Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Gricė @ 2014 03 06, 21:34)
Aš kepu iš saliero, kiaušinių ir kokoso miltų.


Reiks pabandyt, labai megstu saliera 4u.gif

Mes su MB turim tradicija sekmadieniais pusryciams blynus kept, kai nedirbam abu.

QUOTE(Hippie @ 2014 03 06, 22:29)
Ooouuujeee, kaip baltai pavydžiu wub.gif Mes irgi apie tokią kelionę pasvajojam...Kiek bilietai kainavo, su kokia aviakompanija skrendat? Patys pasiplanavot viską? Gyvenimas gražus smile.gif

Valgai daug omleto ir daržovių. Psio, nėr problemos. Manau nereikia jokioje srityje žvelgt su fanatizmu, na pvz. būdama Tailande tikrai valgyčiau daug šviežių vaisių ir nekvaršinčiau sau galvos, nes be jų dar kapočiau jūros gėrybes, žuvį ir pan., o kur dar KOKOSAI kasdien essen.gif , o grįžus į LT tų sintetinių žieminių vaisių nebevalgyčiau.


Va va, kokosai, kokospienis tiesiai is kokoso wub.gif stengsimes rinktis kas geriau, bet ir nesigrausim ax.gif papasakosiu grizus kaip sekes biggrin.gif

Mes skrendam is Londono, nes cia gyvenam siuo metu. Skrendam su China Southern oro linijom (jungtinis skrydis per Guanzhou), kainavo skrydis 860 svaru abiems pirmyn atgal. Visa kelione planavau ir viesbucius rezervavau savarankiskai, tai gavosi mazdaug 1900 svarai dviems (skrydziai, viesbuciai, traukinys, keltai), kas yra tikrai gerokai pigiau nei butu imti per agentura 4u.gif

Aciu visoms uz palinkejimus wub.gif siandien tikrai jauciuosi baisiai laiminga ir vos issedziu darbe.

QUOTE(jaicy @ 2014 03 07, 10:28)

gi vakar koks bajeris buvo.



Nerealiai, saunuolis! bigsmile.gif

QUOTE(erva @ 2014 03 07, 11:42)
turiu veina klausima ( na gal kas atsakys,o gal ne kaip naujokei) ar galima dziovintu naminiu vaisiu prie paleo???


Naminiu galima, tik svarbu ne dideliais kiekiais. Pirktiniuose vien cukrus..

As ir paskaicius prisijungiau prie iskrovininkiu praeita savaite ir dariau iskrova treciadieni ax.gif kazkaip nebuvo sunku, nusiteikimas viska veikia. Apie pietus siek tiek maloniai galva sukosi, bet vakare dariau kaip iprasta treniruote ir visai jegu netruko, kaip tik lengvute jausiausi thumbup.gif kita ryta -1kg. Kiek pamenu is senesniu laiku svoris siek tiek grizta, bet ne visas, todel manau tai yra nebloga priemone siek tiek svori sukontroliuot.
Manau grizus po atostogu praktikuosiu kas savaite smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 07, 14:06)
Zinoma, jei nesunku, jei ne sioj temoje, tai gal ir i az, ziuriu jums puikiai einasi tos iskrovos 4u.gif

Jei renkuosi 40 val. iškrovą, po lengvų pietų jau nieko nevalgau vakare ir kitą visą dieną. Jei trumpiau, tai iš vakaro tebūna lengva vakarienė. Tai toks fizinis pasiruošimas. Kadangi pirmąkart per iškrovą buvo šalta darbe, tai kitai iškrovai jau pasiruošiau: į darbą rengiausi vilnonę suknelę ir aviausi šiltus batus.
Svarbu paruošti savo mintis: tai, ką darai, darai mylėdama save ir savo kūną, todėl per tą parą leidi jam išsivalyti nuo šlakų ir t.t., nuo minčių apie maistą, jo gaminimą ir t.t. Aš iškrovos dieną tik dukros pietumis pasirūpinu. Nuo kito karto bandysiu jai leisti rūpintis savimi mirksiukas.gif
Atsakyti
pas gydytoją kraujo tyrimų atsakymus pasiėmiau: prie paleo hemoglobinas 117, iki paleo budavo 140 pastoviai.
klausiau dėl gerojo ir blogojo cholesterolio tyrimo- nemokamas tik nuo 50 metų, man reiktų darytis už pinigus.
Atsakyti
jaicy,koks šaunuolis taviškis wub.gif


QUOTE(Lūšis @ 2014 03 07, 16:25)
Kiek pamenu is senesniu laiku svoris siek tiek grizta, bet ne visas, todel manau tai yra nebloga priemone siek tiek svori sukontroliuot.


drinks_cheers.gif pora kg minuso per mėnesį turėtų likt, jei likusiom dienom valgai įprastai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 03 07, 01:09)
Nidulia, perskaiciau tavo ta ilgaji post'a - man per sudetinga ten greitai patapo. gal pamirsk tu ta ketoze...


Angliu dauginti? Is ko butent?

