Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(erva @ 2014 03 07, 11:42)
sveikos mergynos
turiu veina klausima ( na gal kas atsakys,o gal ne kaip naujokei) ar galima dziovintu naminiu vaisiu prie paleo??? ne pirktiniu,nes juose tai labai daug cukraus.... patariau vienai draugei sia mityba,nes ji jau kiek metu niekaip pastot negali,yra nusivylus,tai imeciau jai pirmas temas pasiskaityt ir vat ji man uzdave ta klausima,del dziovintu vaisiu...... o as ir nezinau ka atsakyt,nes siaip vaisiu kaip ir negalima visai ne tik dzovintu... na zodziu gal kas pasakys,aciu is anksto  smile.gif

Galima tų vaisių valgyti, paleo gi leidžia smile.gif Labiau patartina valgyti šviežius, nedžiovintus vaisius, nes džiovintuose nėra tiek ląstelienos ir žymiai didesnė cukrų koncentracija.
Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 03 07, 10:28)
gi vakar koks bajeris buvo. gyvenu su isradingu zmogum, nieko nepasakysi smile.gif

originalūs tie vyrai biggrin.gif Taviškis taip stengėsi, o Tu vis šokolado atsisakinėjai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 03 07, 10:28)
o kame geris nevalgyt? priminkit man  g.gif
koks skirtumas ar neest visai ar tik sumazint porcijas ir sudo neest? g.gif

Nežinau, kaip kitoms, man tai viena iš priemonių mažinti svorį. Nes šūdo neėdimas ir porcijų mažinimas nelabai padeda - per paleo mitybą priaugau 5kg. Dabar turiu tikslą kovo 31d sverti 60kg, nes tie papildomi kilai pradėjo gyvenimą gadinti.
Ir be to, kaip merginos minėjo, iškrovos diena - tai poilsio diena organizmui, kuomet jis neapkraunamas maistu.
Ir dar. Tai buvo pirmoji mano iškrovos diena gyvenime, iki tol nebūčiau patikėjus, kad galiu be maisto išbūti 40valandų. Tai lyg tam tikras savęs nugalėjimas.
Atsakyti
Labas rytas (atsikėlėm su vaikais 09:50), dičkiui tempos nebebėr, bet leidau neit į mokyklą, tai dabar abu su sese pusryčiauja į mūsų lovą sugriuvę wub.gif

Man po iškrovos -2,2kg blink.gif swoon.gif Bet man jie atauga, tiesiog jaučiuosi lengva, švaresnė smile.gif Dar valanda iki 40 val. nevalgymo, tai arbatos pasidariau biggrin.gif

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 07, 06:59)
Triušieną valgau, nes tai vienintelė mėsa, kurios nereikia pirkti - tėveliai augina triušius smile.gif Skerdžiam ir malam patys


Super, pavydakas. Mano tai tinginiai, kai pir galėtų kokį triušių gardą pasistatyt, bet nea. Kaip ir aš-galėčiau mažą daržiuką užsiveist šalia namų ir nemažą sode, bet nea schmoll.gif cool.gif

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 07, 07:26)
Po iškrovos -1,3 kg  biggrin.gif  Tikiuosi, nebesugrįš jie smile.gif
Būtinai imsiuos ir kitą savaitę, kažkaip kitos priemonės svorio kontroliavimui man nebepadeda


thumbup.gif Čia ne tiek svorio reguliavimo, kiek apsivalymo, organizmo poilsio, palepinimo priemonė 4u.gif

QUOTE(LumiLumi @ 2014 03 07, 08:11)
Nebijokit keliauti, as menesi svetur sedejau ir nenumiriau, nei nuo maisto nei nuo IS. Relax wink.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif Svarbiausia optimistinis požiūris, nes kaip aš sakau-visur vežiesi save wink.gif


Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 03 07, 09:28)
man sia vasara 2 vestuves. bet kazkaip.. nebaisu cia nors ne vieni nzn apie mano mityba

gi vakar koks bajeris buvo. gyvenu su isradingu zmogum, nieko nepasakysi


Sekmadienį ir mūsų kviest atvažiuoja, bet aš tikrai nesitikiu, kad kažkas ruoš dėl mūsų paleo, tiesiog valgysim mėsą, žuvį, daržoves, gersim sausą vyną ir prie torto stalo išgersim kavos su kokiu vaisiu. Bet ne ėst gi ten važiuosim-labai laukiu tų vestuvių, nes visiems reikalavimas black tie-vyrams smokingai doh.gif , moterims atitinkamai ilgos suknelės (ar bent kelius dengiančios), o kur dar bendravimo malonumas, ŠOKIAI bigsmile.gif , uch, bsu smagu smile.gif

