Įkraunama...
Įkraunama...

Nissan Sunny

Sveikutės,
nesenai išsilaikiau teises ir pirmai pradžiai galvoju pirkt Nissan Sunny kokiu 90-93 m. mechanine. Gal iš patirties pasakysit, ar brangi eksploatacija, detalės, remontas ir visa kt. Ir šiaip, ar smagus automobiliukas, ar patvarus... ax.gif
Atsakyti
Vairuoju Nissan Sunny jau 5 metai. Nu ką galiu pasakyti - mano senukas, 1989 metų, tavo žiūrimas yra gražesnių formų. Negaliu peikti, gana ištverminga mašina. Detalės aišku brangesnės už Golfo, bet ir ilgiau tarnaujančios, kaip ir visų japaškių. Jei pirksi nuo 90 metų, tai didelės bėdos su detalėm nebus, nes jų jau nemažai Lietuvoj.
Nu už Mazdą man Nissanas smagesnis. rolleyes.gif Bet dar smagiau yra Honda ax.gif
Atsakyti
Mes su tuo nissanu is serviso nesitraukem, byra bet nerimtai: tai viena tai kita..... bet malonumas istikruju menkas. Traukia ji irgi silpnai
Atsakyti
Mamos viena draugė jau ilgus metus tokį vairuoja ir tik neseniai jai pradėjo ten kažkas gesti, bet tai nėra super rimti gedimai, visumoje jinai juo patenkinta, tikrai nemaža kilometražą jinai išvažinėjus smile.gif
Atsakyti
mes irgi turim , esu labai patenkinta mazai ryja , o dar dujos, tai vazinejam sau taupiai ir vargo nematom,o siaip juk kiekviena masina genda, tik kad vienu detales pigesnes kitu brangesnes wink.gif
Atsakyti
Pas mane garaziuke stovi sunny dalimis blush2.gif
jei kam reikes.... cool.gif

O seip man patiko sunny, vazinejau, gerejausi, negalejau atsidziaugt, pinigu nekisau, servizu nissaniukas nepazinojo mirksiukas.gif
Tik vat kazkoks "dzigitas" mat neskiria spalvu blush2.gif
Atsakyti
kelintu metu tavo nissanas? ir is kokio miesto esi?
Atsakyti
Draugai turejo, tai sake greiciau nusibodo nei pradejo gesti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2008 11 18, 11:39)
Draugai turejo, tai sake greiciau nusibodo nei pradejo gesti lotuliukas.gif



drinks_cheers.gif kantri masinyte smagi ir tikrai patvaresne uz golfa.
Atsakyti
Aš savo '95metų Sunny'iuką vairuoju jau 7 metus, ir negaliu juo atsidžiaugti. Tiesiog pasisekė gerą įsigyti, nors buvo jau 8 metus važinėtas. Į servisus neteko važinėti, išskyrus einamuosius darbus. Kaip kažkas teisingai parašė, norisi keisti dėl moralinio nusidėvėjimo priežasčių, o ne dėl techninio stovio.
Atsakyti
QUOTE(abatumi @ 2010 04 21, 11:52)
Aš savo '95metų Sunny'iuką vairuoju jau 7 metus, ir negaliu juo atsidžiaugti. Tiesiog pasisekė gerą įsigyti, nors buvo jau 8 metus važinėtas. Į servisus neteko važinėti, išskyrus einamuosius darbus. Kaip kažkas teisingai parašė, norisi keisti dėl moralinio nusidėvėjimo priežasčių, o ne dėl techninio stovio.

Nissan Šunis vienas geriausių to laiko automobilių savo klasėje. Kad N13 patikimiausias visu laiku Nissan/Datsun modelis pripazysta visi. Nu bet jau padetis su korozija doh.gif . Tragiskas atvejis.
Atsakyti
8 metukus atkeliau su nisaniuku - puiki masinyte, pirmuosius 3 metus nieko nedariau - jokiu servisu, paskui tik einamasis.
Atsakyti