Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

Sveikos wink.gif

Apie blynus. Užgavėnės baigėsi, kokie dar blynai? mad.gif Reik atprast lepintis kasdien 3k./d., nes tai jau nebus lepinimasis smile.gif

Kepiau su kokosais, be kokosų, su bananais, tik daržovinius ir visi gavosi ir apsivertė (švelniai, su dviem mentelėm), tiesiog kiaušų nepagailiu. Vaflinėj paleo dar nekepiau.

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 06, 08:45)
Šiandien man iškrovos diena, o aš jau valgyt noriu  doh.gif  Kaip visą dieną jūs atlaikot, aš neįsivaizduoju  unsure.gif


Man irgi šiandien iškrova ir labiausiai valgyt norėjau, kai turėjo būti pusryčiai, bet, išgėriau vandenuko ir viskas normalizavosi. Dabar, vakare irgi pajaučiau, kad alkana, tai pasidariau imbiero, ožragės ir ciberžolės arbatos, bus vakarienė smile.gif

QUOTE(Laisvė @ 2014 03 06, 08:48)
Bet kokie skanūs pusryčiai ryte! Tarsi pirmąkart valgyčiau  thumbup.gif


drinks_cheers.gif manęs ryt laukia šis malonus jausmas.

QUOTE(Naistė @ 2014 03 06, 09:21)
Sveikos. Aš irgi po iškrovos. Viskas normaliai, alkis visai, sakyčiau, menkas buvo. Bet be kavos tai  doh.gif Gerai, kad į darbą vakar nereikėjo, o tai kaip musė pavasarinė prispangus buvau visą dieną. Ir dar baisiai šalta visą dieną buvo.

Nulūžau 9  val., net vaikus SB palikus, kad užguldytų. Šiandien tokia lengva, energijos pilna. Kava nerealaus skonio buvo.


Man padėjo whole30 be kavos. Ir ką. Negeriu. Negaliu pati patikėt. MB po whole30 padėkojo blink.gif , sako AČIŪ, kad tavo dėka atpratau nuo kavos. Nes aš gėriau dėl skanumo, kvapo, o jis dėl kofeino. Tai pasirodo buvo uždaras ratas. Kai metė kavą, tai ir nuovargio (energijos kritimo)/kilimo pliūpsniai jam baigėsi. Jokų migrenų neliko (3k. tpfu).

Aš pamiegojau pietukų šiandien (slaugau mažąją) wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 06, 21:53)

Man irgi šiandien iškrova ir labiausiai valgyt norėjau, kai turėjo būti pusryčiai, bet, išgėriau vandenuko ir viskas normalizavosi. Dabar, vakare irgi pajaučiau, kad alkana, tai pasidariau imbiero, ožragės ir ciberžolės arbatos, bus vakarienė smile.gif

Man irgi labiausiai valgyti norėjosi pusryčių laiku, tai jau galvojau, kad taip ta mano iškrova ir baigsis neprasidėjusi smile.gif Bet apie 11val praėjo tas noras ir nebeatėjo visą dieną. Dabar irgi jaučiasi, kad pilvas tuščias, būtų neblogai kažko užkąsti, bet negaliu sakyti, kad baisiai alkana. Visą dieną gėriau tik vandenį, net arbatų sau neleidau.
Papildyta:
HIPPIE, ką pusryčiams valgysi? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūšis @ 2014 03 06, 17:55)
Va va man irgi labai idomu ar yra koks receptas pritaikytas butent vaflinej kept  nes keptuvej sunku apverst, tai nedristu kept vaflinej kolkas  :

Drįsk biggrin.gif Tešlą iš akie dariau- kiaušinis, bananas, kokoso miltai ir kokosų aliejus- niekas nepridegė, puikiai iškepė smile.gif

QUOTE(Lūšis @ 2014 03 06, 20:26)


Sestadieni isskrendam su MB atostogu trim savaitem, tai va bus issukis..


