Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(SOWELU @ 2014 03 10, 10:59)
Pavasaris dziugina :)Kaziuke nuodeme butu neapsilankyti smile.gif Smagu tas surmulys...tik visko labai daug..koki ketvirtadali gal pamaciau biggrin.gif
Kaip tau pavasaris?  4u.gif

Aha, daug, aš penktadienį aplėkiau, tai pasirodė tarsi copy paste viskam padaryta. Na, vienoj vietoj eina mediniai įrankiai, lino dirbiniai, lašiniai, žuvis, alus, riestainiai, o tada vėl viskas iš naujo: mediniai įrankiai, lino dirbiniai... biggrin.gif bet šiaip labai smagu smile.gif
O pavasaris visai nieko smile.gif gražu, saulutė šviečia smile.gif

O tavo kolegai kam to augimo hormono prireikė? Žmogelis auginti raumenis nori? Nes šiaip yra tų paleo besimaitinančių sportininkų, kurie intermittent fasting daro būtent tuo tikslu - kad padidintų HGH kiekį. Tik čia jau nėra sureguliavimas jo, čia yra skatinimas. Tai galbūt toje jo matytoje laidoje ir rodė, kad vieną dieną organizmo laikymas bado būsenoje padidina augimo hormono kiekį, o kitą dieną jau reikia normaliai maitintis, kad nenusilptų organizmas.
Atsakyti
Na jis nori sumazinti ta augimo hormona, nes nuo jo visos ligos, vezys, diabetas, sensta zmogus.. Ai zodziu nelabai supratau as ji. Bet siandien jau pasiryzes 500kaloriju suvartot, o rytoj sako galesiu ir i makdonalda biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Juciu sita laida turejo omeny http://vimeo.com/54089463 Po pietu uzklausiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SOWELU: 10 kovo 2014 - 12:00
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 10, 11:58)
Na jis nori sumazinti ta augimo hormona, nes nuo jo visos ligos, vezys, diabetas, sensta zmogus.. Ai zodziu nelabai supratau as ji. Bet siandien jau pasiryzes 500kaloriju suvartot, o rytoj sako galesiu ir i makdonalda biggrin.gif biggrin.gif

o, jėga, jis tikrai nuo makdonaldo bus sveikesnis biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena,
turiu, merginos, prašymą. Gal galėtumėte, kuriai laikantis Paleo, krito/krinta svoris, pasidalinti bent poros dienų meniu? Apytiksliai ir maisto produktų kiekiais. Ačiū.
Ateina pavasaris, o svoris žemyn nė krust doh.gif. Dar blogiau - drabužiai ankšti darosi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 10, 12:48)
Juciu sita laida turejo omeny http://www.bbc.co.uk...rammes/b01lxyzc Po pietu uzklausiu

Hm, čia šitas žmogutis IGF-1 (insulin-like growth factor) faktorių tiria. Šiaip skaičiau Grain Brain (ir dar kažkurioje knygoje), kad calorie restriction padeda pagerinti atmintį ir sveikatą, tik kad tie tyrimai buvo short-term, 2-3 mėnesiai, tad sunku pasakyti, kaip ilgu laikotarpiu būtų.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Pavasaris.... wub.gif

QUOTE(Elata @ 2014 03 10, 09:34)
Sveikos mergikės smile.gif
kaip pavasaris, ar džiugina? smile.gif Ar Kaziuko mugėj vilnietės apsilankėt? O kaunietės Kazimierui ruošiatės? Verbų užsipirkot? smile.gif


Džiugina clap.gif: drinks_cheers.gif Va, vaikus išmečiau į kiemą ant sūpynių pasisupt, kamuolį paspardyt, tuoj pavalgysiu ir eisim pasivaikščiot be akinių cool.gif Aš juos kol į lauką išvedžiau, tai akys ašarom apsipylė, nežinau kaip čia man seksis be akinių nuo saulės unsure.gif O Saulės tam tikri spinduliai nekenkia akims? unsure.gif Negi veltui tuos akinius nuo saulės siūlo? g.gif

QUOTE(Gricė @ 2014 03 10, 11:56)
Laba diena,
turiu, merginos, prašymą. Gal galėtumėte, kuriai laikantis Paleo, krito/krinta svoris, pasidalinti bent poros dienų meniu? Apytiksliai ir maisto produktų kiekiais. Ačiū.
Ateina pavasaris, o svoris žemyn nė krust  doh.gif. Dar blogiau - drabužiai ankšti darosi  schmoll.gif


Kokia fizine veikla ir kiek k./sav. užsiimi? Man nebekrenta, bet manau, kad mano ir svoris jau normalus. Bet, jei tik patingiu ir nesportuoju savaitę-iškart labai tai jaučiu. O paprastai sportuoju tik 2k./sav. po 1,5val., bet ne tik tempimo pratimai ar lanko sunkaus sukimas, bet ir iki prakaito.

