Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(" voresta " @ 2014 03 08, 14:22)
Daugumai iš čia esančių knopkės iš angliavandenių  į riebalų naudojimą energijai gaminti  persijungė be problemų. Todėl, kad dauguma sveikos, organizmas dar tai sugeba.  O va jai- užstrigo ir nejuda. Ir nėra tablietkos, kuri tai padarytų.


gal ir daugumai, bet tikrai ne visoms. Pvz. jaicy... nemanau, kad ji griešija, bet kiek skaitau, tai vien problemos... unsure.gif jaicy, nesupyk, kad aš čia taip asmeniškai.. 4u.gif

Dėl cholesterolio kiekio kraujyje ir fizinio krūvio lauke- pritariu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 08 kovo 2014 - 14:23
QUOTE(jaicy @ 2014 03 08, 15:07)

as matavausi karta tik, tai buvo 7..


doh.gif vienas kartas ir jei su juostele, kuri pragulėjo daug laiko išimta iš indelio, nieko nesako. Dienos bėgyje šlapimo pH keičiasi.
Sako: rytmetinio +dieninio+ vakarinio šlapimo pH :3. Pas sveiką žmogų tai yra rodiklis 6.2. To ir siekiame- artėti prie tokio rodiklio, keisdami mitybą.
Mano vyro tik po 2 metų tokie tapo.
Gaila, kad pradžioje nepasimatavai ir iki šiol neturi atskaitos taško, negali matyti į kurią pusę eini.
Bet tai jau tavo sprendimai.
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 03 08, 14:22)
Daugumai iš čia esančių knopkės iš angliavandenių  į riebalų naudojimą energijai gaminti  persijungė be problemų. Todėl, kad dauguma sveikos, organizmas dar tai sugeba.  O va jai- užstrigo ir nejuda. Ir nėra tablietkos, kuri tai padarytų.

Kažin, ar išauš ta diena, kai man ta knopkė persijungs? Kiek laukti arba po kurio laiko nebepuoselėti vilčių, kad tas laikas ateis? Keturis? Penkis mėnesius?
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 03 08, 14:19)
gal ir daugumai, bet tikrai ne visoms. Pvz. jaicy... nemanau, kad ji griešija, bet kiek skaitau, tai vien problemos...  unsure.gif jaicy, nesupyk, kad aš čia taip asmeniškai..  4u.gif

Dėl cholesterolio kiekio kraujyje ir fizinio krūvio lauke- pritariu...  drinks_cheers.gif



oj, ne, as neskaitau kad man problemos. tikrai geriau nei buvo, bet iki geros savijautos dar toli..
tik kartais nevirskina visai
ir meslungis traukia

o taip gyvent galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 03 08, 15:19)
gal ir daugumai, bet tikrai ne visoms. Pvz. jaicy... nemanau, kad ji griešija, bet kiek skaitau, tai vien problemos...  unsure.gif jaicy, nesupyk, kad aš čia taip asmeniškai..  4u.gif



aš irgi nemanau, kad jaicy griešyja, tačiau ji buvo labai giliai įkritus ir išsikapanot greit neišeina, šitie procesai lėti, bet užtikrinti.
Greit persijungia sąlygiškai sveikiems žmonėms.
Atsakyti
Voresta, low carb high fat yra ketogenine dieta, o ne paleo. Viskas susimaise cia musu temoje ir mergaitems sunku atsirinkti. Tema turetu buti visu ligu gydymas, o ne paleo 4u.gif
Atsakyti
Geras straipsniukas apie šviesą ir tamsą, patiko, reiks anytai duot paskaityt, kai visokias lempeles nakčiai vis nori palikinėt vaikams, o aš vis gesinėju (nes jie jų net neprašo, na nebijo jie, nes niekuo mes jų negąsdinam), o ir man dėl smarksojimo iki 2val. prie kompo reik sau į šikną įsispirt, MB dėl naktinio ėjimo į tūliką paaiškint, kad apgraibom eitų smile.gif

SU MOTERS DIENA smile.gif Gavau dovanų puokštę girgždančių tulpių ir bilietus į spektaklį "Sex Guru" thumbup.gif Sūnūs irgi pasveikino, mažis net popierinį kilimą nuaudė wub.gif ir piešinė nupiešė kaip visa šeima karuselėse supamės .

