Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

Aš, kiek per daug apsirijau, kaip po iškrovos, ką tik vakarienę sočia pavalgiau ax.gif Einu kokią generalkę kuriam nors kambarį pasidaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MonikaPr @ 2014 03 04, 10:37)
o fainiausia, energijos nors vežimu vežk!

Saunuole:) del vezimo energijos pavydziu:)
Atsakyti
Nidulia vis dar dvesi? pasikelk anglius savo mityboj, rimtai sakau. MarksDailyApple vis uz akies uzkliuna sitas nusiskundimas energijos trukumu kazkur po puses metu labai apmazinus anglius.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(MonikaPr @ 2014 03 04, 11:37)
Mano istorija, kaip aš atradau paleo.


Sveika prisijungus smile.gif Labai šaunūs rezultatai thumbup.gif

QUOTE(Šelma @ 2014 03 04, 13:21)
Po iškrovos nepadoriai mažas svoris nail.gif: Jei taip ir toliau gresia visiškas išgražėjimas dirol.gif


Gyvenime nesu darius iškrovos, mėgstu pavalgyt biggrin.gif Bet jau gaundausi po truputi smile.gif

Šiandien atsikėliau su plyštančia galva. Vakar vakare teko valgyt grikius. Negi gali būt nuo jų??? Kažkaip nesitiki g.gif Galvos skausmais paprastai nesiskundžiu, labai retai skauda.
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 03 05, 07:42)
Labas rytas  smile.gif


Šiandien atsikėliau su plyštančia galva. Vakar vakare teko valgyt grikius. Negi gali būt nuo jų??? Kažkaip nesitiki  g.gif  Galvos skausmais paprastai nesiskundžiu, labai retai skauda.



o kas cia taip priverte?

manau gali
Papildyta:
as pridaviau tyrimus snd, ECG pasidariau. taip sutapo kad ta patys vertins ir laboratorija ir metabolizmo tyrimas:)
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 03 05, 11:28)
o kas  cia taip priverte?



biggrin.gif nieks nevertė, pati pasirinkau.
vakarieniavau ne namie, valgyt norėjau po darbo dienos žiauriai, nebuvo kito pasirinkimo- tik grikių košė su vištiena (sumaišyta) arba blynai. Tai va, galėjau r būt nemandagi + eit miegot nevalgius smile.gif Negyvenam juk izoliacijoj, pasitaiko visokių situacijų.
Atsakyti
QUOTE(cushy @ 2014 03 05, 08:42)

Gyvenime nesu darius iškrovos, mėgstu pavalgyt  biggrin.gif  Bet jau gaundausi po truputi 

Ir aš mėgstu biggrin.gif Bet patinka ir tas savęs nugalėjimas (ne prievartinis, o toks motyvuotas) ir akistata su savimi, kai tik vandenuką geriu. Daugiau dėmesio sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2014 03 05, 10:42)
Ir aš mėgstu  biggrin.gif  Bet patinka ir tas savęs nugalėjimas (ne prievartinis, o toks motyvuotas) ir akistata su savimi, kai tik vandenuką geriu. Daugiau dėmesio sau  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Aš irgi mėgėja valgyti. Iki paleo iš viso valgydavau vieną kartą: ryte kai pradėdavau, tai tik prieš miegą nustodavau valgyti.
O iškrovoje mane irgi žavi savęs nugalėjimas stipria motyvacija. Tik nepatinka tą dieną šąlančios rankos ir kojos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 03 04, 19:38)
O rytoj pasninkausim?
Turiu silkės ir dar šaldytų jūros lydekų nusipirkau. Žuvis - tai gardu  thumbup.gif bus šventė man.


Aš pilną keptuvę svogūnų su burokėliais ir žaliom šparaginėmis pupelėmis prišildžiau ir pripjausčiau dorotos SŪDYTOS skumbrės.

QUOTE(Laisvė @ 2014 03 05, 12:28)
O iškrovoje mane irgi žavi savęs nugalėjimas stipria motyvacija. Tik nepatinka tą dieną šąlančios rankos ir kojos smile.gif


Jei taip atsitinka, tai išgeriu šiltos arbatos rankom apsikabinus šiltą puodelį smile.gif Kojines šiltesnes apsimaunu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hippie: 05 kovo 2014 - 13:34
QUOTE(Hippie @ 2014 03 05, 13:33)
Jei taip atsitinka, tai išgeriu šiltos arbatos rankom apsikabinus šiltą puodelį smile.gif Kojines šiltesnes apsimaunu.

Ir aš tuo gelbsčiuosi biggrin.gif Praėjusį kartą užmigti tik su vilnonėmis kojinėmis tegalėjau, kai įprastai miegu iškišusi iš po antklodės kojas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
as vis dar skaitineju jusu temas,kol perskaitysiu iki sios,tai menuo praeis smile.gif
sendien supratau,kad varske man netinkamas produktas,tiesa pasakius as jos ir nemegstu,bet dabar menesiuka sedziu ant kitos mitybos,tik kad vaisiu yra keleta,bet ner riebalu,numesiu geru pora kilu grisiu pas jus smile.gif suvalgiau vakar varskes liesos puse pokelio ir ryte ant kaklo,smakro ir smilkinio skaudus raudoni spuogai:)
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2014 03 05, 14:21)
Ir aš tuo gelbsčiuosi  biggrin.gif  Praėjusį kartą užmigti tik su vilnonėmis kojinėmis tegalėjau, kai įprastai miegu iškišusi iš po antklodės kojas  biggrin.gif

o jus man geriau pasakykit,kur kojas del kad per jas negaliu normaliai megot. Toks jausmas kad padai dega smile.gif .Norisi atsikelt ir eiti po sniega pavaiksciot ar ikist i ledini vandeni.Ir tokie priepuoliai uzeina i menesi po keleta kartu su serijinemis naktimis
Atsakyti