Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Nidulia @ 2014 03 10, 15:23)
Ir as turiu levandu maiseli, bet jis jau issikvepe tai vis uzlasinu kelis laselius gero levandu arba levandinu eterinio aliejaus. Kvepia visas miegamasis levandomis:) O jei uzlasinti ant vatos diskeliu, galima tarp isskalbtu, sudeliotu patalu sukaisioti:)


aga, as i spinta miegamajam padejau ir i koridoriu.

guliu db kaip katinas, saulute lenda po biski, sildo kaip pro langa!!!! et geras gyvenimas be streso ir darbo.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 10, 10:58)
Na jis nori sumazinti ta augimo hormona, nes nuo jo visos ligos, vezys, diabetas, sensta zmogus.. Ai zodziu nelabai supratau as ji. Bet siandien jau pasiryzes 500kaloriju suvartot, o rytoj sako galesiu ir i makdonalda biggrin.gif biggrin.gif


Labukas, augimo hormonas ir augimo faktorius nera tas pats. Augimo hormonas yra sematotropinas. O augimo faktoriu yra virs trisdesimt. Butent augimo faktoriai stimuliuoja lasteliu augima, dalijimasi ir diferencijacija. Iskaitant ir vezines. Pastarosioms baisiai patinka ju perteklius mirksiukas.gif tik kaip valdyti augimo faktoriu kieki as nepasakysiu, nes nezinau. Galimas daiktas, kad nereikia daznai valgyti. Bet makdonaldas tikrai tokiu stebuklu nedaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 03 10, 11:56)
Laba diena,
turiu, merginos, prašymą. Gal galėtumėte, kuriai laikantis Paleo, krito/krinta svoris, pasidalinti bent poros dienų meniu? Apytiksliai ir maisto produktų kiekiais. Ačiū.
Ateina pavasaris, o svoris žemyn nė krust  doh.gif. Dar blogiau - drabužiai ankšti darosi  schmoll.gif

man nuo lapkričio mėn. kai pradėjau laikytis Paleo, nukrito 5 kg.
Apimtys labai mažėja, pilna spinta kelnių, sijonų 42,40 dydžio - visi kabo kaip maišas, galiu neatsegus per klubus nusimauti, nes subinė sumažėjo 7 cm. Nusipirkau naujas kelnes 38 dydžio- dabar atrodau kaip žmogus biggrin.gif
bijau pavasarinį -vasarinį garderobą matuotis (sukaišiota kur aukščiau spintoje, tai neliečiau dar) - visi bus per dideli....
o ką valgau - šnd pusryčiams kava su kokoso pienu , 3 skystai virti kiaušiniai su sviestu ir daržovėm. Parlėkus rūkytų lašinukų pavalgiau su kopūstais, sūrio lazdelė viena ir kavos su grietinėle. Vakarienei padariau kiaulienos kotletų, su daržovėm valgysim. Ai dar 85 pr. kakavos šokolado paskanavau- labai ilgai sau to neleidau, tai pasilepinau.
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 10, 14:31)
kodel be akiniu?
jauciuosi atsilikusi kad nezinau kazkokiu naujausiu riekalu..
as be akiniu ne zingsnio. kazkas ten su mano akim, per didelis pralaidumas ukiskai tariant ir negaliu net saules pro debesis pakest... g.gif
nors nieks nieko neivardija zodziais. tiesiog tokia jautruole esu...


Tai vat ir aš be akinių nuo saulės nė žingsnio-visus metus man jų reikia, net, kai nesaulėta, o šiandien vaikščiojom su vaikais be akinių, aš-ašarotom akim cool.gif
Voresta buvo įmetus HS straipsnį apie šviesą ir tamsą http://www.homosanit..._ir_melatoninas Šios nakties mano melatoninui KAPEC. Bet vis tiek einu miegot, labanakt.

QUOTE(jaicy @ 2014 03 10, 15:34)
guliu db kaip katinas, saulute lenda po biski, sildo kaip pro langa!!!! et geras gyvenimas be streso ir darbo.... 


Nedirbi? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 11, 02:51)
Tai vat ir aš be akinių nuo saulės nė žingsnio-visus metus man jų reikia, net, kai nesaulėta, o šiandien vaikščiojom su vaikais be akinių, aš-ašarotom akim cool.gif
Voresta buvo įmetus HS straipsnį apie šviesą ir tamsą http://www.homosanit..._ir_melatoninas Šios nakties mano melatoninui KAPEC. Bet vis tiek einu miegot, labanakt.
Nedirbi? cool.gif



nu nzn kas turetu atsitikti kad mane savo noru isvarytu i saule ba akiniu..
as neskaiciau, bet tikiu kad saule spinduliai (kai kurie) yra blogis. o kur jau rauklses kai merkiesi nuo saules ir pab.. ne, niekas manes neitikins kad saule yra geris.