Valgau dažniausiai du kartus. Pusryčiams daug žalių ar troškintų ant sviestuko ar taukų daržovių, trys kaimiški kiaušiniai, kava su cikorija, kokosų grietinėle baltinta ir 2 v.š. kokoso sviesto.
Papildyta:
Antram valgymui-daržovių krūva ir mėsa arba žuvis. Kartais prie kavos riešutų pakramsnoju. Kartais savaittgalį sauso vyno taurę su SB išliurlinam su kietojo sūrio keliais gabalėliais.
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 10, 11:48)
Juciu sita laida turejo omeny http://vimeo.com/54089463 Po pietu uzklausiu

Taip, čia ir yra tas dokumentinis filmas apie augimo hormoną, kalorijas, valgymą ir badavimą. Žiūrėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 03 10, 09:36)
Galbūt žemas dėl pralaidaus žarnyno-nepasisavina, nors ir gauna.
Taigi, greičiau siųsk  savo testo rezultatus Rokui ir laikykis jo nurodymų.
Spėju, kad baltymą jis tau smarkiai nukirps, valgysi riebalus su daržovėmis ir šlapimas šarmės. Tada akmenukai dings. O taip, apgraibomis, ir iki akmenligės netoli. Ir tada bus kalta Paleo mityba?



mhm.. tai negaliu dar siust. ivyko klaida ir gavau nepakankama kieki juosteliu. tada lauksiu kol atsius nauju.


na va. as po OP. pasalino 2 apgamus ir su lazeriu nueme viena(kuris ataugo)..
per operacija delnai ir padai pradejo prakaituoti. atrodo pastaruoju metu tik geryn ejo tie reikalai, bet nevalymas nervinimas duoda savo.. tai gyd tik pakomentavo - nu jus esat super jautri! smile.gif
na taip.... bet kiek nuo manes priklauso - bandau reguliuoti ta jautruma..
zodziu atsikeliau su didziausiom balom po bamba ir delnais.. sakau toks ispudis kad cia as liejau prakaita ir operavau o ne jus biggrin.gif

dabar tik tikiuosi kad nieko blogo ten neras.... labai tikiuos...
Papildyta:
QUOTE(Elata @ 2014 03 10, 09:34)
Sveikos mergikės smile.gif
kaip pavasaris, ar džiugina? smile.gif Ar Kaziuko mugėj vilnietės apsilankėt? O kaunietės Kazimierui ruošiatės? Verbų užsipirkot? smile.gif



labai dziugina! snd peskom ejau, kol dar galejau savo kojelem iki klinikos. taaaaaaip silta, nors ir vejelis striprus.. prisedau net zurnala paskaityt ant suoliuko smile.gif

vakar pripirkau mesos/zuvies/kanapiu seklu/muilo, levandu mugej smile.gif

kaip tu laikaisi?
Papildyta:
QUOTE(Mantilė @ 2014 03 10, 10:20)
Hg panašus į mano  verysad.gif

čia poliklinikoje tokius išsamius tyrimus padarė?



taip. kaip sake voresta- reikia tik moket paprasyt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Hippie @ 2014 03 10, 12:15)
Sveikutės smile.gif Pavasaris.... wub.gif
Džiugina clap.gif: drinks_cheers.gif Va, vaikus išmečiau į kiemą ant sūpynių pasisupt, kamuolį paspardyt, tuoj pavalgysiu ir eisim pasivaikščiot be akinių cool.gif Aš juos kol į lauką išvedžiau, tai akys ašarom apsipylė, nežinau kaip čia man seksis be akinių nuo saulės unsure.gif O Saulės tam tikri spinduliai nekenkia akims?  unsure.gif Negi veltui tuos akinius nuo saulės siūlo? g.gif




kodel be akiniu?
jauciuosi atsilikusi kad nezinau kazkokiu naujausiu riekalu..
as be akiniu ne zingsnio. kazkas ten su mano akim, per didelis pralaidumas ukiskai tariant ir negaliu net saules pro debesis pakest... g.gif
nors nieks nieko neivardija zodziais. tiesiog tokia jautruole esu...
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 10, 15:31)
labai dziugina! snd peskom ejau, kol dar galejau savo kojelem iki klinikos. taaaaaaip silta, nors ir vejelis striprus.. prisedau net zurnala paskaityt ant suoliuko smile.gif

vakar pripirkau mesos/zuvies/kanapiu seklu/muilo, levandu mugej smile.gif

kodel be akiniu?
jauciuosi atsilikusi kad nezinau kazkokiu naujausiu riekalu..
as be akiniu ne zingsnio. kazkas ten su mano akim, per didelis pralaidumas ukiskai tariant ir negaliu net saules pro debesis pakest... g.gif
nors nieks nieko neivardija zodziais. tiesiog tokia jautruole esu...

Aš irgi prie levandų pastovėjau... baisiai norėjau nusipirkti, bet taip gaila pinigų buvo biggrin.gif amžina vidinė kova tarp "noriu" ir "nėra pinigų" biggrin.gif
Sako, kad didžioji dalis saulės šviesos į organizmą patenka per akis, užtai ir nerekomenduoja nešioti akinių (tik aišku nereikia spoksoti į saulę) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2014 03 10, 14:44)
Aš irgi prie levandų pastovėjau... baisiai norėjau nusipirkti, bet taip gaila pinigų buvo biggrin.gif amžina vidinė kova tarp "noriu" ir "nėra pinigų" biggrin.gif
Sako, kad didžioji dalis saulės šviesos į organizmą patenka per akis, užtai ir nerekomenduoja nešioti akinių (tik aišku nereikia spoksoti į saulę) smile.gif



aaa.. buvai i Vilniu atvaziavu?smile.gif

as turejau levandu puokstel - sakele, kuri net guledama byra.. tai si karta maiselyje isigijau. vis geriau kvepia nei tie sintetiniai nuo kandziu smile.gif


iskepiau lekste stintu....ir vel baltymai..+ salotos su slakeliu aliejaus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 10, 15:55)
as turejau levandu puokstel - sakele, kuri net guledama byra.. tai si karta maiselyje isigijau. vis geriau kvepia nei tie sintetiniai nuo kandziu smile.gif


Ir as turiu levandu maiseli, bet jis jau issikvepe tai vis uzlasinu kelis laselius gero levandu arba levandinu eterinio aliejaus. Kvepia visas miegamasis levandomis:) O jei uzlasinti ant vatos diskeliu, galima tarp isskalbtu, sudeliotu patalu sukaisioti:)
Atsakyti