QUOTE(Lūšis @ 2014 03 07, 15:25)
papasakosiu grizus kaip sekes  biggrin.gif

Mes skrendam is Londono, nes cia gyvenam siuo metu. Skrendam su China Southern oro linijom (jungtinis skrydis per Guanzhou), kainavo skrydis 860 svaru abiems pirmyn atgal. Visa kelione planavau ir viesbucius rezervavau savarankiskai, tai gavosi mazdaug 1900 svarai dviems (skrydziai, viesbuciai, traukinys, keltai), kas yra tikrai gerokai pigiau nei butu imti per agentura  4u.gif


Labai lauksiu 4u.gif

Ačiū, kad pasidalinot info 4u.gif Kur apsistosit ilgiau, Phukete? Gal Tailando temoj aprašėt visus planus?

QUOTE(Mantilė @ 2014 03 07, 15:49)
klausiau dėl gerojo ir blogojo cholesterolio tyrimo- nemokamas tik nuo 50 metų, man reiktų darytis už pinigus.


Na taip, visi tyrimai išskyrus tą bendrąjį, mokami. Dariausi mokamai trigliceridus, cholesterolį, DTL, MTL, K, Mg, Ca, glikemiją serume.

QUOTE(Silver79 @ 2014 03 08, 09:26)
Todel nereikia labai saves statyti i kazkokius grieztus remus ir tas kas eisit, kad ir po truputi i ta puse, su laiku pamatysit, kad savaime viskas gaunasi. T.y. ir tyrimai geri, ir sveikata nepavydetina.
Stiprybes, sveikatos ir sekmes visoms wink.gif SU KOVO 8-AJA, Mielosios wink.gif


drinks_cheers.gif Apie kokius mes čia griežtus rėmus (kalbu apie tas, kurios neturi labai rimtų susirgimų) kalbam. Kad atsisakom rafinuoto cukraus, grūdų/
>>>miltinių produktų ir patiekalų? rolleyes.gif Ar, kad vengiam trash food'o? Prie ko "metus" Paleo jūs norit grįžt? g.gif

Ačiū už sveikinimus smile.gif

QUOTE(Izolda @ 2014 03 08, 10:43)
Vis jus pametu, registruojuosi  4u.gif


Įsimeskit temą į Favourites-nebus bėdos smile.gif

QUOTE(Gricė @ 2014 03 08, 14:32)
Kažin, ar išauš ta diena, kai man ta knopkė persijungs? Kiek laukti arba po kurio laiko nebepuoselėti vilčių, kad tas laikas ateis? Keturis? Penkis mėnesius?


O jūs jos nelaukit, o maitinkitės sveikai, daugiau judėkit, daugiau miegokit, būkit geros nuotaikos. Visiems išbalansavimams neabejodami paskyrėm visą gyvenimą, o dabar norim, kad per pusmetį viskas susitvarkytų...Taigi rašė, vieniems pusmečio užtena, kitiems kelių metų reikia. O be to, kas bus, kai knopkė persijungs ar nepersijungs, tai nuo tos akimirkos kažką keisit į prastesnę pusę mityboje? Nesuprantu savęs stresinimo su tuo "dabar susiimsiu, pakentėsiu, pasieksiu ir tada...", kas "tada"?

Tikrai netaikyčiau jokios mitybos, jei ji man pastoviai keltų stresą ir prastus pojūčius (kalbu apie "visą laiką", nes žinom švytuoklės principą).
Atsakyti
mano kiauliukų kumpiai, rūkyti čia daugiau svečiui pavaišint, ar lauktuvių įdėt. lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(" voresta " @ 2014 03 08, 20:31)
mano kiauliukų kumpiai, rūkyti čia daugiau svečiui pavaišint, ar lauktuvių įdėt.  lotuliukas.gif

user posted image


niam ir dar vakarui pamaciau:) seilem uzspringsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JustDi @ 2014 03 08, 16:54)
Voresta, low carb high fat yra ketogenine dieta, o ne paleo. Viskas susimaise cia musu temoje ir mergaitems sunku atsirinkti.

žinau, įdėjau pasiskaitymui. O nuo paleo visai netoli, kai žiemą nevalgau vaisių, tai pas mane gaunasi low carb paleo.

QUOTE
Tema turetu buti visu ligu gydymas, o ne paleo 4u.gif

kaip jau yra, taip, visko reik 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2014 03 08, 04:57)
Nidulia o tyrimai daryti 8-12 val nevalgius?

