Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO pavasaris!

QUOTE(MonikaPr @ 2014 03 04, 08:37)
...
Ir taip lakričio 10 d aš atsirandu supermamų pirmoje paleo temoje ir nuo tos akimirkos, lengvai metusi 6 metus vegetarizmo, .... Šiandien, perskaičiusi visas temas iki galo, pagaliau jus pasivijau. Ačiū Jums! Nebeturiu tų 7 kg, saldumynams lengva atsispirti, nors noras nedingo, oda pagražėjo, mm sutrumpėjo nuo 5 d iki 3 dienų, o fainiausia, energijos nors vežimu vežk!
o man patinka toks vegetarizmo igyvendinimas, kai valgo bandeles, picas, makaronus, cipsus ir uzsikanda sokoladu biggrin.gif
puikus rezultatai beje!

QUOTE(jaicy @ 2014 03 04, 10:29)
ieskant info apie kandidos tyrimus (is zarnyno), radau toki foruma, kur peikiami riebalai, nes skatina candidos dauginimas. kazkas naujo  g.gif
kadangi nuorodos det negalima, imetu citata:
...
o ko daugiau tiketis is 80/10/10 atstovo Dr D Graham? negi jis sakys, kad angliu nevalgyti? juk tuomet sugriuva visa jo dieta.

Atsakyti
QUOTE(ativas @ 2014 03 04, 02:08)
as manau tas zodis yra pluck - nuskinti, nupesti


Aišku, dėkui 4u.gif
Atsakyti
kaip mano, toki recepta iseitu adaptuoti pagal paleo?

QUOTE
- 2 kiaušiniai 100g
- 1 cukinija 160g
- 170g liesos grūdėtos varškės (skystimą nupyliau)
- 2 kupini šaukštai miltų
- šaukštas ar du smulkintų šviežių krapų
- rūkytos lašišos keletas griežinėlių
- druskos pagal skonį
- aliejaus kepti

Kiaušinius išplakite su varške. Įtarkuokite cukiniją, sudėkite krapus ir druską. Dėkite miltus ir viską gerai išmaišykite. Į įkaitintą keptuvę dėkite šaukštą blynų masės, tada gabalėlį rūkytos lašišos, ir vėl šaukštą blynų masės. Blynus apverskite tik tada kai pirmas jų sluoksnis bus tvirtas ir apkepęs. Taip iškepkite iš abiejų pusių. pagardinkite papildomu griežinėliu lašišos, krapais, pipirais, citrina ir graikišku jogurtu.


kiek tada deti kokoso miltu?
beje supratau akd neturiu kuo sjijuot juos sad.gif


nors.....db dar karta pagalvojau(sakau sunku man su galvojimu siuo metu) - kaitinta varske - negerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaicy: 04 kovo 2014 - 15:20
QUOTE(Hippie @ 2014 03 04, 12:30)
Žinojot, kad turim savą forumėlį? Tik či  negalima jo nuorodų kelt, bet galiu parašyt jums až 

Žinau, prisijungiu, paskaitau ir ten. Ačiū
Atsakyti
Kur, merginos, naudojat kanapių sėklas, prisipirkau ir stovi blush2.gif Žinau porą salotų su jom ir viskas. Pasidalinkit kokius patiekalus su jomis gaminat ar kur beriat? Traiškot jas? Kaip apdorojat?
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 04, 16:11)
Kur, merginos, naudojat kanapių sėklas, prisipirkau ir stovi blush2.gif Žinau porą salotų su jom ir viskas. Pasidalinkit kokius patiekalus su jomis gaminat ar kur beriat? Traiškot jas? Kaip apdorojat?



as ir turiu ir nenaudoju. karta v oliojau mesa. bet jos kietos..
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2014 03 03, 15:40)
O kaip jum blynai su kokosu miltais ar lengvai apsiverte keptuvej?
As vakar bandziau kept blynus, naudojau kokosu miltu, migdolu miltu, kiausiniu, pieno, bet buvo neimanoma apverst keptuvej. Bandziau skystesnius isvis gavosi kose, tada pridejau daugiau kokosu miltu bet vistiek skaidesi man ta tesla po keptuve. Nezinau gal bananas sulipintu tesla?



Aš taip pat kiek bandžiau kepti blynus ar varškėčius su kokoso miltais-jie lpo prie keptuves ir neįmanoma apversti buvo g.gif
Gal dar kartą teks pabandyti su cukinija smile.gif


Parekomenduokit , prašau, kokias perkat juosteles ketonams matuoti... Jau užklausiau dviejose vaistinese-nieks nežino, kaip jos atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 04, 10:11)
Kur, merginos, naudojat kanapių sėklas, prisipirkau ir stovi blush2.gif Žinau porą salotų su jom ir viskas. Pasidalinkit kokius patiekalus su jomis gaminat ar kur beriat? Traiškot jas? Kaip apdorojat?

as dejau I kokteilius, barsciau ant salotu, omletu, siaip sauksta pakabinau.
nieko netraiskiau. jos nekietos, riesutinio skonio.
prisiminiau, dar ant kalafioro koses labia skanu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ativas: 04 kovo 2014 - 17:52
Na, sulaukėt blynautojų? Pas mus dvi čigonėlės buvo užsukusios, tai blynų daviau, po saldainį iš dėžutės ir po obuolį. Neduodu pinigų schmoll.gif Reiks kitąmet saviškius pasiųst smile.gif

QUOTE(jautiena @ 2014 03 04, 13:01)
o man patinka toks vegetarizmo igyvendinimas, kai valgo bandeles, picas, makaronus, cipsus ir uzsikanda sokoladu biggrin.gif


Pažįstu ir aš tokių smile.gif

QUOTE(ativas @ 2014 03 04, 17:44)
as dejau I kokteilius, barsciau ant salotu, omletu, siaip sauksta pakabinau.
nieko netraiskiau. jos nekietos, riesutinio skonio.
prisiminiau, dar ant kalafioro koses labia skanu.


Pabandžiau patraiškyt, taip kaip riešutai smulkinti, tokia drėgna košelė prie akmeninio trintuvo sienelių pasidarė, , paragavau-gardu, sumečiau ant daržovių. Jos nelabai kietos, bet nesmulkinus vis tiek taip trakšt trakšt kramtant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 04, 18:43)
Na, sulaukėt blynautojų? Pas mus dvi čigonėlės buvo užsukusios, tai blynų daviau, po saldainį iš dėžutės ir po obuolį. Neduodu pinigų  schmoll.gif Reiks kitąmet saviškius pasiųst smile.gif



ne. tik grizau namo
Atsakyti
QUOTE(Hippie @ 2014 03 04, 19:43)
Na, sulaukėt blynautojų?

Kadangi visą dieną nebuvau namuose ir tik dabar grįžau, tai jau ir nebelaukiu.
Blynų, kaip supratau iš vakar dienos postų, visos prisikepėt. O rytoj pasninkausim?
Turiu silkės ir dar šaldytų jūros lydekų nusipirkau. Žuvis - tai gardu thumbup.gif bus šventė man.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2014 03 04, 19:38)
O rytoj pasninkausim?

Taip. Šįkart bandysiu 40 val. iškrovą, jei pavyks, žinoma, jei galvos neskaudės. Po lengvų pietų geriu vandenį ir imbiero arbatą smile.gif
Atsakyti