Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias sauskelnes perkate savo mažyliams?

Toliau diskutuojame apie sauskelnes savo mažyliams 4u.gif

Sena tema -> http://www.supermama...?...8130&st=588

Gal kas perkate "Vibelle" sauskelnes? kokie atsiliepimai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 03 19, 18:09)
kur tai parsiduoda ?

IR ČIA prekiauja japoniškomis sauskelnėmis 4u.gif
Atsakyti
Pirmosios buvo Pampers new born.
2ą numerį pirkom Huggies.
3ią numerį vėl Huggies ir Bambo nature parsivežėm iš Danijos.

Pampers jokio kvapo neturėjo, pirkau eilinėj Maximoj. Kitos mamos skundžias, kad jos smirda. Mano nesmirdėjo biggrin.gif
Dėl Huggies išvis jokių nusiskundimų. 3ią numerį pirkdavom Norfoj, maxi pakas apie 55 lt 104 sauskelnės thumbup.gif
Na, o Bambo nature kažkokį kvapą turi g.gif Pirmą pampį uždėjus vyras po darbo grįžęs sako "vaikas labdarine smirda" biggrin.gif kažkoks toks jų kvapas yra, bet man ne labdaros smile.gif
Atsakyti
As visiems trims savo vaikams naudojau Pampers pampersus. smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif
ne už ilgo papildysiu jūsų būrį smile.gif taigi domina klausimėlis kur ir kokias sauskelnes perkate savo vaikučiams? Pasidalinkite savo patirtimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 04 17, 14:55)
Sveikos mamytės  4u.gif
ne už ilgo papildysiu jūsų būrį smile.gif taigi domina klausimėlis kur ir kokias sauskelnes perkate savo vaikučiams? Pasidalinkite savo patirtimi smile.gif

Aš perku arba skelbiu.lt arba maximoje (kol turiu 20% nuolaidą) . Lyginu kainas įvairių pardavėjų biggrin.gif Dabar perku tik pampers, labiausia patinka. Dar bandėm Bleer (kietokos pasirodė) ir Huggies - nepatiko 4u.gif
Kol reikėjo mažesnių dydžių, ieškojau, kad 1vnt. pampers kainą neviršytų 0,50 ct. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 04 17, 18:49)
Kol reikėjo mažesnių dydžių, ieškojau, kad 1vnt. pampers kainą neviršytų 0,50 ct.  4u.gif

imanoma tokiu surasti? smile.gif ziurinejau siandien kainas per skelbiu.lt, tai maziuku dydziu (1,2) Pampers kainuoja apie 52ct ir tai dar priklauso nuo to is kur atvezti (lenkija, Voketija, Anglija ar Norvegija), kaip suprantu tai priklausomai nuo salies skiriasi kokybe?
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 04 17, 19:35)
imanoma tokiu surasti? smile.gif ziurinejau siandien kainas per skelbiu.lt, tai maziuku dydziu (1,2) Pampers kainuoja apie 52ct ir tai dar priklauso nuo to is kur atvezti (lenkija, Voketija, Anglija ar Norvegija), kaip suprantu tai priklausomai nuo salies skiriasi kokybe?

Prieš metus buvo įmanoma. Dabar nzn biggrin.gif
Aš pirkau Pampers New Baby 2 ir 3 dydžio, jie tokie kaip pas mus parduodami priemium care 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 17 balandžio 2014 - 21:06
QUOTE(Beautiful Life @ 2014 04 17, 22:04)
Prieš metus buvo įmanoma. Dabar nzn  biggrin.gif
Aš pirkau Pampers New Baby 2 ir 3 dydžio, jie tokie kaip pas mus parduodami priemium care  4u.gif

o kokio dydzio geriausia imti sauskelnes i ligonine naujagimiui 2-5kg ar 3-6kg, ar labai tas dydis skiriasi? kiek vnt imti? ar to pirmo dydzio daug sunaudojama is viso?
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 04 18, 07:25)
o kokio dydzio geriausia imti sauskelnes i ligonine naujagimiui 2-5kg ar 3-6kg, ar labai tas dydis skiriasi? kiek vnt imti? ar to pirmo dydzio daug sunaudojama is viso?

Per kursus sake kad geriau 2-4 kg. Nors mano dukryte gime beveik 3,9 kg, svoris normaliai augo, pirmo dydzio sauskelniu sunaudojau 2 ar 3 pakuotes (po kiekvieno maitinimo keisdavau) smile.gif bet as pirkau Moltex ir Bambo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonrisita: 18 balandžio 2014 - 08:08
QUOTE(Sonrisita @ 2014 04 18, 09:02)
Per kursus sake kad geriau 2-4 kg. Nors mano dukryte gime beveik 3,9 kg, svoris normaliai augo, pirmo dydzio sauskelniu sunaudojau 2 ar 3 pakuotes (po kiekvieno maitinimo keisdavau) smile.gif bet as pirkau Moltex ir Bambo.

Aciu 4u.gif
reiskia nusipirksiu 1 dydzio didele pakuote ir 2 dydzio mazesne del visa ko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 04 18, 09:41)
Aciu  4u.gif
reiskia nusipirksiu 1 dydzio didele pakuote ir 2 dydzio mazesne del visa ko biggrin.gif

Aš pirmo dydžio turėjau tik vieną pakuotę ir mums užteko (dukrytė gimė ~3,500), antro dydžio iš karto pirkau daugiau. Nes iš pradžių reikia sąlyginai daug sauskelnių. Jeigu neklystų per parą sunaudodavau 7-9 vnt. 4u.gif
Atsakyti