Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Nidulia @ 2014 03 13, 00:20)

Man jau visai baisu pasidare. Ka man su tuo savo cholesteroliu daryti?
O kokia jums padeti sunkino tos besiklijuojancios artero ploksteles?

dar nepadare, bet gali.
As pati didzioj nevilty blush2.gif
bandau viena toki liaudiska buda, is iherb kartais, kai nepamirstu geriu ,,organic red yeast rice" she seklas. Po savaites parasysiu ar pasiteisino.
Atsakyti
Vakar gi nusipirkau ir aš kakavos pupelių bigsmile.gif O brangumas bigsmile.gif O skanumas bigsmile.gif Negalvojau, kad jos tokios didelės ir, kad viduj kakavos sviestas kartus smile.gif Dar su 15proc. nuolaida gavau.

>>>voresta ir kitos, priminkit kur ir už kiek pirkot kakavos žalias pupeles?

QUOTE(Azu @ 2014 03 12, 22:18)
bigsmile.gif  gal ir itikintu kokia keliu menesiu komandiruote kad ir i Murmanska poliarines nakties laikotarpiu  biggrin.gif


biggrin.gif

>>>jaicy, o tu tą HS straipsniuką apie šviesą ir tamsą perskaitei ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 13, 01:33)
Vakar gi nusipirkau ir aš kakavos pupelių bigsmile.gif O brangumas  bigsmile.gif O skanumas  bigsmile.gif Negalvojau, kad jos tokios didelės ir, kad viduj kakavos sviestas kartus smile.gif Dar su 15proc. nuolaida gavau.

priminkit kur ir už kiek pirkot kakavos žalias pupeles?
biggrin.gif



Man irgi labai skanu smile.gif Jau suvalgiau, ką turėjau.
Pirkau Majuose, 100g - 3,5 Lt
Atsakyti
Labas rytas.
Nežinau, gal iškrovos dienos ne man. Viskas šiaip gerai, valgyt nenorėjau ir dabar nenoriu..galvos neskaudėjo. Tik jėgų jau akar vakare visai neturėjau..o naktį pykinti pradėjo iki dabar toks pykinimas likęs ir šiaip sunkumas kaip kokios gripo metu...
Ne-inau net ką reikės valgyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 13, 10:08)
Labas rytas.
Nežinau, gal iškrovos dienos ne man. Viskas šiaip gerai, valgyt nenorėjau ir dabar nenoriu..galvos neskaudėjo. Tik jėgų jau akar vakare visai neturėjau..o naktį pykinti pradėjo iki dabar toks pykinimas likęs ir šiaip sunkumas kaip kokios gripo metu...
Ne-inau net ką reikės valgyt  g.gif

O anksčiau kaip per iškrovas būdavo? Kiek svorio nukrito?
Aš šiandien iškrovauju
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 13, 10:14)
O anksčiau kaip per iškrovas būdavo? Kiek svorio nukrito?
Aš šiandien iškrovauju

Gyvenime nesu dariusi iškrovos. Svorio tai 500g. nukrito, bet nemanau, kad nesugrįž smile.gif

Kitą savaitę užsirašiau į valgymo sutrikimų centrą..Panašu, kad mano bėdos susijos su maistu, su mano svoriu nesisprendžia..o tik gilėja pradėjus maitintis Paleo...kadangi Paleo skatina apsivalgymą..Bijodama jaustis alkana apsivalgau per kiekvieną maitinimąsi...Todėl svoris užaugo..todėl kremtuosi dėl to..Reikia pirma psichologines bėdas matyt išsispręst verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOWELU: 13 kovo 2014 - 09:40
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 13, 10:30)
Gyvenime nesu dariusi iškrovos. Svorio tai 500g. nukrito, bet nemanau, kad nesugrįž smile.gif

Tai po pirmo karto negali spręsti, tinka ar netinka smile.gif Gal tiesiog toks laikas, gal organizmas šįkart taip sureagavo smile.gif
Man šiandien antra gyvenime iškrova smile.gif Per pirmąją iškrovą nukrito 1,3kg, bet sugrįžo atgal. Nežinau, man tai kažkokia mistika - maisto esu pamažinusi, bet svoris vis tiek nekrenta..
Ir su tualetu problemos g.gif Trečia diena kaip nebuvau "ant rimto" išėjusi...
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 13, 10:37)
Tai po pirmo karto negali spręsti, tinka ar netinka smile.gif Gal tiesiog toks laikas, gal organizmas šįkart taip sureagavo smile.gif

Taip, vienas kartas dar nieko nesako 4u.gif
Atsakyti
Kiek žinau, tapijokos miltus galima naudoti Paleo mityboje...
O jie turi kokį kvapą ar skonį ? ax.gif Nes pvz. kokoso miltai del savo skonio vaikams ( ir man nelabai) i kokius blynus ar varškėčius netinka g.gif
Dabar kaip tik ekopirk dar nuolaida galioja, gal nusipirkti-pabandyt...

