Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(Lūšis @ 2014 03 06, 16:55)
Va va man irgi labai idomu ar yra koks receptas pritaikytas butent vaflinej kept  g.gif nes keptuvej sunku apverst, tai nedristu kept vaflinej kolkas  doh.gif o labai noretus  bigsmile.gif



man rodos Shelma kepe..
as kai kepiau - vietoj miltu - kokosu tai irgi nieko nesigavo. tada idejau bananu- dar blogiau. galiausiai is to padariau keksiukus , kurie orkaitej sudege biggrin.gif
ir visa tai buvo naujuju metu isvakarese biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
buvau isitraukus vistos kojeliu.. jau kaip ir laikas zut but jas paruost.. uzmarinavau is ryto.. griztu ir nebenoriu ju. noriu grietines su varske. rugsteles...
nu i ka daryt su tom kojom?
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif

Vakar buvau Rimi (Žirm.) ir mačiau, kad yra graikiško jogurto 10 proc riebumo, kibiriukuose po 500 g. Jaicy lyg ir klausinėjo.
Pirkau šiandien plačiakakčio file. Noriu ryt kaip nors skaniai užkept su daržovėm, gal minčių kokių turit? Visada perku cielą žuvį, tai su ja žinau ką veikt, o va su file nea blush2.gif
Ir dar žadu daryt musaką, kažin, kokoso pienas nesugadins reikalo, jei vietoj paprasto su kiaušiniais plaksiu? Ir dar nelabai patinka labai ilgas kaitinimas tuose receptuose, gal pavyks kap nors trumpiau prasisukt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 19:16)
buvau isitraukus vistos kojeliu.. jau kaip ir laikas zut but jas paruost.. uzmarinavau is ryto.. griztu ir nebenoriu ju. noriu grietines su varske. rugsteles...
nu i ka daryt su tom kojom?

Vakarienei valgyk varškę, o vištos kojas įmesk į orkaitę - tegu iškepa, galėsi kitą dieną šaltas valgyti. Vis geriau, nei išmesti
Papildyta:
QUOTE(cushy @ 2014 03 06, 19:24)
Labas vakaras  smile.gif

Vakar buvau Rimi (Žirm.) ir mačiau, kad yra graikiško jogurto 10 proc riebumo, kibiriukuose po 500 g. Jaicy lyg ir klausinėjo.

Labai reikia žiūrėti sudėtį. Pvz., IKI graikiškas jogurtas yra vienos rūšies, pažymėtas kaip "naujiena", bet pridėta visokių priedų, tirštiklių ar pan. velnio. Maximoj yra 7,5proc ir 10proc riebumo graikiški jogurtai, abudu su gera sudėtim.
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 06, 20:29)
Labai reikia žiūrėti sudėtį. Pvz., IKI graikiškas jogurtas yra vienos rūšies, pažymėtas kaip "naujiena", bet pridėta visokių priedų, tirštiklių ar pan. velnio. Maximoj yra 7,5proc ir 10proc riebumo graikiški jogurtai, abudu su gera sudėtim.


Aišku, kad pažiūrėjau smile.gif Sudėtis labai gera- grietinėlė ir jogurto kultūra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 19:16)
man rodos Shelma kepe..
as kai kepiau - vietoj miltu - kokosu tai irgi nieko nesigavo. tada idejau bananu- dar blogiau. galiausiai is to padariau keksiukus , kurie orkaitej sudege biggrin.gif
ir visa tai buvo naujuju metu isvakarese  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Linksma biggrin.gif biggrin.gif nors isivaizduoju kaip sunervino doh.gif
Idomiai su tais blynais, atrodo kaskart vienodai tesla darau (2 bananai, 2 kiausiniai, 2 saukstai kokoso miltu), bet viena kart puikiai iskepa ir apsivercia, kita karta kose gaunasi laugh.gif bet man ir kose skaniai susivalgo ax.gif

Sestadieni isskrendam su MB atostogu trim savaitem, tai va bus issukis.. Tailande viskas su ryziais arba "noodlais", bet bandysim maitintis zuvim, juros gerybem, mesa.. nezinau kaip ten situacija su darzovem g.gif bet svieziems vaisiams manau neatsispirsiu blush2.gif
Atsakyti
aciu cushy! reikes pasilankyt
Atsakyti
QUOTE(Lūšis @ 2014 03 06, 20:26)
Linksma  biggrin.gif  biggrin.gif nors isivaizduoju kaip sunervino  doh.gif
Idomiai su tais blynais, atrodo kaskart vienodai tesla darau (2 bananai, 2 kiausiniai, 2 saukstai kokoso miltu), bet viena kart puikiai iskepa ir apsivercia, kita karta kose gaunasi laugh.gif bet man ir kose skaniai susivalgo  ax.gif

Sestadieni isskrendam su MB atostogu trim savaitem, tai va bus issukis.. Tailande viskas su ryziais arba "noodlais", bet bandysim maitintis zuvim, juros gerybem, mesa.. nezinau kaip ten situacija su darzovem  g.gif bet svieziems vaisiams manau neatsispirsiu  blush2.gif

Su tais blynais tai man irgi kaskart kitaip gaunasi. Tai aš jau ir nebeturiu jokio tikslaus recepto - dedu iš akies ir viskas smile.gif Kartais košę valgau, kartais gaunasi kaip blynai smile.gif
Tokios kelionės visada iššūkis biggrin.gif Man rodos ten pagrinde visur ryžiai ryžiai ryžiai, o kas ne ryžiai, tai baisu dėtis į burną, nes išvis neaišku kas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(cushy @ 2014 03 06, 20:13)
Aišku, kad pažiūrėjau smile.gif Sudėtis labai gera- grietinėlė ir jogurto kultūra  smile.gif

Tai tada labai gerai smile.gif
O kiek kaštavo?
Atsakyti
QUOTE(InJe*kcija @ 2014 03 06, 21:39)
Tai tada labai gerai smile.gif
O kiek kaštavo?