11.40 dariau tyrima. Kadangi ruosiausi daryti tik TTH, FT4 ir D, tai buvau isgerusi nedideli puodeli silpno cikorijos gerimo be nieko.

QUOTE(rytorasa @ 2014 03 08, 09:35)
Kuo toliau, tuo labiau man atrodo, kad tikrai ne visiems tokia dieta tinka...  schmoll.gif  rolleyes.gif Gerai, jeigu viskas eina geryn, organizmui tinka, viskas puiku. Bet jeigu žmogus pusę metų pakeitęs mitybą jaučiasi blogai, tyrimų rodikliai blogi, tai tikrai kažkas ne taip ir netikiu, kad pagerės...  schmoll.gif

Atleiskit, kad įnešu negatyvumo į temą, bet jau nebegaliu nutylėti skaitydama postus apie kai kurių narių sveikatą...  ax.gif  4u.gif


Na, bet realiai pagalvojus, juk atsisakiau tik cukraus, grudu, miltiniu ir bulviu. Nejau reiki pradeti valgyti bandeles ir sldainius, kad geriu pasijausciau. Kad nuo bulkuciu pageretu kraujo tyrimai, tai sunkiai tiketina:(

QUOTE(Silver79 @ 2014 03 08, 10:26)
O as beveik 100 proc. isitikines, kad daugelis turinciu problemu nesilaikote bent jau saziningo paleo.


saziningai laikusi.

QUOTE(Radmile @ 2014 03 08, 10:42)
Laba,

Na Jūsų tyrimai tai švelniai tariant pobaisiai   unsure.gif
Akivaizdžiai per daug vartojate gyvūninės kilmės baltymo. Manau dėl to ir savijauta Jūsų bloga. Pabandykite sumažinti,  manau ir savijauta pagerės, ir tikrai nereikės ieškoti kažkokių nukrypimų wink.gif
Sėkmės  4u.gif
O dėl paleo, ar bet kokios kitos mitybos laikymosi 100 proc, tai tikrai manau yra savęs kankinimas  ax.gif Man aplamai nepatinka save priskirti kažkokiai valgytojų grupei, nes kiekviena grupė, tiek paleo, tiek vegetarų, veganų ar žaliavalgių turi pliusų ir minusų. Geriausia atsirinkti iš visų grupių tai kas yra geriausia,kas labiausiai tinka  ir tiesiog sveikai gyventi, savęs per daug nestatant į kažkokius rėmus
4u.gif


Ir mane apeme siaubas pamacius rezultatus. Del gyvulines kilmes baltymo, tai man mistika. Rodos mazai vartoju, bet paskaiciavus pagaunu save, kad padauginta, nors tiesa pasakius, iki siol nesuorantu, kik man asmeniskai reikia to baltymo. Atrodo, kad jau kraunuosi dideli kalna darzoviu, tai salia jo, mesos nelabai jau ir suesi daug, bet vistie perdozavimas. Jei dar sumazinti porcija, bijau del svorio kritimo. Gal galite ivardinti gramais, kiek per diena reikia gramu gyvulines kilmes baltymo? Jei remtis svoriu, tai ka, man 55 gramu mesos per diena pakanka? Roko prirasyta, padauginti baltyma ir raudonos mesos. Is pienisku produkru, kol kas nealiu gauti baltymo, nes prisilaikau nuo ju.

QUOTE(" voresta " @ 2014 03 08, 12:42)
Sveikos visos  4u.gif
tikrai neguodžiantys, tačiau ne maisto cholesterolis čia kaltas-
Todėl perskaityk info, spirk sau subinėn, varyk į lauką , ir, jei tas MTL nebus sumažėjęs, galėsi išspardyt mano užpakalį.
Manai, fizinė veikla šiaip sau tau prirašyta??
jei padidinsime fizinį krūvį, cholesterolio kiekis kraujyje sumažės.
Deja, negali nusipirkti jokiam Iherb-e fizinės veiklos pakaitalų.


[


Belieka tai ismeginti, nes dar labiau sumazinti porcijas, nelabai jau noreciau. Kad dar taip atradus jegu paimti I dankas ta lopeta. Siandien bent jau buvau kiee be jokiu akiniu ir vaiskciojau po saulute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 08 kovo 2014 - 23:04
susidubliavau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 08 kovo 2014 - 23:03