Kur. apart Majų, dar kakavos pupeles perkat ? Dar vienas skanestas neragautas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 13, 10:37)
Tai po pirmo karto negali spręsti, tinka ar netinka smile.gif Gal tiesiog toks laikas, gal organizmas šįkart taip sureagavo smile.gif
Man šiandien antra gyvenime iškrova smile.gif Per pirmąją iškrovą nukrito 1,3kg, bet sugrįžo atgal. Nežinau, man tai kažkokia mistika - maisto esu pamažinusi, bet svoris vis tiek nekrenta..
Ir su tualetu problemos  g.gif  Trečia diena kaip nebuvau "ant rimto" išėjusi...



skaidulų gal trūksta?
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Pavaikščiojom su dukryte su šuniuku kaip už Tėvynę clap.gif biggrin.gif Kaimyną būsimą pakalbinom, oras nuostabus, saulėtas, bet vėjas dar žieminis-žvarbus.

QUOTE(cushy @ 2014 03 13, 04:26)
Man irgi labai skanu  smile.gif  Jau suvalgiau, ką turėjau.
Pirkau Majuose, 100g - 3,5 Lt


Blyn, kaip nebrangiai, aš už 250g 25 lt. sumokėjau (čia jau su 15proc. nuolaida lotuliukas.gif )-"Sveiki produktai" už tai biggrin.gif Lupikautojai mad.gif

QUOTE(SOWELU @ 2014 03 13, 09:08)
Labas rytas.
Nežinau, gal iškrovos dienos ne man. Viskas šiaip gerai, valgyt nenorėjau ir dabar nenoriu..galvos neskaudėjo. Tik jėgų jau akar vakare visai neturėjau..o naktį pykinti pradėjo iki dabar toks pykinimas likęs ir šiaip sunkumas kaip kokios gripo metu...
Ne-inau net ką reikės valgyt  g.gif


O gal kaip tik iškrova davė organizmui susivokt ir jis sujudino kažkokius procesus (valymosi/tvarkymosi), o kai sujudini kokį "Š", tai pradžioj ir jautiesi panašiai 4u.gif Jei pykina, tai kmynų arbatėlės ar melisų, ramunėlių išgerkit, o po to pradėkit nuo nedidelio kiekio troškintų daržovyčių 4u.gif

QUOTE(norala @ 2014 03 13, 10:00)
Kiek žinau, tapijokos miltus galima naudoti Paleo mityboje...
O jie turi kokį kvapą ar skonį ?  ax.gif Nes pvz. kokoso miltai del savo skonio vaikams ( ir man nelabai) i kokius blynus ar varškėčius netinka  g.gif
Dabar kaip tik ekopirk dar nuolaida galioja, gal nusipirkti-pabandyt...

Kur. apart Majų, dar kakavos pupeles perkat ? Dar vienas skanestas neragautas  smile.gif


Geras, man ir vaikam kaip tik kokoso drožlės, miltai, sviestas, aliejus-skanumynas dėl savo "Bounty" kvapo wub.gif smile.gif O kadangi esu ir egzotiškų virtuvių mėgėja, tai puikiai tinka ir paukštienai ir mėsai rolleyes.gif

Sveikuose produktuose hihihi.gif Bet jau ne pirmą kartą įsitikinu, kad jau tos LT eko pardės, tai iki išprotėjimo kainas užsikelia doh.gif Dabar ekopirk 20proc. nuolaida nenuolaidinėms prekėms. Tik nesuprantu ar, jei jau perbraukta viena kaina ir parašyta kita (vos ne ant visų prekių taip), tai čia jau nuolaidinė/akcijinė?

*************


Kiek laiko kiaulės kepenėles prieš darant paštetą apkepat/troškinat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 13 kovo 2014 - 11:37
Pas mus pietums šaltibarščiai. Pirmas kartas šiemet rolleyes.gif Pirmą kart ir 7 procentų kefyrą pirkau biggrin.gif
Atsakyti