thumbup.gif Gerų atostogų 4u.gif Nesuk galvos dėl maisto, daržovių daug valgysi ir bus čiki thumbup.gif

QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 06, 21:12)

Na ką, mano pirmoji gyvenime iškrovos diena sėkmingai atlaikyta

Valioooo!!!!! Aš jau laukiu savo pirmadienio biggrin.gif Kaskart minus 1kg būna cool.gif

QUOTE(Hippie @ 2014 03 06, 21:53)
Kai metė kavą, tai ir nuovargio (energijos kritimo)/kilimo pliūpsniai jam baigėsi. Jokų migrenų neliko (3k. tpfu).



bigsmile.gif Nerealiai clap.gif: Katriukui sveikatos bučkis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2014 03 06, 22:03)
Valioooo!!!!! Aš jau laukiu savo pirmadienio  biggrin.gif  Kaskart minus 1kg būna  cool.gif

Aš tikiuosi man irgi taip bus biggrin.gif Imsiuosi ir kitą savaitę iškrovos dienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 09:49)
ir dar - valgau teisingai, jokiu riesutu. bet sianakt du kartus ziauriai susuko meslugnsi koja... nesuprantu. magnio db negeriu


Nepagavau loginės grandinėlės-valgau teisingai-jokių riešutų-traukia mėšlungis. Todėl ir traukia, kad magnio trūksta, kurio vienas iš šaltinių-riešutai. O "teisingai", tai čia besiruošiant tyrimui? Nes šiaip gi galima ir riešutų ir sėklų su saiku g.gif

QUOTE(SOWELU @ 2014 03 06, 09:58)
Norėčiau ir aš iškrovos deną pasidaryti..bet psichologiškai nepribrandau  blush2.gif Nes būna kai pavalgau pirmą valgymą kartais galėčiau vakare nebevalgyt, bet valgau, nes bijau, kad vėlai vakare labai išalksiu ir nebeužmigsiu.

Nusipirkau skrudintos cikorijos - labai skanu  Su kokosu, pienu


Nereikia čia nieko ruoštis. Atsikeli ir pradedi. Padeda didesnis užimtumas ar, jei yra galimybė pailsėjimas (pamiegojimas). Per pusryčius/pietus/vakarienę (na, jei užeina aalkanumo jausmas) išgeri šiltos arbatos, o visą dieną pliumpini vandenuką. Eini anksčiau miegoti. Visas receptas, nėra taip sunku kaip atrodo wink.gif Mano dukrytė šiandien sužinojus, kad darau iškrovos dieną klausia "ar išlaikysi?", sakau, žinoma, mergyt, tai tikrai ne pats didžiausias išbandymas, kurių mums gyvenimas paruošia smile.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(SOWELU @ 2014 03 06, 11:13)
Na as irgi labai kavos kvapo pasiilgusi..uzkvepina kas nors tai ir as tada isgeriu  blush2.gif Bet, kadangi man kofeino nereikia, o tik skonio, tai cikorija labai tiko smile.gif


drinks_cheers.gif analogiškai.

QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 14:27)
gelezies ir hemoglobino per mazai.

slapime kraujo yra    druskos ir kazko dar (ka rodo i akmenis ar smeli)
visa kita ok.


Ir mano pastovi problema doh.gif 4u.gif Dar prie žemo hemoglobino ir per diderlis eritrocitų nusėdimo greitis prisidėjęs. Bet taip buvo anksčiau, labai įdomu kaip bus dabar, gal kitą savaitę eisiu tyrimus darytis.

O dėl ko taip būna, nežinai, neklausei?

QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 18:16)
buvau isitraukus vistos kojeliu.. jau kaip ir laikas zut but jas paruost.. uzmarinavau is ryto.. griztu ir nebenoriu ju. noriu grietines su varske. rugsteles...
nu i ka daryt su tom kojom?


