Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasariniai paltukai, puspatukai,striukės

10 dydžio pavasarinis puspaltukas Kaina 10Lt.user posted image
Atsakyti
Parduodu nestukei silta striuke-paltuka pavasariui arba rudeniui. Man tiko iki pat nestumo pabaigos kovo men. wub.gif spalva juoda, matine, siuvineta, mano ugis 1.70m, nesioju S dydi. Klaipeda, bet galiu siusti 40lt.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Parduodu labai patogią, smagią, geros būklės H&M Mama striukę nėščiajai. Labai patogi, praktiška, lengva, apačią galima sutraukti. Daug vietos augančiam pilvukui, tinka rudeniui - pavasariui - nešaltai žiemai. Ką tik pirkta iš vienos narės (musumazyliai.lt), deja, man netiko dydis doh.gif

Dydis XL, tiktų gal ir L nešiojančiai, 40 Lt.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Dar turiu parduoti 40 dydžio smagią, mėlyną suknelę nėštukei: http://www.musumazyl...uknele-nestukei

Telšiai, siunčiu.

Prašom į AZ 4u.gif
Atsakyti
H&M trumpas paltukas varpelio formos.
38 dydis
Be pasiltinimo, siltesniam pavasariui.
50 lt
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vilnonis paltukas nėštukei. Labai lengvas, bet šiltas. Tinkamas pavasariui-rudeniui. Dydis universalus (M-L), sagas galima persiūti ir taip reguliuoti palto dydį.
Kaina 30 Lt. Vilnius


user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai patogi, tvarkinga Marks&Spenser striukytė nėštukei. Tiks pavasariui ar rudeniui. Aš nešiojau rugsėjo-lapkričio mėnesiais (iki pat nėštumo pabaigos su dideliu pilvuku šypsena ). 40Lt. Rašyti į AŽ.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sugihara @ 2014 02 26, 22:20)

PARDUOTA 4u.gif
Atsakyti
Trumpas VERO MODA puspaltis, devetas bet tvarkingas S-M- 30 lt.,
user posted image
Atsakyti
user posted image
Lietpaltis, 3/4 rankoves, viena kart uzsidetas (etiketes nuimtos), 38 dydis - 48 lt.
Atsakyti
QUOTE(Nemeja @ 2014 03 03, 16:47)
H&M trumpas paltukas varpelio formos.
38 dydis
Be pasiltinimo, siltesniam pavasariui.
50 lt
user posted image
user posted image

Parduotas.
Atsakyti
Svarkas nesciai Be MUM style. Pirktas naujas, devetas nedaug, bukle ideali
Dydis L, tiks 42-44 dydzius devinciai. Pagal ideja aukstai moteriai turetu buti patrumpintos rankoves, bet as su 165cm ugiu devejau kaip su ilgom.
Su pamusalu, be pasiltinimo. Tiks velyvam pavasariui-vasarai.
user posted image
Moketa daug, parduodu uz 80lt
Atsakyti

Zara paltukas-svarkelis Wool Collection wub.gif , s dydis (rankovyte nuo pazasties 47, visas ilgis 53cm).Devetas nedaug. Su vilna ir su pamusaliuku, tiks rudeniui-pavasariui ir nesalta ziema. Laisvas modeliukas, nugaroj skeltukas, tiks ir nestukei, kaina 55lt 40
user posted image
Atsakyti