aha, sia savaite pabusiu namie. guliu su tais apgamais. snd jau geriau. vakar biski skaudejo kai baigesi vaisu veikimas
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 11, 03:51)
Tai vat ir aš be akinių nuo saulės nė žingsnio-visus metus man jų reikia, net, kai nesaulėta, o šiandien vaikščiojom su vaikais be akinių, aš-ašarotom akim cool.gif


kažkada, senai senai ir aš ašarojau net nesaulėtą dieną lauke. Negalėjau be apsauginių akinių į monitorių žiūrėt. Dabar žinau, kad tai rodo nukrypimus medžiagų apykaitoj. Dabar tokių problemų neturiu, tačiau jos baigėsi dar iki paleo.

lotuliukas.gif kam svoris nekrenta- gal liekninantys batai pagelbėtų. Žema kaina. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 03 11, 13:18)


lotuliukas.gif kam svoris nekrenta- gal liekninantys batai pagelbėtų. Žema kaina. lotuliukas.gif

Žiauru doh.gif biggrin.gif Geraiu jau iškrovos dienos cool.gif Jau minus 10 kg nuo Paleo pradžios (perniai 11 mėn pradėjau). Buvo sustojęs po 5 kg, du mėnesiai laikėsi stabiliai, bet va trečias vandeninis pirmadienis be maisto ir sa svistam dar 5 nutirpo rolleyes.gif
Atsakyti
kazin koks tu batu veikimo principas, ar tik nebus kokia kosmine energija? biggrin.gif
gavau siandien kanapiu seklu is iherb - na skanios rupkes, ant jogurto, salotu labai tinka. kol atsibos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 03 11, 17:49)
kazin koks tu batu veikimo principas, ar tik nebus kokia kosmine energija? biggrin.gif
gavau siandien kanapiu seklu is iherb - na skanios rupkes, ant jogurto, salotu labai tinka. kol atsibos smile.gif



as kaiuko mugej nusipirkau. kazkoks lietuvis augina
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 08, 23:43)
1 Gal galite ivardinti gramais, kiek per diena reikia gramu gyvulines kilmes baltymo? Jei remtis svoriu, tai ka, man 55 gramu mesos per diena pakanka? Roko prirasyta, padauginti baltyma ir raudonos mesos. Is pienisku produkru, kol kas nealiu gauti baltymo, nes prisilaikau nuo ju.


Aš Jūsų vietoj kuriam laikui visai išimčiau gyv.kilmės baltymą ax.gif Jeigu pavyktų taip padaryti ir po poros savaičių pakartotumėte tyrimą, pamatytumėte akivaizdžius rezultatus wink.gif. Ir manau pradingusi energija sugrįžtų wink.gif
Bet jeigu tai padaryti sunku, tada max 20-25 g per dieną, tiek yra maždaug 100 g mėsos. Bet tada rezultatų reikės laukti ilgiau wink.gif
Aš pati nevalgiau jokio gyv.kilmės baltymo mėnesį, rezultatai po mėnesio pakartojus cholesterolio tyrimą mane pačią nustebino, gerąja prasme wink.gif Linkiu sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Radmile, jei nuimsiu gyvulines kilmes baltyma (nors man prirasytas butent baltymas is gyvulines kilmes), is kur man jo prisigtaibyti? Jau nuo pieno baltymu susilaikau, nors ne 100%, va ir laikosi pakile keli giluminiai.
Blyn, kaip cia man issisukti is situacijos, pasitvarkyti cholesterol ir 5 kg priaugti? Paskutiniu metu visai neturiu apetito, palesioju, pakapstau leksteje ir viskas. Kokoso gal daugiau kabinti, kad sociau butu ir svoris bent jau nekristu? Man sotieji riebalai prirasyti.Nuemus gyvulinius dalykus, belieka sotieji tik is kokoso.
Mankstinuosi beveik kasdien. Is karto dideliu tempu negaliu, bo dar vistiski raumenukai neatlaiko:) Pritupimus iki puses ir tai kelis tepadarau, nes net kaista ir dreba slaunies raumuo, kadangi dar specialiai uzlaikau, kad raumuo itemptas liktu.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 11, 21:43)
Radmile, jei nuimsiu gyvulines kilmes baltyma (nors man prirasytas butent baltymas is gyvulines kilmes), is kur man jo prisigtaibyti? Jau nuo pieno baltymu susilaikau, nors ne 100%, va ir laikosi pakile keli giluminiai.
Blyn, kaip cia man issisukti is situacijos, pasitvarkyti cholesterol ir 5 kg priaugti? Paskutiniu metu visai neturiu apetito, palesioju, pakapstau leksteje ir viskas. Kokoso gal daugiau kabinti, kad sociau butu ir svoris bent jau nekristu? Man sotieji riebalai prirasyti.Nuemus gyvulinius dalykus, belieka sotieji tik is kokoso.
Mankstinuosi beveik kasdien. Is karto dideliu tempu negaliu, bo dar vistiski raumenukai neatlaiko:) Pritupimus iki  puses ir tai kelis tepadarau, nes net kaista ir dreba slaunies raumuo, kadangi dar specialiai uzlaikau, kad raumuo itemptas liktu.



*****, Nidulia, tu mane gasdini..... unsure.gif console.gif
Atsakyti