Tai išsikepk, gal ryt bus ūpas jų pakramsnot wink.gif Man priminei užmarinuotą kažkokią skerstos kiaulės poriebę dalį, vakar primarinavau, tai reik atsinešt iš garažo ir sukept, nes nėra jau šaldikly vietos, dar suges gyvatė biggrin.gif

QUOTE(Lūšis @ 2014 03 06, 19:26)
Sestadieni isskrendam su MB atostogu trim savaitem, tai va bus issukis.. Tailande viskas su ryziais arba "noodlais", bet bandysim maitintis zuvim, juros gerybem, mesa.. nezinau kaip ten situacija su darzovem  g.gif bet svieziems vaisiams manau neatsispirsiu 


Ooouuujeee, kaip baltai pavydžiu wub.gif Mes irgi apie tokią kelionę pasvajojam...Kiek bilietai kainavo, su kokia aviakompanija skrendat? Patys pasiplanavot viską? Gyvenimas gražus smile.gif

QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 19:55)
as ir galvoju kur nors paatostogaut, o paskui su siaubu pagalvoju kad svetimoj saly taupumo pinigu/ laiko ir pan  neturesiu ka valgyt...

anksciau buvo ka-pusryciai viesbuty- suvalgai koki omleta, bandele ,, jogurta ir pan ir viskas.  o db tikrai issukis


Man, tai tokia smulkmena kaip maistas tikrai nuo atostogų ir kelionių neatbaidytų. Netikiu, kad visur TIK grūdiniai ir cukrus. Visada galima atsirinkti sau tinkamą. Net BB, o tuo labiau AI. Jau nekalbant, kai imi apartamentus ir pats gaminiesi. O kad vieną kitą kartą ir nevalgysi sau kenksmingo, jei pasirinkimas iš vieno, tai tikrai badu nenumirsi.

Valgai daug omleto ir daržovių. Psio, nėr problemos. Manau nereikia jokioje srityje žvelgt su fanatizmu, na pvz. būdama Tailande tikrai valgyčiau daug šviežių vaisių ir nekvaršinčiau sau galvos, nes be jų dar kapočiau jūros gėrybes, žuvį ir pan., o kur dar KOKOSAI kasdien essen.gif , o grįžus į LT tų sintetinių žieminių vaisių nebevalgyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 06, 21:29)
Nepagavau loginės grandinėlės-valgau teisingai-jokių riešutų-traukia mėšlungis. Todėl ir traukia, kad magnio trūksta, kurio vienas iš šaltinių-riešutai. O "teisingai", tai čia besiruošiant tyrimui? Nes šiaip gi galima ir riešutų ir sėklų su saiku  g.gif



man nuo bet kokiu riesutu(makdamiju tiesa geriau) labai traukia meslungis. kadangi bet kokie riesutai turi fitatu ir antimaistiniu medziagu, kurie trukdo isisavinti vitaminus tai del to taip ir yra. jau pastebejau ta per tiek laiko.
todel riesutu nevalgau visai. jauciu didziuli neigiama ju poveiki sad.gif
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 06, 20:59)
HIPPIE, ką pusryčiams valgysi? biggrin.gif


Daržovių sriuba (tiršta daržovėmis) ir troškinto faršo essen.gif O tu? smile.gif

QUOTE(Šelma @ 2014 03 06, 21:03)
Valioooo!!!!! Aš jau laukiu savo pirmadienio  biggrin.gif  Kaskart minus 1kg būna  cool.gif

bigsmile.gif  Nerealiai clap.gif: Katriukui sveikatos bučkis  4u.gif


thumbup.gif Aš planuoju darytis trečiadienius, nes pirmadienis iškart po savaitgalio-ir taip sunki diena biggrin.gif, antradieniais ketvirtadieniais sportai, o penktadienį norisi apkramsnot ką nors su šeimyna skaniau namie ar kokio vynelio taurę išlenkt.

