Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 09:49)

kazi kodel? kazkada tai buvo geriausi pusryciai ever  unsure.gif


aš nuo rudens "šalia" paleo ir vis neturėdavau (nei iki paleo, nei pradėjus), kuom skųstis. Bet man irgi kažkaip panašiai pasidarė su putpelių kiaušiniais unsure.gif suvalgius iš karto nusėda akmuo skrandyje (bet toks visas Puntukas) ir kabo 2-3 valandas, jei reikia pastovėti - silpna iš karto, akyse juoda blink.gif po to visą vakarą būna dujų atakos. O iš pradžių labai skaniai aš juos valgiau. O dabar net purto nuo vaizdo verysad.gif Kokia diagnozė? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos.

Žiūriu vienos iškrovauja, kitoms savos bėdelės. Aš tai per viduriuką laikausi smile.gif Ir tikrai turėčiau džiaugtis, kad viskas gerai su mano sveikata rolleyes.gif
Norėčiau ir aš iškrovos deną pasidaryti..bet psichologiškai nepribrandau blush2.gif Nes būna kai pavalgau pirmą valgymą kartais galėčiau vakare nebevalgyt, bet valgau, nes bijau, kad vėlai vakare labai išalksiu ir nebeužmigsiu.
Nusipirkau skrudintos cikorijos - labai skanu wub.gif Su kokosu, pienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 06, 10:58)
Norėčiau ir aš iškrovos deną pasidaryti..bet psichologiškai nepribrandau  blush2.gif Nes būna kai pavalgau pirmą valgymą kartais galėčiau vakare nebevalgyt, bet valgau, nes bijau, kad vėlai vakare labai išalksiu ir nebeužmigsiu.
Nusipirkau skrudintos cikorijos - labai skanu  wub.gif Su kokosu, pienu smile.gif

Cikoriją ir aš pradėjau vietoj kavos gerti su kokosu pienu arba grietinėle smile.gif
Aš turbūt dar irgi nepribrendusi psichologiškai iškrovos dienai, bet kol nepabandysiu - tol nesužinosiu smile.gif Labai jau norisi ryt mažesnį svorį pamatyti užlipus ant svarstyklių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2014 03 06, 09:58)
aš nuo rudens "šalia" paleo ir vis neturėdavau (nei iki paleo, nei pradėjus), kuom skųstis. Bet man irgi kažkaip panašiai pasidarė su putpelių kiaušiniais unsure.gif suvalgius iš karto nusėda akmuo skrandyje (bet toks visas Puntukas) ir kabo 2-3 valandas, jei reikia pastovėti - silpna iš karto, akyse juoda blink.gif po to visą vakarą būna dujų atakos. O iš pradžių labai skaniai aš juos valgiau. O dabar net purto nuo vaizdo  verysad.gif Kokia diagnozė? unsure.gif



man irgi netinka putpeliu kiausiniai. pykinimas, mirgena is karto...apsinuodijimas grynas..
Papildyta:
QUOTE(SOWELU @ 2014 03 06, 09:58)
Sveikos.

Nusipirkau skrudintos cikorijos - labai skanu  wub.gif Su kokosu, pienu smile.gif



laba wink.gif

gal ir man pradet? nors nustojau gerti kava ir gerai.
tik snd kolege labai jau skaniai ja gere...prisiminiau netycia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 12:06)

gal ir man pradet? nors nustojau gerti kava ir gerai.
tik snd kolege labai jau skaniai ja gere...prisiminiau netycia  wub.gif

