Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Nidulia @ 2014 03 08, 22:43)
...]Gal galite ivardinti gramais, kiek per diena reikia gramu gyvulines kilmes baltymo?[/color] Jei remtis svoriu, tai ka, man 55 gramu mesos per diena pakanka? Roko prirasyta, padauginti baltyma ir raudonos mesos. Is pienisku produkru, kol kas nealiu gauti baltymo, nes prisilaikau nuo ju.
Belieka tai ismeginti, nes dar labiau sumazinti porcijas, nelabai jau noreciau. Kad dar taip atradus jegu paimti I dankas ta lopeta. Siandien bent jau buvau kiee be jokiu akiniu ir vaiskciojau po saulute.

100gr mesos turi tik 15-20gr baltymo, tai apie 300gr gaunasi, jei tik is mesos baltymo saltinis.
Atsakyti
mano kraujo tyrimai:

Hemoglobinas 119 (120-150)
Gelezis 8.8 (8.8-27)
Bendras cholesterolis 4.74
DTL 1.56
MTL 2.4

Sarmine fostataze 43.2 (45-129) - nzn kas cia g.gif

Slapimo :

reakcija Ph 5 (5.5 - 7)
Ketonai 15 (0-0.5) g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
kraujas 25

nu ir dar eile be ribu, tad nezinau ar cia as virsiju kazka ar ne
leukicitai 0.6
eritrocitai 0.9
gleives 1
druskos 2b
kalcio oksalatai 2

ir ismatu :
riebalines rugstys 1
raumenu skaidulos 1
nerveliena nesuvirskinamoji 1
leukocitai 0-1-2

Papildyta:
mineralai visi normoj ( tada kokio bieso mane taip traukia meslungis????) sad.gif(

o vat vit D nieks nepadare.... doh.gif
aj chloras biski virs normos 108

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 09 kovo 2014 - 13:04
Cia slapime eritrocitai? Ir kraujas ? Ir ketonu tiek? Man 1.5 buvo, sake negerai...
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 09, 14:07)
mano kraujo tyrimai:


Sarmine fostataze 43.2 (45-129) - nzn kas cia g.gif

telpi į normą
Šarminė fosfatazė (ALP)

Ekskrecinių fermentų aktyvumo padidėjimas kraujyje būdingas kepenų cholestazės sindromui.
Kepenyse atsiradus kliūčiai, kuri trukdo tulžiai nutekėti į virškinimo traktą, tulžis pradeda tekėti priešinga kryptimi ir pro kitą hepatocito (kepenų ląstelės) membranos pusę patenka į kraują. Kartu su tulžimi į kraują patenka ekskreciniai fermentai, kurie normaliai turi patekti į virškinimo traktą. Pagrindiniai ekskreciniai fermentai yra šarminė fosfatazė (ŠF), γ gliutamiltransferazė (GGT).

Šarminė fosfatazė (ŠF, ALP) nepasižymi substratiniu specifiškumu ir hidrolizuoja įvairius eterius su fosforo rūgštimi (nukleotidus ir kt.). Šio fermento optimalus veikimo pH yra 10,0. Šarminę fosfatazę gamina kepenys, kaulai, žarnynas, gimda, inkstai, plaučiai. ŠF randama visuose audiniuose, fermentas tiesiog susijęs su ląstelių membranomis.

Žinoma apie 11 šarminės fosfatazės izofermentų: pagrindiniai yra kepenų (45-55%) ir kaulų (43-53%). Paprasai kraujo serume matuojamas bendras ŠF aktyvumas. Rekomenduojama ŠF reikšmė 40-129 U/l.


QUOTE
Slapimo :

reakcija Ph 5 (5.5 - 7) 
Ketonai 15 (0-0.5)  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif
kraujas 25

nu ir dar eile be ribu, tad nezinau ar cia as virsiju kazka ar ne
leukicitai 0.6
eritrocitai 0.9
gleives 1
druskos 2b
kalcio oksalatai 2

Tiek ketonų rodo, kad daržovių(angliavandenių) valgai myzerį, o kai jų tiek mažai ir dar daug baltymo, nenuostabu, kad kad oksalatai auga .

Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 08, 23:43)
. Gal galite ivardinti gramais, kiek per diena reikia gramu gyvulines kilmes baltymo? Jei remtis svoriu, tai ka, man 55 gramu mesos per diena pakanka? Roko prirasyta, padauginti baltyma ir raudonos mesos.
valgyk kiek lenda, tačiau tik išlaikydama Roko nurodytą baltymų angliavandenių ir riebalų santykį.



Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 03 09, 22:50)
telpi į normą
Šarminė fosfatazė (ALP)

Ekskrecinių fermentų aktyvumo padidėjimas kraujyje būdingas kepenų cholestazės sindromui.
Kepenyse atsiradus kliūčiai,  kuri trukdo tulžiai nutekėti į virškinimo traktą, tulžis pradeda tekėti priešinga kryptimi ir pro kitą hepatocito (kepenų ląstelės) membranos pusę patenka į kraują. Kartu su tulžimi į kraują patenka ekskreciniai fermentai, kurie normaliai turi patekti į virškinimo traktą. Pagrindiniai ekskreciniai fermentai yra šarminė fosfatazė (ŠF), γ gliutamiltransferazė (GGT).

