Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 06, 21:55)
Kur perkat makadamijas? Nesu net ragavus jų ir neteko užmatyti niekur.. unsure.gif
Papildyta:

Dar nesugalvojau, bet šiuo metu kiaušinių noriu biggrin.gif daržovių šalia ir gal biškį faršo triušienos unsure.gif

Vynotekoj
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 03 06, 20:46)
Žinau, kad pirmas skaičius tikrai 6 buvo  biggrin.gif , gal 6,99?  Žodžiu, 500 g iki 7 lt.


gal paveiksliuka imestum to gerojo?smile.gif

QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 20:55)
pavydziu!!!!!!!!
as ir galvoju kur nors paatostogaut, o paskui su siaubu pagalvoju kad svetimoj saly taupumo pinigu/ laiko ir pan  neturesiu ka valgyt... anksciau buvo ka-pusryciai viesbuty- suvalgai koki omleta, bandele ,, jogurta ir pan ir viskas.  o db tikrai issukis

geros keliones!


Vat ir man kelia siauba kelione geguzes menesi, nes labai nenoriu slamsto priesti o kaip ten bus, tai net nezinau:( Viena guodzia, kad issinuomavom ne viesbuti o buta su virtuvele, tai bent jau lasiniu su kiausu pusryciams turesiu:) Kitas reikalas, kai vaziuoju I siltuosius krastus, kur viskas iskaiciuota. Kokios virtos vistos buna visada ir darzoviu kalnai buna visada. Kaip cia bus geguzes menes, tai kazkaip baime suima.
Atsakyti
Nidulia, perskaiciau tavo ta ilgaji post'a - man per sudetinga ten greitai patapo. gal pamirsk tu ta ketoze...
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 06, 23:23)
Oooo, buržujus, pagalvokit tiktai -triušienos faršas  umn.gif  biggrin.gif Iš kur gauni? Ar triušį permalinėjat patys?

Triušieną valgau, nes tai vienintelė mėsa, kurios nereikia pirkti - tėveliai augina triušius smile.gif Skerdžiam ir malam patys
Papildyta:
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 07, 00:35)
Kaip cia bus geguzes menes, tai kazkaip baime suima.

Kur keliausit? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jaicy @ 2014 03 07, 00:05)

dėkui, žinosiu kur ieškot smile.gif
Atsakyti
Po iškrovos -1,3 kg biggrin.gif Tikiuosi, nebesugrįš jie smile.gif
Būtinai imsiuos ir kitą savaitę, kažkaip kitos priemonės svorio kontroliavimui man nebepadeda
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 07, 01:35)
gal paveiksliuka imestum to gerojo?smile.gif



Neįmesiu, nes neradau. Nu nėr juk daug tų kibiriukų po 500g su jogurtais smile.gif . Eini prie vitrinos ir žiūri, skaitai. Ten gal 3 rūšių buvo, graikiškas, turkiškas ir dar kažkoks.

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 07, 09:26)
Po iškrovos -1,3 kg  biggrin.gif  Tikiuosi, nebesugrįš jie smile.gif
Būtinai imsiuos ir kitą savaitę, kažkaip kitos priemonės svorio kontroliavimui man nebepadeda


Nu tikrai baigiu susigundyt su tom iškrovom. Dabar kai alkis nebe toks baisus, kaip anksčiau būdavo, kai anglių daug valgydavau- tai atrodo visai nesunku smile.gif
Atsakyti
Nebijokit keliauti, as menesi svetur sedejau ir nenumiriau, nei nuo maisto nei nuo IS. Relax wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2014 03 06, 23:35)
gal paveiksliuka imestum to gerojo?smile.gif
Vat ir man kelia siauba kelione geguzes menesi, nes labai nenoriu slamsto priesti o kaip ten bus, tai net nezinau:( Viena guodzia, kad issinuomavom ne viesbuti o buta su virtuvele, tai bent jau lasiniu su kiausu pusryciams turesiu:) Kitas reikalas, kai vaziuoju I siltuosius krastus, kur viskas iskaiciuota. Kokios virtos vistos buna visada ir darzoviu kalnai buna visada. Kaip cia bus geguzes menes, tai kazkaip baime suima.



super! kur traukiat?

man sia vasara 2 vestuves. bet kazkaip.. nebaisu cia smile.gif nors ne vieni nzn apie mano mityba
Papildyta:
QUOTE(LumiLumi @ 2014 03 07, 08:11)
Nebijokit keliauti, as menesi svetur sedejau ir nenumiriau, nei nuo maisto nei nuo IS. Relax wink.gif


aaa.. pamenu sunkoka buvo tau...
Papildyta:
QUOTE(cushy @ 2014 03 07, 07:40)
Neįmesiu, nes neradau. Nu nėr juk daug tų kibiriukų po 500g su jogurtais  smile.gif . Eini prie vitrinos ir žiūri, skaitai. Ten gal 3 rūšių buvo, graikiškas, turkiškas ir dar kažkoks.