Jetus, koks šaunuolis wub.gif

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 07, 11:00)
Ir be to, kaip merginos minėjo, iškrovos diena - tai poilsio diena organizmui, kuomet jis neapkraunamas maistu.
Tai lyg tam tikras savęs nugalėjimas.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 07, 11:00)
Galima tų vaisių valgyti, paleo gi leidžia smile.gif Labiau patartina valgyti šviežius, nedžiovintus vaisius, nes džiovintuose nėra tiek ląstelienos ir žymiai didesnė cukrų koncentracija.
Papildyta:

originalūs tie vyrai biggrin.gif Taviškis taip stengėsi, o Tu vis šokolado atsisakinėjai smile.gif
Papildyta:

Nežinau, kaip kitoms, man tai viena iš priemonių mažinti svorį. Nes šūdo neėdimas ir porcijų mažinimas nelabai padeda - per paleo mitybą priaugau 5kg. Dabar turiu tikslą kovo 31d sverti 60kg, nes tie papildomi kilai pradėjo gyvenimą gadinti.
Ir be to, kaip merginos minėjo, iškrovos diena - tai poilsio diena organizmui, kuomet jis neapkraunamas maistu.
Ir dar. Tai buvo pirmoji mano iškrovos diena gyvenime, iki tol nebūčiau patikėjus, kad galiu be maisto išbūti 40valandų. Tai lyg tam tikras savęs nugalėjimas.



viskas aisku. reiskia ji man nereikalinga.
dziugu matyt rezultatus
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 07, 12:00)
Galima tų vaisių valgyti, paleo gi leidžia smile.gif Labiau patartina valgyti šviežius, nedžiovintus vaisius, nes džiovintuose nėra tiek ląstelienos ir žymiai didesnė cukrų koncentracija.


manau, kad ląsteliena mums labai reikalinga... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 07, 12:24)
Super, pavydakas. Mano tai tinginiai, kai pir galėtų kokį triušių gardą pasistatyt, bet nea. Kaip ir aš-galėčiau mažą daržiuką užsiveist šalia namų ir nemažą sode, bet nea schmoll.gif  cool.gif

Mano tėveliai kaimo žmonės, jiems kaime nepasiaugint buroko, bulvės ir gyvuliuko kokio suvalgymui būtų gėda smile.gif Mama kad ir po širdies operacijos, vis tiek tuos triušius aptupinėja, daržus paravėja - kažkokios veiklos vis vien reikia, nes į darbą ji jau nebeina.
Aš irgi prie tų tingesnių esu, bet matyt turiu kaimiečio geną - pas mane vasarą balkone pomidorai, svogūnai, salotos ir kiti biesai auga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 07, 11:24)
Labas rytas (atsikėlėm su vaikais 09:50),
Man po iškrovos -2,2kg  blink.gif swoon.gif
Sekmadienį ir mūsų kviest atvažiuoja, bet aš tikrai nesitikiu, kad kažkas ruoš dėl mūsų paleo, tiesiog valgysim mėsą, žuvį, daržoves, gersim sausą vyną ir prie torto stalo išgersim kavos su kokiu vaisiu. Bet ne ėst gi ten važiuosim-labai laukiu tų vestuvių, nes visiems reikalavimas black tie-vyrams smokingai doh.gif , moterims atitinkamai ilgos suknelės (ar bent kelius dengiančios), o kur dar bendravimo malonumas, ŠOKIAI bigsmile.gif , uch, bsu smagu smile.gif

Jetus, koks šaunuolis  wub.gif
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif



as pries zadintuva pabudau ir nosi i nauaj tel biggrin.gif
gal pagaliau grisiu i ta ritma kai anskti keliuos. nes kelios savaites paskutines buvo itin sunkios..negalejau pramekrt akiu niekaip


aha wub.gif

ir as laukiu-nes vestuves prie juros wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jau cikorijų kavyte su kokoso kremu mėgaujuosi, tuoj prie faršo su daržovėm pereisiu essen.gif Jau vien dėl šito jausmo verta iškrovą pasidaryt-maistas kaip stebuklas atrodo biggrin.gif

QUOTE(rytorasa @ 2014 03 07, 11:28)
manau, kad ląsteliena mums labai reikalinga...  g.gif


Todėl ir siūlo geriau šviežius vaisius nei džiovintus.

