Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias sauskelnes perkate savo mažyliams?

QUOTE(Vergina @ 2014 06 03, 09:08)
as tokias naudoju savo mazylei smile.gif pirkau per skelbimus smile.gif

tai pakuote pati turi buti balta? ar ash ieskau to ko nera?smile.gif))))))
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2014 06 03, 10:08)
tai pakuote pati turi buti balta? ar ash ieskau to ko nera?smile.gif))))))

taip balta, Pampers Premium care mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei gerai supratau cia Pampers new baby. Paieskokit per skelbiu.lt, yra dar www.pampersiukai.lt As tik juos ir perku kolkas. Jie vokiski/angliski.


QUOTE(marina30 @ 2014 06 02, 20:03)
SVEIKI, KAZKAIP ANKSCIAU SKAICIAU KAD NAUJAGIMIAMS LABAI GERI PAMPERSAI BALTOJ PAKUOTEJ SU TINKLELIU PAGAMINTI VOKIETIJOJE AR ANGLIJOJE,DABAR BANDAU IESKOTI TAI KAD BALTOJ PAKUOTEJ YRA TIK LENKISKI, GAL GALIT KAS PAAISKINT GAL NE TAIP KAZKA SUPRATAU?

Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2014 06 02, 19:03)
SVEIKI, KAZKAIP ANKSCIAU SKAICIAU KAD NAUJAGIMIAMS LABAI GERI PAMPERSAI BALTOJ PAKUOTEJ SU TINKLELIU PAGAMINTI VOKIETIJOJE AR ANGLIJOJE,DABAR BANDAU IESKOTI TAI KAD BALTOJ PAKUOTEJ YRA TIK LENKISKI, GAL GALIT KAS PAAISKINT GAL NE TAIP KAZKA SUPRATAU?

Baltose pakuotese tik lenkiski,panasus yra Pampers new baby vokiski ,su tinkleliu ir dregmes indikatoriumi,ir dydis 1nr,2nr,3nr,didesniu nebuna,jei reiks tokiu pigiai,kreipkites pas mus,patarsiu
Atsakyti
mes naudojam daugkartines, o jei reikia vienkartinių, tai tik Libero thumbup.gif vaikas ne ką šlapesnis nei su pampersais, o jos dar ir ekologiškos. tikrai puikios sauskelnės, nesitikėjau. nes anksčiau tik pampersus vyresniems naudojau. o perkam čia pasaulistau.lt
Atsakyti
Išbandžiau Bambo, Pampers, Libero ir Hugies. Labiausiai tiko Pampers ir Hugies - tamprus juosmuo, pakankamai "erdvios", gerai priglunda krašteliai. Bambo kaip ir neblogos buvo, bet kažkaip neprigijo. Libero visiška nesekmė - kaip bedėjau sauskelnes vistiek kažkaip per šonus leidžia ir viskas, ir nepatogios, nes šiek tiek mažesnės už tokio pat dydžio Hugies ar Pampers.
Atsakyti
Mes nedaug bandėm - huggies, bambo ir pampers. Likom prie pampers. Pirmus numerius tik baltas pakuotes pirkom, dabar pampers new baby per skelbiu lt thumbup.gif Paskambini, atveža tą pačią dieną. Su indikatorium, su tinkleliu, patogios, vaikas nešunta, nežinau ko dar norėt smile.gif
Atsakyti
Naudoju daugkartines, o nakčiai ir išvykose labai patinka japoniškos Moony.
Atsakyti
QUOTE(jurguze30 @ 2014 04 18, 22:43)
Atradau lenkiskas(nors raso cekiskos) Dada sauskelnes  thumbup.gif  Na tikrai esu patenkinta,be kvapu,nealergizuoja,minkstos, krasteliai tamprus  thumbup.gif  ir svarbiausia nebrangios  thumbup.gif

Kur ju galima rast, nes maximoje man atrodo nera ju pirkti
Atsakyti
Sveikos,

aš visuomet už "ekologiškas". Ką turiu omenyje?

Ne iš "plastiko", bet iš medvinės pagamintas. Visokie Pampers is Huggies šiūkšlynuose įra šimtus metų.

Yra sauskelnių, (kaip ir įklotų/paketų mėnesinėms), kurie yra iš medvilnės, nebalinti chloru. Oda gali normaliai kvėpuoti ir neužkraunam gamtos nesuįrančiom šiukšlėm.

Aš sau paketus perku Sveikuose produktuose ar Biosaloj. nors kaina apie 15 Lt - vienas paketas - vienas litas, kažkur gaunasi.
Atsakyti
O gal kas bandėte siūstis sauskelnes iš užsienio, gal netyčiom yra kokia internetinė parduotuvè, kur į Lietuva normaliom kainom siunčia ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonpari @ 2014 08 21, 05:39)
Kur ju galima rast, nes maximoje man atrodo nera ju pirkti

Skelbiu.lt, mūsų mažyliuose mačiau 4u.gif
Atsakyti