Nu tikrai baigiu susigundyt su tom iškrovom. Dabar kai alkis nebe toks baisus, kaip anksčiau būdavo, kai anglių daug valgydavau- tai atrodo visai nesunku  smile.gif



o kame geris nevalgyt? priminkit man g.gif
koks skirtumas ar neest visai ar tik sumazint porcijas ir sudo neest? g.gif
Papildyta:
gi vakar koks bajeris buvo. gyvenu su isradingu zmogum, nieko nepasakysi smile.gif
griztu namo po nekokios dienos, ant stalo guli sokoladas su isegta gelyte ir rasteliu wub.gif kadangi dar laikiausi priestyrimines dietos tai isidejau ji kuo toliau. parasiau sms, padekojau. klausia - ar gardus?
sakau kad dar neragavau, rytojuj paliksiu.
jis pasiule man paragauti.
sakau ne, ant nakties negerai. nemiegosiu paskui nuo cukraus.
sako- tik viena.
nu galvoju gund mane, ar tikrina mano valia?
sakau ne!!!
grizta, sako einam arbatos su sokoladu?
nu galvoju kuo taip ikyriai?

nu ok, sugunde... darausi arbatos , isitrukiu 'sokolada' o ten visai ne sokoladas o ... telefonas! bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
net i vonia isibroviau pas ji biggrin.gif
tada istraukia torto kepimo forma, kur paslepe visas dezutes, ir isitraukia sokolada - va kad nenusimintum kad ner sokolado biggrin.gif

p.s reik paskayt kad as is tu dinozauru,kurie naudojosi dar neismaniais telefonais biggrin.gif tas cia pirmasis mano cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 07, 10:28)
gi vakar koks bajeris buvo.


thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos mergynos
turiu veina klausima ( na gal kas atsakys,o gal ne kaip naujokei) ar galima dziovintu naminiu vaisiu prie paleo??? ne pirktiniu,nes juose tai labai daug cukraus.... patariau vienai draugei sia mityba,nes ji jau kiek metu niekaip pastot negali,yra nusivylus,tai imeciau jai pirmas temas pasiskaityt ir vat ji man uzdave ta klausima,del dziovintu vaisiu...... o as ir nezinau ka atsakyt,nes siaip vaisiu kaip ir negalima visai ne tik dzovintu... na zodziu gal kas pasakys,aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erva @ 2014 03 07, 11:42)
sveikos mergynos
turiu veina klausima ( na gal kas atsakys,o gal ne kaip naujokei) ar galima dziovintu naminiu vaisiu prie paleo??? ne pirktiniu,nes juose tai labai daug cukraus.... patariau vienai draugei sia mityba,nes ji jau kiek metu niekaip pastot negali,yra nusivylus,tai imeciau jai pirmas temas pasiskaityt ir vat ji man uzdave ta klausima,del dziovintu vaisiu...... o as ir nezinau ka atsakyt,nes siaip vaisiu kaip ir negalima visai ne tik dzovintu... na zodziu gal kas pasakys,aciu is anksto  smile.gif


paleo vaisius leidžia valgyti. Manau, kad ir namuose džiovinti nepakenks. Bet, jeigu reikia mesti svorį, geriau nuo jų susilaikyti.
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2014 03 07, 10:45)
paleo vaisius leidžia valgyti. Manau, kad ir namuose džiovinti nepakenks. Bet, jeigu reikia mesti svorį, geriau nuo jų susilaikyti.


na jai svori mest nereikia,ji lialiuko labai nori:) kiek vaiskciojo per gydytojus,jau daug metu tikrai,nieks nepadeda,gal sakau cia pades tas maitynimasis,nes skaiciau dvi greit bus mamytemis;)
ACIU 4u.gif
Atsakyti