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 07, 11:31)
Aš irgi prie tų tingesnių esu, bet matyt turiu kaimiečio geną - pas mane vasarą balkone pomidorai, svogūnai, salotos ir kiti biesai auga biggrin.gif


Brač, niu, jau pradeda mane sąžinė graužt. Tai jau pasėjus ką nors, kad sodinukai užaugtų? Man reikia kokio pradžiamokslio, kaip iš žole apaugusio ploto pasidaryt tinkamą ko nors sodinimui ir kada ten ką pasėti, kad po to persodinti blush2.gif Dabar galvoju, kad reiktų surfinijų pasisėt, nuvažiuosiu į pardę sėklų nusipirkt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 07 kovo 2014 - 12:16
QUOTE(Hippie @ 2014 03 07, 13:15)

Brač, niu, jau pradeda mane sąžinė graužt. Tai jau pasėjus ką nors, kad sodinukai užaugtų? Man reikia kokio pradžiamokslio, kaip iš žole apaugusio ploto pasidaryt tinkamą ko nors sodinimui ir kada ten ką pasėti, kad po to persodinti  blush2.gif Dabar galvoju, kad reiktų surfinijų pasisėt, nuvažiuosiu į pardę sėklų nusipirkt ax.gif

Pernai prisejau pomidoru balkoniniu..salotu, krapu...niekas neuzaugo.. Nors tiek visko sukisau, pomidoru stiebai uzaugo, zydejo, bet pomidoriuku nebuvo sad.gif
Tai siemet nebesejau nieko..
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 07, 13:19)
Pernai prisejau pomidoru balkoniniu..salotu, krapu...niekas neuzaugo.. Nors tiek visko sukisau, pomidoru stiebai uzaugo, zydejo, bet pomidoriuku nebuvo sad.gif
Tai siemet nebesejau nieko..

Aš pernai turėjau žemaūgių pomidoriukų balkone, tai žydėjo kaip pasiutę ir kiekvienas žiedelis po pomidoriuką davė, gal iki kokio rugsėjo galo juos lesiojau
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 07, 13:15)
Brač, niu, jau pradeda mane sąžinė graužt. Tai jau pasėjus ką nors, kad sodinukai užaugtų? Man reikia kokio pradžiamokslio, kaip iš žole apaugusio ploto pasidaryt tinkamą ko nors sodinimui ir kada ten ką pasėti, kad po to persodinti  blush2.gif Dabar galvoju, kad reiktų surfinijų pasisėt, nuvažiuosiu į pardę sėklų nusipirkt ax.gif



QUOTE(SOWELU @ 2014 03 07, 13:19)
Pernai prisejau pomidoru balkoniniu..salotu, krapu...niekas neuzaugo.. Nors tiek visko sukisau, pomidoru stiebai uzaugo, zydejo, bet pomidoriuku nebuvo sad.gif
Tai siemet nebesejau nieko..


prašom užsukti į Floros skyrelį, ten rasit daug naudingų patarimų... mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 07 kovo 2014 - 12:46
Sveikos, turiu ir as kelis nuo paleo priaugtus kylus, gal kuri galetu nupasakoti, kaip pasiruosti tai iskrovos dienai? Zinoma, jei nesunku, jei ne sioj temoje, tai gal ir i az, ziuriu jums puikiai einasi tos iskrovos 4u.gif
Atsakyti
jaicy, nu koks fainas tavo vyras wub.gif Man patinka tokios staigmenos, tik, kad neturiu kas jas darytų smile.gif

Laukine prerija, kad manau nereikia specialaus pasiruošimo smile.gif atsikeli ryte ir nevalgai iki kitos dienos ryto smile.gif

Man tai kartais atrodo, kad aš nevagiusi geriau jaučiuosi..nes kažkaip kai jau prisėdu valgyt..tai užtrunka mažiausiai valanda - nes visko prisikertu doh.gif Paskui jau tikrai nebe tokia savijauta, kaip kad tuščiu skrandžiu.. Ai bet pas mane visą gyvenimą psichologinės bėdos dėl to maisto verysad.gif
Atsakyti