Perduosiu, šiandien dar ir vyriausias 37,5 doh.gif Nežinau ar iki ryt išsisklaidys, nors pripompuotas jau avietėm ir pau darc'u.
Atsakyti
QUOTE

Man, tai tokia smulkmena kaip maistas tikrai nuo atostogų ir kelionių neatbaidytų. Netikiu, kad visur TIK grūdiniai ir cukrus. Visada galima atsirinkti sau tinkamą. Net BB, o tuo labiau AI. Jau nekalbant, kai imi apartamentus ir pats gaminiesi. O kad vieną kitą kartą ir nevalgysi sau kenksmingo, jei pasirinkimas iš vieno, tai tikrai badu nenumirsi.

Valgai daug omleto ir daržovių. Psio, nėr problemos. Manau nereikia jokioje srityje žvelgt su fanatizmu, na pvz. būdama Tailande tikrai valgyčiau daug šviežių vaisių ir nekvaršinčiau sau galvos, nes be jų dar kapočiau jūros gėrybes, žuvį ir pan., o kur dar KOKOSAI kasdien essen.gif , o grįžus į LT tų sintetinių žieminių vaisių nebevalgyčiau.


na man atostogos kai reik gamint - ne atostogos:) kai atvaziuoji i kokia sali, kur iseini anksti ryte ir grizti i viesbuti velai vakare, pamatai daug ko, apkeliauji, visai diena grynam ore. taip budavo kad valgydavom du kart dienoj, bet pastoviai tai ledai kokie tai vaisiai.
bet dabar valgau sociai, jei nepvalgau mesos ar riebalu(lasinio) tai norisi valgyt po 2-3 val . aisku kenteti galima.. bet isvaikscioti visa diena, pavalgius tik karta, ir taip savaite - man butu per sunku. tiesiog nuvargciau nerelaiai ir jegu nebutu niekam
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 21:32)
man nuo bet kokiu riesutu(makdamiju tiesa geriau) labai traukia meslungis.
todel riesutu nevalgau visai. jauciu didziuli neigiama ju poveiki sad.gif


Jasno delo 4u.gif Man graikiniai, migdolai, makadamijos, bertoletijų riešutai-desertas.
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 06, 22:45)
Jasno delo  4u.gif Man graikiniai, migdolai, makadamijos, bertoletijų riešutai-desertas.

Kur perkat makadamijas? Nesu net ragavus jų ir neteko užmatyti niekur.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Hippie @ 2014 03 06, 22:35)
Daržovių sriuba (tiršta daržovėmis) ir troškinto faršo essen.gif O tu? smile.gif

Dar nesugalvojau, bet šiuo metu kiaušinių noriu biggrin.gif daržovių šalia ir gal biškį faršo triušienos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 06, 22:35)

Aš planuoju darytis trečiadienius, nes pirmadienis iškart po savaitgalio-ir taip sunki diena  antradieniais ketvirtadieniais sportai, o penktadienį norisi apkramsnot ką nors su šeimyna skaniau namie ar kokio vynelio taurę išlenkt.



Man, kai kiekviena diena šventė.... Pirmadienis antradienis labai tinka, kitos jau nebelabai. Didieji bernai bandė iškrovą, atseit, ot, kas čia tokio ir mes galim. Tai iki pietų teištraukė ir numojo ranka (galėčiau ir nevalgyti, bet nusibodo išsikrovinėt lotuliukas.gif ) lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 06, 21:55)
Kur perkat makadamijas? Nesu net ragavus jų ir neteko užmatyti niekur.. unsure.gif
Papildyta:

Dar nesugalvojau, bet šiuo metu kiaušinių noriu biggrin.gif daržovių šalia ir gal biškį faršo triušienos unsure.gif


Aš perku Urme. 70lt./kg, Akropoly 100lt./kg.

Oooo, buržujus, pagalvokit tiktai -triušienos faršas umn.gif biggrin.gif Iš kur gauni? Ar triušį permalinėjat patys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 06 kovo 2014 - 22:30