Žinau, kad pirmas skaičius tikrai 6 buvo biggrin.gif , gal 6,99? Žodžiu, 500 g iki 7 lt.
Atsakyti
o as ziauriai susinervinau...
bandziau darytis metabolizmo tyrima. kadangi turiu seno tipo kompketa juosteliu, ir aciu Dievui esu issisaugojus sena protokola ir pasiruosima, tai ir dariau pagal senas taisykles.. kol supratau kad negalesiu ji atlikti, nes - neuztenka man juosteliu. ziuriu i sena , ziuriu i nauja- nei ten nei ten nera tokio skaiciaus kiek atsiunte man. ty pasidarius slapimo tyrima, jau seilem ir slapimui juosteliu neuzteko.. maza to, atspalviai man viiskai neatitiko paveiksleliu spalva... ziurejau i ir kompa(nors ekrano nustatymai gali pakreipt spalva), ziurejau ir i atsiusta lentele... kai kuriem parametram ne is tolo nepanasi spalva..
aisku gal pati kalta, kad is karto neisardziau ir nepasiziurejau. aisku dabar nieko neirodysiu ir pretenduoti i nauja ar atgauti pinigus irgi negaliu..
pinigai ismesti i sikna.
tikrai kad skupus moka dvigubai. reikejo dar primoket 100lt ir pasidaryt tada su panom..



Papildyta:
QUOTE(Lūšis @ 2014 03 06, 19:26)
Linksma  biggrin.gif  biggrin.gif nors isivaizduoju kaip sunervino  doh.gif
Idomiai su tais blynais, atrodo kaskart vienodai tesla darau (2 bananai, 2 kiausiniai, 2 saukstai kokoso miltu), bet viena kart puikiai iskepa ir apsivercia, kita karta kose gaunasi laugh.gif bet man ir kose skaniai susivalgo  ax.gif

Sestadieni isskrendam su MB atostogu trim savaitem, tai va bus issukis.. Tailande viskas su ryziais arba "noodlais", bet bandysim maitintis zuvim, juros gerybem, mesa.. nezinau kaip ten situacija su darzovem  g.gif bet svieziems vaisiams manau neatsispirsiu  blush2.gif



pavydziu!!!!!!!!
as ir galvoju kur nors paatostogaut, o paskui su siaubu pagalvoju kad svetimoj saly taupumo pinigu/ laiko ir pan neturesiu ka valgyt... anksciau buvo ka-pusryciai viesbuty- suvalgai koki omleta, bandele ,, jogurta ir pan ir viskas. o db tikrai issukis

geros keliones!
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 17:16)
man rodos Shelma kepe..
as kai kepiau - vietoj miltu - kokosu tai irgi nieko nesigavo. tada idejau bananu- dar blogiau. galiausiai is to padariau keksiukus , kurie orkaitej sudege biggrin.gif
ir visa tai buvo naujuju metu isvakarese  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif galetum su mano sese varzybu eiti. jai praktiskai visada taip gaunasi su kepiniais biggrin.gif

MB partempe avienos desreliu. pagrilino, saukia "ready", einu esti!
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 03 06, 21:00)
MB partempe avienos desreliu. pagrilino, saukia "ready", einu esti!

Jėzusmarija, jau įsivaizduoju, kaip skanu bigsmile.gif
Na ką, mano pirmoji gyvenime iškrovos diena sėkmingai atlaikyta smile.gif Net pačiai sunku patikėti biggrin.gif Tikiuosi ryt ant svarstyklių pamatyti baisiai gražius skaičius ir jau svajoju apie omletą pusryčiams ir lašinukų riekę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 03 06, 19:24)
Vakar buvau Rimi (Žirm.) ir mačiau, kad yra graikiško jogurto 10 proc riebumo, kibiriukuose po 500 g.

Aš mačiau tik turkiško jogurto miestelio Rimi. Kaip atrodo tas graikiškas?
QUOTE(Lūšis @ 2014 03 06, 20:26)
Idomiai su tais blynais, atrodo kaskart vienodai tesla darau (2 bananai, 2 kiausiniai, 2 saukstai kokoso miltu), bet viena kart puikiai iskepa ir apsivercia, kita karta kose gaunasi
Sestadieni isskrendam su MB atostogu trim savaitem, tai va bus issukis.. Tailande viskas su ryziais :

Aš kepu iš saliero, kiaušinių ir kokoso miltų. Tai pirmi blynai visada būna kažkoks kratinys, tada įmušu dar kiaušinį. Tada jau tikrus blynus valgau. Pastebėjau, kad kiek kiaušinių bedėčiau pradžioje, visada gaunasi kratinys, nes nesiverčia. Bet skanu.
Gerų įspūdžių tokioj egzotiškoj kelionėj, Lūšis [I] 4u.gif
Atsakyti