašiau į valgymo sutrikimų centrą..Panašu, kad mano bėdos susijos su maistu, su mano svoriu nesisprendžia..o tik gilėja pradėjus maitintis Paleo...kadangi Paleo skatina apsivalgymą..Bijodama jaustis alkana apsivalgau per kiekvieną maitinimąsi...Todėl svoris užaugo..todėl kremtuosi dėl to..Reikia pirma psichologines bėdas matyt išsispręst  verysad.gif

Man irgi turbūt kažko panašaus reiktų.. Šiandien vietoj iškrovos dienos gavosi totalaus apsirijimo diena doh.gif Užkapojau netgi pyrago namie kepto... Per pusę metų nebuvau taip nutrūkus, miltinių neragavus.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 13, 16:54)
smile.gif kam skanestas o kam ir ne smile.gif


na, paziuresim, pabandysim
man irgi neatrodo, kad ten būtų labai skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Radmile @ 2014 03 13, 16:44)

o Nidulės rezultatai man atrodo baisiai, su tokiu choleteroliu nereikia laikytis įsikibus Paleo, o keisti mitybą ir kuo greičiau, nes iki infarkto arba insulto vienas žingsnis.


insultui ar infarktui nebūtinai reikia turėt aukštą cholesterolį, o Nidulios atveju
gal reiktų peržiūrėt tiroksino dozę
Na ir fizinė veikla gal išjudins reikalą.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 03 13, 17:56)
insultui ar infarktui nebūtinai reikia turėt aukštą cholesterolį, o Nidulios atveju
gal reiktų peržiūrėt tiroksino dozę
Na ir fizinė veikla gal išjudins reikalą.

skydliauke mano neveikianti. Su tiroksinu 50/100, tyrimai laikosi normos ribose. Karta neeriau virs savaites, ciut kanopu nenukraciau, laisvasis tiroksinas virsijo norma 20 kartu. Viskas susipyne. As rimtai nebezinau ka ir daryti. Needu as mesos kalnu. Skydliaukes tyrimai siuo metu toki:
FT4 - 18.7 norma: 11.5-22.7
TTH - 2.30 norma: 0.35-5.50
CORTr kortizolis rytinis - 211.6 norma: 118.6-618
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 13 kovo 2014 - 18:06
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 13, 17:00)
skydliauke mano neveikianti. Su tiroksinu 50/100, tyrimai laikosi normos ribose. Karta neeriau virs savaites, ciut kanopu nenukraciau, laisvasis tiroksinas virsijo norma 20 kartu. Viskas susipyne. As rimtai nebezinau ka ir daryti. Needu as mesos kalnu. Skydliaukes tyrimai siuo metu toki:
FT4 - 18.7 norma: 11.5-22.7
TTH - 2.30 norma: 0.35-5.50
CORTr kortizolis rytinis - 211.6 norma: 118.6-618

labas nidulia kiek suprantu vis dar ne kas tau laikykis . Pas mane tyrimai nebeisgeruju pasikele emilaze kasos budavo 98. 100 o dabar siekia 192 . Kosmaras ir holesterolis soktelejo . Paelo neatsisakysiu bet ir riebalus su kiauliena labai sumazinciu . Matyt ne visosm tinka dietos . g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2014 03 13, 22:51)
labas nidulia kiek suprantu vis dar ne kas tau laikykis . Pas mane tyrimai nebeisgeruju pasikele emilaze kasos budavo 98.  100 o dabar siekia 192 . Kosmaras ir holesterolis soktelejo . Paelo neatsisakysiu bet ir riebalus su kiauliena labai sumazinciu . Matyt ne visosm tinka dietos .  g.gif


α-Amilazė (AMYL) serume – tai angliavandenių apykaitos fermentas, katalizuojantis polisacharidų (įskaitant krakmolą ir glikogeną) hidrolizę.

Gal gali pasakyt, kiek tavo mityboje angliavandenių parai pvz.?
Atsakyti