Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(ciurlionis @ 2014 03 05, 21:58)
o jus man geriau pasakykit,kur kojas del kad per jas negaliu normaliai megot. Toks jausmas kad padai dega  smile.gif .Norisi atsikelt ir eiti po sniega pavaiksciot ar ikist i ledini vandeni.Ir tokie priepuoliai uzeina i menesi po keleta kartu su serijinemis naktimis

man padeda padu iskisimas is po kaldros.
pasakykit man nesusipratelei, kaip vartojat chia seed , mirkot, malat ar sauksteli i burna ir vandeniu uzgert?
sumazinus maisto kieki, nusipurciau 2kg. is keturiu priaugtu mirksiukas.gif
gal ka veiksmingo atradusios mastopatijai iveikt?
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2014 03 05, 19:58)
o jus man geriau pasakykit,kur kojas del kad per jas negaliu normaliai megot. Toks jausmas kad padai dega  smile.gif .Norisi atsikelt ir eiti po sniega pavaiksciot ar ikist i ledini vandeni.Ir tokie priepuoliai uzeina i menesi po keleta kartu su serijinemis naktimis

Galima pabandyti kontrastinį dušą (karšta - šalta) baigiant šaltu. Man padeda.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2014 03 05, 20:06)
pasakykit man nesusipratelei, kaip vartojat chia seed , mirkot, malat ar sauksteli i burna ir vandeniu uzgert?



Įveskit į google "ten ways to use chia seeds". Visada užmerkiu į vanden šaukštą, išbrinkus sugeriu. Beriu į salotas, sriubas, troškinius, kokteilius ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 05, 22:54)
Įveskit į google "ten ways to use chia seeds". Visada užmerkiu į vanden šaukštą, išbrinkus sugeriu. Beriu į salotas, sriubas, troškinius, kokteilius ir pan.

skaiciau apie du saukstelius dienai, bandysiu merkt, pasiskaiciau, kad cholesteroliui blogajam nepatinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2014 03 05, 21:06)
pasakykit man nesusipratelei, kaip vartojat chia seed , mirkot, malat ar sauksteli i burna ir vandeniu uzgert?

QUOTE(Hippie @ 2014 03 05, 21:54)
Įveskit į google "ten ways to use chia seeds". Visada užmerkiu į vanden šaukštą, išbrinkus sugeriu. Beriu į salotas, sriubas, troškinius, kokteilius ir pan.

Užmerkiu šaukštelį sėklų vakare pusėje puodelio vandens, o ryte išgeriu. Beskonis gėralas gaunasi ir tiek. Tačiau man patinka ir tinka, nes labai gerai "iššluoja" ryte organizmą.
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2014 03 05, 20:58)
o jus man geriau pasakykit,kur kojas del kad per jas negaliu normaliai megot.

Ir aš per kojas negaliu miegoti, amžinai toooookios ledinės, kad net siutas ima doh.gif Žiemą vasarą su vilnonėm miegu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 05 kovo 2014 - 21:27
QUOTE(sapniukass @ 2014 03 05, 20:06)
man padeda padu iskisimas is po kaldros.

QUOTE(Laisvė @ 2014 03 05, 20:26)
Galima pabandyti kontrastinį dušą (karšta - šalta) baigiant šaltu. Man padeda.

jus nelabai isivaizduojant ant kiek tie padai kaista smile.gif
tokie budai jau senai nepadeda
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2014 03 05, 01:30)
Nidulia vis dar dvesi? pasikelk anglius savo mityboj, rimtai sakau. MarksDailyApple vis uz akies uzkliuna sitas nusiskundimas energijos trukumu kazkur po puses metu labai apmazinus anglius.


Dvesiu, daragaja, dvesiu, kartais net labai dvesiu. O is ko anglis pasididinti? Ir pas mane, kaip tik, puse metu su paleo. Darzoviu valgau labai daug, vaisiu ryte suvalgau.
Bet ar cia iseitis? Pas mane glikogeninis ir simpatinis nukrypimai. Dar ir dvideginio bei rugsciu perteklius. Kai toks mandras duetas (gliko+simpatinis), gydomas glikogeninis nukrypimas, tada automatiskai nyksta simpatinio nukrypimo simptomai (nieko nenoriu, neturiu jegu, palikit mane ramybeje, vos ne depresija) Padidinus anglis, simpatinio nukrypimo simptomai pamazeja, bet tai dirbtinas budas pasigerinti savijauta, tai ne priezasties salinimas o priezastis - glikogeninis nukrypimas. Kol nepradesiu judeti is gliko link keto, nesilpnes ir simpatinis nukrypimas su savo slyksciais simptomais. Kaip perjungti ta knopke, kad energija efektyviai gamintusi is riebalu ir gliukoze kiltu efektyviai?
Cia kelios istraukos is Toko paaiskinimu del mano arvejo:
"*Jūsų atveju einate teisinga linkme, sumažinote angliavandenių dalį mityboje ir įvedėte riebalų, tačiau i tai sureagavo nervų sistema ir pasireiškė simpatinis nukrypimas (kad pakeltų gliukozės koncentraciją kraujyje). Jei mityboje bus šiek tiek daugiau angliavandenių (bet vis tiek mažesnioji dalis), tai simpatinis nukrypimas neturėtų būti skatinamas ir jo simptomai sumažėtų (ypač susiję su psichika),
* Zemas gliukozes lygi, prasta savijauta
Žema gliukozės koncentracija kraujyje didina simpatinį nukrypimą, kuris stengiasi tą koncentraciją padidinti. Tai nėra nauja, aš apie tai jau Jums minėjau anksčiau ir būtent dėl to nurodžiau kartkartėmis suvartoti vieną kitą vaisių. Esmė yra ta, kad žema gliukozės koncentracija yra simptomas, gliukogeninio nukrypimo rezultatas, o ne priežastis, todėl tai ne uždaras ratas, o tiesiog seka: organizmas energijai gaminti riebalus naudoja neefektyviai, todėl degina daugiau gliukozės, sumažėja gliukozės koncentracija kraujyje, įsijungia simpatinė nervų sistema, kuri stengiasi tą koncentraciją padidinti, tai sukelia simptomus, kurie yra priešingi įprastiems gliukogeninio nukrypimo simptmams ir taip susidaro tas nesusipratimas, tačiau priežastis yra ne simptomai, o tai, kad kažkada anksčiau organizmas buvo išjungęs sistemą, kuri efektyviai gamindavo energiją iš riebalų, matyt todėl, kad to, kaip ir daugumai civilizuotų žmonių, nereikėjo, nes angliavandenių mityboje buvo pakankamai.
"