Na as irgi labai kavos kvapo pasiilgusi..uzkvepina kas nors tai ir as tada isgeriu blush2.gif Bet, kadangi man kofeino nereikia, o tik skonio, tai cikorija labai tiko smile.gif
Atsakyti
ne viskas tvarkoj su mano tyrimais verysad.gif
gelezies ir hemoglobino per mazai.
slapime kraujo yra unsure.gif druskos ir kazko dar (ka rodo i akmenis ar smeli)


visa kita ok.
ismatu dar negavau.
Atsakyti
ar tik nebutu tai, kaip voresta pranasavo - kai valgai ber daug baltymo? unsure.gif
Atsakyti
Merginos, jau klausiau, bet dar paklausiu, kaip kepat blynus, vaflius is kokosu ir migdolu miltu? Vakar pagal recepta kepiau ir visa vafline sugadinau, visa tesla prikibo, nors buvau kokosu aliejum istepus, tai kol atkaisiau vafline ir dar be vafliu likau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 14:27)
ne viskas tvarkoj su mano tyrimais verysad.gif
gelezies ir hemoglobino per mazai.
slapime kraujo yra  unsure.gif  druskos ir kazko dar (ka rodo i akmenis ar smeli)
visa kita ok.
ismatu dar negavau.



QUOTE(jaicy @ 2014 03 06, 15:03)
ar tik nebutu tai, kaip voresta pranasavo - kai valgai ber daug baltymo? unsure.gif

Jaicy, o ar neziurejai tu seminaru, kur pati ikeliai? As beveik viska permeciau, ten labai gerai isaiskinta, kas darosi kai baltymu per daug, ar kokie kiti simptomai ka reiskia. Man labai patiko, tik kai kuriuose vietose labai pralenkema su paleo principais, bet viska pagrista, pateikta daug informacijos, dabar tik lieka atsirinkti, kas labiausiai tinka. Na butu geriau dar, kad tiek papildu nereklamuotu, bet nors dabar geriau supratau bent jau kodel ir kaip jie nauduojami rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2014 03 06, 15:38)
Jaicy, o ar neziurejai tu seminaru, kur pati ikeliai? As beveik viska permeciau, ten labai gerai isaiskinta, kas darosi kai baltymu per daug, ar kokie kiti simptomai ka reiskia. Man labai patiko, tik kai kuriuose vietose labai pralenkema su paleo principais, bet viska pagrista, pateikta daug informacijos, dabar tik lieka atsirinkti, kas labiausiai tinka. Na butu geriau dar, kad tiek papildu nereklamuotu, bet nors dabar geriau supratau bent jau kodel ir kaip jie nauduojami rolleyes.gif



neklausiau to turbut..

na tai va.. man sunku atsirinkt. kur tiesa, o kur melas(kad riebalai kenkia) ir pan.
gal reiktu ISWF pasiskaiyt dar karteli. nesinternete neatsirenku ar si straipsni parase protingas dede, ar ne..


guzas gerklej taip ir stovi..nesuprantu kas blogai buvo su kiausiniais ir sonine?...
gal vertetu viska virt ir nustot kept g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 06 kovo 2014 - 16:40
QUOTE(Vai2lka @ 2014 03 06, 15:26)
Merginos, jau klausiau, bet dar paklausiu, kaip kepat blynus, vaflius is kokosu ir migdolu miltu? Vakar pagal recepta kepiau ir visa vafline sugadinau, visa tesla prikibo, nors buvau kokosu aliejum istepus, tai kol atkaisiau vafline ir dar be vafliu likau  verysad.gif


Na as vaflines neturiu, bet vakar kepiau blynus. Sublenderiavau banana su 5 kiausiniais ir iskepiau du storus lietinius (viena sau, o kita vyrui). I keptuve dejau kokosu aliejaus ir kepiau blyna ant nedideles ugnies. Pavyko apversti. Esu bandzius deti kokoso miltu ir kepti mazesnius blynus, bet prasikeikiau juos vartydama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 03 06, 16:26)
Merginos, jau klausiau, bet dar paklausiu, kaip kepat blynus, vaflius is kokosu ir migdolu miltu? Vakar pagal recepta kepiau ir visa vafline sugadinau, visa tesla prikibo, nors buvau kokosu aliejum istepus, tai kol atkaisiau vafline ir dar be vafliu likau  verysad.gif


Va va man irgi labai idomu ar yra koks receptas pritaikytas butent vaflinej kept g.gif nes keptuvej sunku apverst, tai nedristu kept vaflinej kolkas doh.gif o labai noretus bigsmile.gif
Atsakyti