Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias sauskelnes perkate savo mažyliams?

Manau, kad daug kas priklauso nuo vaiko uzpakaliuko odos jautrumo.
Problemu jokiu nesam tureje, naudojam Huggies ir Coop smile.gif
Atsakyti
Su pirmu mažiuku naudojom iš pradžių Pampers Premium Care, o vėliau Pampers Active Baby. Didelių bėdų tikrai neturėjom, kelis kartus tik patepliojom Bepanthen kremuku per visą sauskelnystės laikotarpį, bet aš laikau Pampers atitikmeniu moteriškiems Always, kuriuos kad ir anksčiau naudojau, tačiau daugiau net negalvoju grįžti nes sintetika ja ir liks ir ne toms vietoms ją reikėtų naudoti.
Čia tik mano nuomonė. Labai norėtūsi daugiau sužinoti apie ekologiškas nesintetines sauskelnes
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2015 05 20, 14:24)
Su pirmu mažiuku naudojom iš pradžių Pampers Premium Care, o vėliau Pampers Active Baby. Didelių bėdų tikrai neturėjom, kelis kartus tik patepliojom Bepanthen kremuku per visą sauskelnystės laikotarpį, bet aš laikau Pampers atitikmeniu moteriškiems Always, kuriuos kad ir anksčiau naudojau, tačiau daugiau net negalvoju grįžti nes sintetika ja ir liks ir ne toms vietoms ją reikėtų naudoti.
Čia tik mano nuomonė. Labai norėtūsi daugiau sužinoti apie ekologiškas nesintetines sauskelnes

Šitos fainos user posted image
Atsakyti
Nupirkau pabandyti Libero 5 dydžio kelnaites ir jų nugaros pusėje yra toks plastmasinis lipukas kam jis skirtas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monalli @ 2015 06 28, 15:05)
Nupirkau pabandyti Libero 5 dydžio kelnaites ir jų nugaros pusėje yra toks plastmasinis lipukas kam jis skirtas?  blush2.gif

Panaudotą sauskelnę susukti ir atlipinus tą lipduką, priklijuoti :4u. http://www.dermat.be/shop/2442_2.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 28 birželio 2015 - 14:31
QUOTE(egllute @ 2015 05 20, 12:24)
Labai norėtūsi daugiau sužinoti apie ekologiškas nesintetines sauskelnes



QUOTE(Pingvinukas @ 2015 05 20, 13:14)
Šitos fainos user posted image


Mes dabar sitas naudojam thumbup.gif Tik pas mus jos vadinasi "NATY by nature babycare" smile.gif
Nuo gimimo pirkom pampers sensitive, kol dydziu buvo, o po to sitas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REER: 14 liepos 2015 - 15:44
As dabar nupirkau savo mergaitei japoniskas GOON, nes panaudojom vienas kitas sauskelnes ir turime israudusi putiuka. Dar turiu pampers active baby {ne nuo situ problema gavome}kelis likusius,tai kai juos uzdedu suprasteja reikalai nu bent jau negereja tikrai., o tik tas japoniskas uzdedu ir reikalai eina geryn. Siaip jos geros,bet man labai brangios ir is panasiu kita karta pirksiu pampers premium. Sitos labai panasios i Goon japoniskas.
Atsakyti
QUOTE(deluxe @ 2015 09 03, 14:40)
As dabar nupirkau savo mergaitei japoniskas GOON, nes panaudojom vienas kitas sauskelnes ir turime israudusi putiuka. Dar turiu pampers active baby  {ne nuo situ problema gavome}kelis likusius,tai kai juos uzdedu suprasteja reikalai nu bent jau negereja tikrai., o  tik tas japoniskas uzdedu ir reikalai eina geryn. Siaip jos geros,bet man labai brangios ir is panasiu kita karta pirksiu pampers premium. Sitos labai panasios i Goon japoniskas.


Maniske būtent nuo pampers premium išbėrė, dabar gydomės su Goon. Gal jus ne lenkiškas, o kitokias Pampers perkate?
Atsakyti
Gal kas naudojote daniskas/ norvegiskas Coop ir Bleier g.gif
Labai skirtingi atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Parvati* @ 2016 05 17, 12:50)
Gal kas naudojote daniskas/ norvegiskas Coop ir Bleier g.gif
Labai skirtingi atsiliepimai 4u.gif

Neblogos 4u.gif Reikia bandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Parvati* @ 2016 05 17, 12:50)
Gal kas naudojote daniskas/ norvegiskas Coop ir Bleier g.gif
Labai skirtingi atsiliepimai 4u.gif

Bleier ilgą laika pirkau. Storesnės nei Pampers, jei daug šlapinas, per naktį sugeria, bet užapakalis šiek tiek drėgnas. Todėl naktim dėdavau Pampers, o dieną, kai dažniau keiti Bleier.
Coop irgi storesnės nei Pampers, sugeria gerai, man šiek tiek kliūna, kad prisisiotas tas vidus sušoka, kai Pampers ar sausas, ar šlapias vienodai vientisas.
Aš už tai, kad geresnes dėt naktį, nes bent jau aš naktim nekeisdavau, o tas kitas dieną, kai keičiamos dažnai smile.gif
Atsakyti
Sveiki!
Kur galima rasti HUGGIES ELITE SOFT pampersu 3 DYDZIO maziukui? Internete galima uzsisakyti tik is uzsienio, gal zinote kur galima pirkti Lietuvoje? smile.gif
Atsakyti