Na, jus daugiau visko zinote, skaitete, pakomentuokite, gal kokiu patarimu turite kaip man islipti is to prakeikti uzburto rato?
O jei sesti ant 3 dienu needimo, kuomet isnaudojami visi gliukozes sandeliukai, gal ims ir persijungs organizmas ant energijos gamybos ir riebalo, nes kas jam beliks? Kaip manot?

Gal man savaitele magnio pagerti? Sako, kad magnis istraukia is busenos "nieko nenoriu". Be to, pakankamai stipriai traukia desines leskos raumenu likucius.
QUOTE(cushy @ 2014 03 05, 08:42)
Šiandien atsikėliau su plyštančia galva. Vakar vakare teko valgyt grikius. Negi gali būt nuo jų??? Kažkaip nesitiki  g.gif  Galvos skausmais paprastai nesiskundžiu, labai retai skauda.


Ir man jau buvo minciu priesti grikiu su sviestu, bet pagalvojau apie pralaidaus zarnyno bedas ir apsigalvojau:)

QUOTE(Laisvė @ 2014 03 05, 13:28)
O iškrovoje mane irgi žavi savęs nugalėjimas stipria motyvacija. Tik nepatinka tą dieną šąlančios rankos ir kojos smile.gif


Man rankos ledines ir be jokiu iskrovu, tai su iskrova visai nusalciau namie rankas:)

QUOTE(erva @ 2014 03 05, 19:30)
vakar varskes liesos puse pokelio ir ryte ant kaklo,smakro ir smilkinio skaudus raudoni spuogai:)


Aga, matyt netoleruoji pieno baltymo. Nors, spuogai ne tik nuo pino produkru gali buti:
"Spuogeliai byloja ne tik apie angliavandenių perteklių, bet ir apie jų sudėtį, fruktozė labiau skatina jų radimąsi, tad gal būt vienas obuolys per dieną jau yra per daug, bandykite jį pakeisti kitu vaisiumi, pvz.: bananais (juose fruktozės mažiausias procentas").

QUOTE(Šelma @ 2014 03 05, 22:25)
Ir aš per kojas negaliu miegoti, amžinai toooookios ledinės, kad net siutas ima  doh.gif  Žiemą vasarą su vilnonėm miegu  biggrin.gif


is as ziema su medvilninemis kojinaitemis miegu, saltmire:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 06 kovo 2014 - 00:00
QUOTE(cushy @ 2014 03 05, 08:42)

Šiandien atsikėliau su plyštančia galva. Vakar vakare teko valgyt grikius. Negi gali būt nuo jų??? Kažkaip nesitiki  g.gif  Galvos skausmais paprastai nesiskundžiu, labai retai skauda.

Aš praeitą savaitę valgiau grikius (buvo pasirinkimas grikiai arba batonas smile.gif ), tai kažkaip nieko blogo nepasijautė.
Šiandien man iškrovos diena, o aš jau valgyt noriu doh.gif Kaip visą dieną jūs atlaikot, aš neįsivaizduoju unsure.gif
Atsakyti
Aš po 40 val. iškrovos. Jaučiuosi puikiai. Sunkiausia buvo popietę - norėjosi valgyti. Paskui viskas praėjo, vakare jau buvau patenkinta savo motyvacija.
Bet kokie skanūs pusryčiai ryte! Tarsi pirmąkart valgyčiau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos. Aš irgi po iškrovos. Viskas normaliai, alkis visai, sakyčiau, menkas buvo. Bet be kavos tai doh.gif Gerai, kad į darbą vakar nereikėjo, o tai kaip musė pavasarinė prispangus buvau visą dieną. Ir dar baisiai šalta visą dieną buvo. Nulūžau 9 val., net vaikus SB palikus, kad užguldytų. Šiandien tokia lengva, energijos pilna. Kava nerealaus skonio buvo.
Atsakyti
kas diena po naujiena. nebetinka iprasti pusryciai-o butent sonine su kiausiniais.
pirma karta paragavus stojo gerklej, teko gerti druskos rugsti ir puse dienos nepraejo pykinimas. galvojau sutapimas. snd vel tas pats - valgiau pakepta sonine ir du skystai virtus kiausinius... vel stovi guzas gerklej...

kazi kodel? kazkada tai buvo geriausi pusryciai ever unsure.gif
Papildyta:
ir dar - valgau teisingai, jokiu riesutu. bet sianakt du kartus ziauriai susuko meslugnsi koja... nesuprantu. magnio db negeriu nes ruosiuosi tyrimui. siaubelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 06 kovo 2014 - 09:47