Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

Sveikos, su švente smile.gif lithuania.gif

Mes dar ir gimtadieny vaikiškam sudalyvavom smile.gif Vaikai picų ir torto pavalgė, aš mineralinio ir kavos puoduką juodos. Po to nudūmėm pavakarieniaut, tai suvalgiau karštas salotas su vištiena (dar brokolis, žiedinis kopūstas, dviejų rūšių salotos žalios, vištiena, dar ten kažkas biggrin.gif) ir sriubos daržovinės suvalgiau.

Rimi radau litrinį kokoso pieną tetrapake-12lt./l

QUOTE(jautiena @ 2014 03 11, 17:49)
kazin koks tu batu veikimo principas, ar tik nebus kokia kosmine energija? biggrin.gif

gavau siandien kanapiu seklu is iherb - na skanios rupkes, ant jogurto, salotu labai tinka. kol atsibos smile.gif


Čia turbūt kaip walkmax ar kaip ten jie lenktu padu, kad įsitempia kūnas, kad išlaikyt lygsvara, va taip ir lieknėji iš streso smile.gif

Šiandien Rimi mačiau prie ūkininkų prekių kanapių druska, tai sudėtis paprasta-matosi sumaltos kanapių sėklos, druska ir džiovinto svogūno milteliai-gera idja wink.gif

QUOTE(Nidulia @ 2014 03 11, 21:43)
Kokoso gal daugiau kabinti, kad sociau butu ir svoris bent jau nekristu? Man sotieji riebalai prirasyti.Nuemus gyvulinius dalykus, belieka sotieji tik is kokoso.


Tai aišku, aš jo kabinu nesidrovėdama (kokoso sviesto maišyto su trupučiu kokoso aliejaus), todėl ir svoris nekrenta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 11, 23:06)
*****, Nidulia, tu mane gasdini..... unsure.gif  console.gif


pati dar neseniai nezinojai, kaip svorio uzsiauginti:)

QUOTE(Hippie @ 2014 03 11, 23:09)
Tai aišku, aš jo kabinu nesidrovėdama (kokoso sviesto maišyto su trupučiu kokoso aliejaus), todėl ir svoris nekrenta biggrin.gif


Tai kodel pradzioje, kai as ji kabinau nesidrovedama, man svoris ridenosi kaip mielas?smile.gif Uzburtas ratas kazkoks.
Atsakyti
Labas rytas.

Šiandien man iškrovos diena (42val.nevalgysiu).
Gal ir juokinga, bet noriu numesti priaugtus 3kg. blush2.gif Na nesusitvarkau su savo emocine būsena ir patinku sau tokia kokia buvau... O šiaip gal net pas psichologą uzžsirašysiu...nes atrodo nieko daugiau nedarau tik galvoju apie maistą, apie valgymą,, nevalgymą.. sad.gif
Atsakyti
Laba ,
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 11, 22:43)
Radmile, jei nuimsiu gyvulines kilmes baltyma (nors man prirasytas butent baltymas is gyvulines kilmes), is kur man jo prisigtaibyti? Jau nuo pieno baltymu susilaikau, nors ne 100%, va ir laikosi pakile keli giluminiai.
Blyn, kaip cia man issisukti is situacijos, pasitvarkyti cholesterol ir 5 kg priaugti? Paskutiniu metu visai neturiu apetito, palesioju, pakapstau leksteje ir viskas. Kokoso gal daugiau kabinti, kad sociau butu ir svoris bent jau nekristu? Man sotieji riebalai prirasyti.Nuemus gyvulinius dalykus, belieka sotieji tik is kokoso.
Mankstinuosi beveik kasdien. Is karto dideliu tempu negaliu, bo dar vistiski raumenukai neatlaiko:) Pritupimus iki  puses ir tai kelis tepadarau, nes net kaista ir dreba slaunies raumuo, kadangi dar specialiai uzlaikau, kad raumuo itemptas liktu.

