Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias sauskelnes perkate savo mažyliams?

Mes naudojam Pampers new baby, pabandėm pirmus,tačiau ir likom prie jų,nes nei rausta nei beria ax.gif
Atsakyti
Natty smile.gif Jeigu nebuciau ju atradusi, tai buciau naudojusi daugkartines.
Atsakyti
Ar kasnors jaučiat skirtumą tarp pirktų pvz Maximoj ir parvežtų iš užsienio sauskelnių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shejlita @ 2014 10 09, 10:40)
Ar kasnors jaučiat skirtumą tarp pirktų pvz Maximoj ir parvežtų iš užsienio sauskelnių? smile.gif

sesuo atsiuntė iš Vokietijos Pampersų poką, o moša Pampersų poką iš Anglijos, pati buvau Pampersus iš Maximos nusipirkusi - jokio skirtumo nepastebėjau. Beje, neseniai išbandėm Optima Linija pampersus - likau nustebinta geros kokybės, nor pirkau grynai iš smalsumo su intencija, kad teks greičiausiai sunaudoti kaip šluostes. Pirkau Huggies pampersus Maximoje ir tokius pat Huggies iš Assorti (Vilnius, išgirta Užkalnio), vėlgi - jokio skirtumo.
Atsakyti
Mes jau 3 pakus sunaudojom optima linija sauskelniu. Labai man jos patinka thumbup.gif puikiai sugeria, odele sausa islieka. Turim pirktu huggies mergaitisku, lyg kazko rausta odele nuo ju vietomis. Sunaudosim ir vel grisim prie OL sauskelniu
Atsakyti
O kur pigiausiai esate atrade, kur galima nusipirkti pampersus?
Atsakyti
Huggies senesnius naudojom, labai patiko, nes bekvapiai.
Dabar naudojam COOP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coraxas @ 2014 10 25, 18:54)
O kur pigiausiai esate atrade, kur galima nusipirkti pampersus?

Per skelbimus 4u.gif


Gal jau pirkote tokias sauskelnes ax.gif Ar patenkintos?

user posted image
Atsakyti
Nesutikau sauskelniu geresniu negu Japoniški. Aš juos prieš 4,5 metu iš Maskvos užsakydavau, o dabar ir Lietuvoje ju pilna. Moony ir Merries. Po jų jokių maximinių ant mylimiausio užpakaliuko naudoti nenoresite.
Atsakyti
QUOTE(Solnecnaja @ 2014 12 28, 00:16)
Nesutikau sauskelniu geresniu negu Japoniški. Aš juos prieš 4,5 metu iš Maskvos užsakydavau, o dabar ir Lietuvoje ju pilna. Moony ir Merries. Po jų jokių maximinių ant mylimiausio užpakaliuko naudoti nenoresite.

Lietuvoje japoniškų sauskelnių yra trijų pavadinimų: Moony, Merries ir Goo.n. Kurios geriausios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 29 gruodžio 2014 - 14:05
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 12 29, 14:05)
Lietuvoje japoniškų sauskelnių yra trijų pavadinimų: Moony, Merries ir Goo.n. Kurios geriausios?

Moony, antroj vietoj Merries, trečioj Goo.n smile.gif pastarosios iš jų pigiausios, nors nežymiai.
Kiek pabandėm, mes pasilikom prie japoniškų. Brangu, bet kol kas kitų nenorim.
Atsakyti
Pritariu smile.gif Pradzioj bandem ir Pampers ir Hugies, kol isivarem odos bedu nuo tu chemiju. Jei turite kokiu bedu su kudikio odele ar dermatitais - japoniskos ispres viska iskart be jokiu tepaliuku. Superines! Pigiausiai parduoda yasaja e-parduotuve. O siaip dar naudojame pigias Bambo - greitam keitimui namie. Kelionems, miegui, nakciai - tik japoniskas Moony. Dar patiko ir Merries. Kaip kazkas rase, cia visai kitas sauskelniu lygis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Svajone_: 23 vasario 2015 - 00:17