Šarminė fosfatazė  (ŠF, ALP) nepasižymi substratiniu specifiškumu ir hidrolizuoja įvairius eterius su fosforo rūgštimi (nukleotidus ir kt.). Šio fermento optimalus veikimo pH yra 10,0. Šarminę fosfatazę gamina kepenys, kaulai, žarnynas, gimda, inkstai, plaučiai. ŠF randama visuose audiniuose, fermentas tiesiog susijęs su ląstelių membranomis.

Žinoma apie 11 šarminės fosfatazės izofermentų: pagrindiniai yra kepenų (45-55%) ir kaulų (43-53%).  Paprasai kraujo serume matuojamas  bendras ŠF aktyvumas. Rekomenduojama ŠF reikšmė 40-129 U/l.

Tiek ketonų rodo, kad daržovių(angliavandenių) valgai myzerį, o kai jų tiek mažai ir dar daug baltymo, nenuostabu, kad kad oksalatai auga .



aciu Tau 4u.gif

mazinti mesos vartojima? didinti darzoviu>


snd kaziuko mugeje prisipirkau mesos smile.gif
sakau tik neinam ten kur eda zmones, nes nuo tu kvapu unsure.gif
ir ka... grizau su suriu, arklienos paemiau(tikino kad be cukraus tikrai), stintu ir skumbres saltai rukytos. aj dar didziule baronke paciupau MB, dar sviezutele rolleyes.gif

o snd sveciams dariau sokoladini tortuka. gavosi laaaaaaabai keistas. viska dariau kaip ir ana karta bet bet bet... labai tirstas kremas gavosi, neuzteko, atsisluoksniavo riebalai(ar aleijus ar kokoso grietinele..) nzn. atroden nekaip, bet skonis skanus - kartus sokoladas mmmmm wub.gif
Papildyta:
o zinot ka gyd pasake? pagerke kokiu tableciu su spanguolem, spalipui ir pakartok slapima po menesio..
unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Azu @ 2014 03 09, 16:46)
Cia slapime eritrocitai? Ir kraujas ? Ir ketonu tiek? Man 1.5 buvo, sake negerai...



jo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 09 kovo 2014 - 23:07
QUOTE(jaicy @ 2014 03 10, 00:12)

o zinot ka gyd pasake? pagerke kokiu tableciu su spanguolem, spalipui ir pakartok slapima po menesio..



Spnguoles dezinfekuoja slapimo takus, gal gyd.itaria kokia infekcija.
Man idomu kodel su hemoglobinu tokios problemos. Man po 5 men "savo paleo" hemoglobinas buvo 163.... . Na bet as neatsisakiau grikiu, biski vaisiu, bulviu, mesa dazniausiai darzoviu troskiniuose.
Atsakyti
163???? nu irgi nepergeriausias... moterims nerekuomenduojama auksciau 140
Atsakyti
QUOTE(Azu @ 2014 03 10, 00:22)
Spnguoles dezinfekuoja slapimo takus, gal gyd.itaria kokia infekcija. 
Man idomu kodel su hemoglobinu tokios problemos. Man po 5 men "savo paleo" hemoglobinas buvo 163.... . Na bet as neatsisakiau grikiu, biski vaisiu, bulviu, mesa dazniausiai darzoviu troskiniuose.


Nzn..mano visada buvo toks zemas+-
Valgau mesa, kepeneles, liezuvius visokius ir kaip zemas taip zemas..
Bet net nepasiule jokios echoskopijos inkstu.man keista.
Atsakyti
Sveikos mergikės smile.gif
kaip pavasaris, ar džiugina? smile.gif Ar Kaziuko mugėj vilnietės apsilankėt? O kaunietės Kazimierui ruošiatės? Verbų užsipirkot? smile.gif
Atsakyti
Galbūt žemas dėl pralaidaus žarnyno-nepasisavina, nors ir gauna.
Taigi, greičiau siųsk savo testo rezultatus Rokui ir laikykis jo nurodymų.
Spėju, kad baltymą jis tau smarkiai nukirps, valgysi riebalus su daržovėmis ir šlapimas šarmės. Tada akmenukai dings. O taip, apgraibomis, ir iki akmenligės netoli. Ir tada bus kalta Paleo mityba?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Gal kas primintu kas yra tas augimo hormonas..Su kolega diskutuojam ir jis ten kazkokia laida mate, kad neva, kad sureaguliuoti augimo hormona reikia valgyt viena diena 500kaloriju, kita kiek tik nori ir taip visa gyvenima kaitaliot.. Cia kazkokia laida mate smile.gif Su tyrimais ir t.t. Tik nesupratau prie ko cia tos kalorijos ir ju kiekis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Elata @ 2014 03 10, 10:34)
Sveikos mergikės smile.gif
kaip pavasaris, ar džiugina? smile.gif Ar Kaziuko mugėj vilnietės apsilankėt? O kaunietės Kazimierui ruošiatės? Verbų užsipirkot? smile.gif

Pavasaris dziugina :)Kaziuke nuodeme butu neapsilankyti smile.gif Smagu tas surmulys...tik visko labai daug..koki ketvirtadali gal pamaciau biggrin.gif
Kaip tau pavasaris? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 09, 13:07)
mano kraujo tyrimai:
Hemoglobinas 119 (120-150)

Hg panašus į mano verysad.gif

čia poliklinikoje tokius išsamius tyrimus padarė?
Atsakyti