keiskit lęšiais , pupelėm wink.gif Jie baltymo turi kaip ir mėsa, tik baltymas juose jau kitoks-augalinis rolleyes.gif Gal tai ir ne palei paleo, bet manau svaikata svarbiau nei laikytis įsikibus mitybos rėmų wink.gif
O seborėjai man įtakos neturi nei lęšiai nei pupelės wink.gif
štai sąrašiukas, kas turi augalinių baltymų wink.gif
http://www.dieta.lt/...stoforas2_plist[subst]=ns&vv_maistoforas2_plist[ns]=vegetable_proteins&vv_maistoforas2_plist[limit]=20&vv_maistoforas2_plist[action][filter]=Pasirinkti

kažkodėl neatidaro, reikėtų pasirinkti augalinius baltymus, ir išsifiltruoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radmile: 12 kovo 2014 - 10:50
QUOTE(Radmile @ 2014 03 12, 11:45)
Laba ,

keiskit lęšiais , pupelėm wink.gif Jie baltymo turi kaip ir mėsa, tik baltymas juose jau kitoks-augalinis  rolleyes.gif  Gal tai ir ne palei paleo, bet manau svaikata svarbiau nei laikytis įsikibus mitybos rėmų wink.gif
O seborėjai man įtakos neturi nei lęšiai nei pupelės wink.gif
štai sąrašiukas, kas turi augalinių baltymų wink.gif
http://www.dieta.lt/...stoforas2_plist[subst]=ns&vv_maistoforas2_plist[ns]=vegetable_proteins&vv_maistoforas2_plist[limit]=20&vv_maistoforas2_plist[action][filter]=Pasirinkti

kažkodėl neatidaro, reikėtų pasirinkti augalinius baltymus, ir išsifiltruoti


Mėsa turi 20 amino rūgščių, ankštiniai 12. Nesakau, kad ankštiniai blogai, pati jais keičiu dalį mėsos, bet baltymo kiekis tikrai skiriasi...
Atsakyti
Kepiau duona vakar: migdolu miltai, kiausiniai, tirpintas kokosu aliejus, saukstelis maple sirupo, kepimo milteliai, linu semenys, gavos puikiai tik truputi padauginau kepimo milteliu, tai jaucias kartumas, kitakart desiu maziau ir bus puiki sveika duona pusryciams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 12, 08:44)
Šiandien man iškrovos diena (42val.nevalgysiu).


Palaikau kompaniją - ir man šiandien iškrova mirksiukas.gif
QUOTE(Vai2lka @ 2014 03 12, 11:10)
Kepiau duona vakar: migdolu miltai, kiausiniai, tirpintas kokosu aliejus, saukstelis maple sirupo, kepimo milteliai, linu semenys, gavos puikiai tik truputi padauginau kepimo milteliu, tai jaucias kartumas, kitakart desiu maziau ir bus puiki sveika duona pusryciams smile.gif

Norėčiau paragauti... Bandysiu ir aš kepti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2014 03 12, 13:44)
Palaikau kompaniją - ir man šiandien iškrova  mirksiukas.gif

thumbup.gif Arbatas geri ar tik vandenuka?
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 03 12, 12:10)
Kepiau duona vakar: migdolu miltai, kiausiniai, tirpintas kokosu aliejus, saukstelis maple sirupo, kepimo milteliai, linu semenys, gavos puikiai tik truputi padauginau kepimo milteliu, tai jaucias kartumas, kitakart desiu maziau ir bus puiki sveika duona pusryciams smile.gif

linų sėmenys- aliejinė techninė kultūra (kaip ir kanapių sėklos), juose polinesotieji, nestabilūs riebalai, kaitinant oksiduojasi ir gal būt todėl jautėsi kartumas. Kaitinti ir valgyti juos neprotinga- jei negali be duonos, geriau jau grūdus valgyk.

Sėmenų, kanapių aliejai vartojami pokosto, lakų, aliejinių dažų, linoleumo ir kt. gamybai.
Nekaitintus tuos grūdelius suvalgius gal ir būtų kokia nauda.
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 12, 13:44)
thumbup.gif  Arbatas geri ar tik vandenuka?

Vandenį. Daug vandens biggrin.gif
Atsakyti
As tai arbata geriu..negalvojau, kad tik vandeni reikia. Arbata bent jau susildo smile.gif
Atsakyti
Man šįkart nešalta. Pirmąkart buvo šalčiausia - rankos ir kojos darbe į ragą sustiro. Kitą savaitę jau buvau pasiruošusi tokiam šalčiui smile.gif Na, o šįryt pamiršau apie galimą šaltumą. Ir nebuvo šalta darbe, gal dėl to, kad saulė visą dieną kaitino kabinetą.
Atsakyti