QUOTE(vito.lt @ 2014 05 08, 13:47)
Sveiki,
Ieškau įmontuojamos dujinės kaitlentės.. pasivaikščiojau po senukus ir pastebėjau, kad visos su grūdintu stiklu ir plieno paviršiumi pabraižytos, o vat stovėjau hibridinė Hansa kaitlentė su stiklokeraminiu paviršium ir nei vieno įbrėžimo, tačiau nors ir kaitlentės kaina visai nebloga palyginus su įprastom dujinėm kaitlentėm su tokių paviršių, tačiau elektrinės dalies mums nereikia. Bandau ieškoti dujinių kaitlenčių su stiklokeraminių paviršiumi ir labai kėblu, nes nemažai kas rašo, kad stiklokeraminis paviršius, bet užėjus į gamintojo puslapį paaiškėja, kad grūdinto. Galbūt turit sąrašiuką su kaitlenčių modeliais kur turi keramika? Galbūt žinot pigiausia variantą su stiklokeramika? Galbūt yra alternatyvos dėl nesibraižymo, kažkur čia temoje skaičiau apie iXelium, gal kas bandėt savo kailiu?
Bijau kad Senukai daro taip reklamą....turiu paprasto stiklo dujinę jokių apsibraižymu tikrai nėra jau 6 metai.turiu įtarima kad Senukuose pardavėjai dulkės su švitriniu popieriumi valo
Galiu pasakyti tik tai kad ant šviesaus stiklo priežiūra bus lengvesnė nei at juodo ,bet kad braižytusi tai reikia dėti dideles pastangas.
Štai keleta modeliuku su stiklo keraminiu paviršiumi
Gorenje GCS64C-1
BOSCH PRP626B70E
SIEMENS ER626PB70E
Bet negaliu nepasiūlyti šių metu TOPŲ TOPĄ

kaitlentė aišku ne stiklo keraminė o grūdintas stiklas GORENJE GKTG6SY2W(balta) arba GORENJE GKTG6SY2B(juoda) bet turi SimpleOff rankenėlės tai patentuota naujovė rinkoje, turinti unikalius techninius parametrus. Laikmatis, kuris integruotas į rankenėlę, automatiškai išjungia dujinį degiklį. Laikmačiu gali būti nustatytas degiklio veikimo laikas iki 99 minučių.