QUOTE(jaicy @ 2014 03 07, 10:28)
super! kur traukiat?

man sia vasara 2 vestuves. bet kazkaip.. nebaisu cia smile.gif nors ne vieni nzn apie mano mityba

Per vestuves tai jau tikrai rasi ko valgomo, baika:) Mes I Paryziu, tai visa diena meste, visai man nejuokinga.
Lumiuk, tu gyvenai butuke, pati pirkaisi produktus ur gaminaisi o as turesiu grauzti ka duos o prancuziskai ne bum bum ir ne visi jie niriai angliskai kalba. Zinau, kad stresuoju lygioje vietoje:) bet ir as ne durba, isnuomavau ne viesbuti o mazuti , studio tipo butuka, tai jau ryte lasiaku su kiausiais pasigaminsim:)
Pasidariau sian platokus tyrimus, tai nieko as tose raidese nesuprantu. Net CRB nerandu sarase. Skydliaukes rodmenys geri,
Hemoglobinas 148 (120-170)
bendras cholesterolis 10.44 (0.2-5)
DTL cholesterolis - 1.58 (nuom 1.2)
MTL cholesterolis 8.8 (iki 3 norma)
Ttigliceridai 1.74 (0.05-1.7)-kas cia do biesas??
Vit D 24.6 (30-100) o buvau jau pasikelusi iki 54
Cholesterolio rodmenys neguodziantys, ane?
Kitu raidziu ne velnio nesuprantu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 07 kovo 2014 - 21:04
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 07, 22:04)
bendras cholesterolis  10.44 (0.2-5)
DTL cholesterolis - 1.58 (nuom 1.2)
MTL cholesterolis  8.8 (iki 3 norma)
Ttigliceridai 1.74 (0.05-1.7)-kas cia do biesas??

Trigliceridai prie to paties cholesterolio rodiklių. čia.
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 19:55)
o as ziauriai susinervinau...
bandziau darytis metabolizmo tyrima. kadangi turiu seno tipo kompketa juosteliu, ir aciu Dievui esu issisaugojus sena protokola ir pasiruosima, tai ir dariau pagal senas taisykles.. kol supratau kad negalesiu ji atlikti, nes - neuztenka man juosteliu. ziuriu i sena , ziuriu i nauja- nei ten nei ten nera tokio skaiciaus kiek atsiunte man. ty pasidarius slapimo tyrima, jau seilem ir slapimui juosteliu neuzteko.. maza to, atspalviai man viiskai neatitiko paveiksleliu spalva... ziurejau i ir kompa(nors ekrano nustatymai gali pakreipt spalva), ziurejau ir i atsiusta lentele... kai kuriem parametram ne is tolo nepanasi spalva..
aisku gal pati kalta, kad is karto neisardziau ir nepasiziurejau. aisku dabar nieko neirodysiu ir pretenduoti i nauja ar atgauti pinigus irgi negaliu..
pinigai ismesti i sikna.



Sveiki, aš jau į pabaigą pasiruošimo OBT einu...ryt galvoju darytis. Aš irgi gi iš tų į paskutinį tyrimų traukinį įšokusių. Jaučiuosi apgailėtinai, jei tai ketozė, nu i peklon ją! Jaicy, sugluminai dėl tų juostelių...kiek jų turi būti, ir kuriuo aprašymu reikia naudotis atliekant tyrimą? Aš gavau 3 ilgas, ir 6 po tris kvadratukus. Aprašymą skaitau iš jų puslapio, protokolą irgi parsisiunčiau iš jų dabartinio puslapio. Lyg ir atitinka viskas, tik dėl išmatų ph, nesuprantu iš ko spęst? kokie dar sunkumai manęs laukia?

O šiaip...toks jausmas, kad per tas dvi savaites sunyko paskutinės smegenų ląstelės biggrin.gif aš vos sugebu atlikti paprasčiausias užduotis. Per vidurį sakinio pamirštu ką norėjau pasakyti. Mėto į šalis. Ir nelaba suprantu kodėl taip jaučiuosi, gal tai baltymų perteklius?
Atsakyti
QUOTE(Egja @ 2014 03 07, 22:35)
Trigliceridai prie to paties cholesterolio rodiklių. čia.

Na jooo, neblizga mano rodmenys sioje vietoje.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 07, 22:04)
DTL cholesterolis - 1.58 (nuom 1.2)
MTL cholesterolis  8.8 (iki 3 norma)

MTL čia tas blogasis cholesterolis, a ne? unsure.gif Kokie skaičiai buvo prieš paleo?
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 07, 23:37)
MTL čia tas blogasis cholesterolis, a ne?  unsure.gif  Kokie skaičiai buvo prieš paleo?

Jo, manau,kad tai blogasis. Nezinau koks buvo iki paleo, reiketu poliklinikoje pasikelti savo kortele.
Atsakyti
Nidulia o tyrimai daryti 8-12 val nevalgius?
Atsakyti
Kuo toliau, tuo labiau man atrodo, kad tikrai ne visiems tokia dieta tinka... schmoll.gif rolleyes.gif Gerai, jeigu viskas eina geryn, organizmui tinka, viskas puiku. Bet jeigu žmogus pusę metų pakeitęs mitybą jaučiasi blogai, tyrimų rodikliai blogi, tai tikrai kažkas ne taip ir netikiu, kad pagerės... schmoll.gif

Atleiskit, kad įnešu negatyvumo į temą, bet jau nebegaliu nutylėti skaitydama postus apie kai kurių narių sveikatą... ax.gif 4u.gif
Atsakyti