Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(audrikea @ 2014 02 28, 14:10)
buvo išpeiktas Mijos įvaizdis,kad per vulgarus ir pan.,bet sutikim,kad moteris-pacankė ir europos nesužavės schmoll.gif kad ir kaip smerkiam o lia lia pupytes,jos vistiek egzistuoja,jos visur šmėžuoja...visos "balsų"laimėtojos ir į sceną eina kaip seksualios pupytės,tik gal dar plastinių operacijų neprisidariusios...o ir pačioj eurovizijoj,kitų šalių atstovės-kuri išeina ne seksualumą spinduliuodamos,o maišą ant galvos užsidėjusios?

Eikit jūs kritike, ar pati sau dar nenusibodote? smile.gif Jūs tai jau žinote ko Europai reikia? Vokiečių Lenos įvaizdis gal didelės viduramžių damos buvo? O Ruslanos? Gal Britanijos karalienę kopijavo? biggrin.gif O Tatu iš Rusijos? O kiek buvo berniukų jaunuliukų saldainiukų, kurie paauglytes virkdė? Euroviziją žiūri nuo jauno iki seno. Sėdėkite rami ir sirkite už Lietuvą, juk ne kokią gėdą su bulviniu maišu ir be muzikinės klausos visai siųsime. Ko čia taip nervuotis?
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 28, 14:10)

mane suintrigavo jos interviu,kuriame ji save vadina superžvaigžde g.gif  gal dar be reikalo čia ant jos putoju,bet jei ji tikrai apie save taip galvoja blink.gif

------------

paprieštarausiu,kad ji žvengia ne kiekvienam žingsnyje...

--------

kad ir kaip smerkiam o lia lia pupytes,jos vistiek egzistuoja,jos visur šmėžuoja...visos "balsų"laimėtojos ir į sceną eina kaip seksualios pupytės,tik gal dar plastinių operacijų neprisidariusios..


Žinokit specialiai laukiau tos laidos anonso biggrin.gif Nors TV laabai retai žiūriu smile.gif
Mano nuomone ta frazė paimta iš konteksto. Juk girdėjot kokia tema buvo kalbama. O jeigu mėgstat žiūrėti TV turėjot jau seniai pastebėti, kad laidų anonsai taip susukami, kad tik suintriguoti ir pritraukti žiūrovą. Ir net iš Vilijos kūno kalbos, rankų mostagavimų (va šypsenos ten nebuvo smile.gif ) buvo galima suprasti, kad ji kalba emocionaliai. O tikrai ne susireikšminusi.

-----------

Čia jau turbūt mentaliteto skirtumai. Visai neseniai kitoje laidoje ji interviu pasakė, kad Londone lietuvį galima pažinti iš liūdno veido. Liūdesys ir noras dejuoti deja mūsų tautos skiriamasis bruožas. Nežinau kaip jūs, bet aš visiškai tuo nesižaviu.
O pati Vilija... Kadangi ji Londone jau ne pirmus metus, pasakojosi, kad kai spėja kokios ji tautybės, nespėja, kad ji lietuvė. Būna spėjimai, kad ji amerikietė ar kanadietė (dar kažkurią tautybė minėjo, tik pamiršau). Reiškia, galima spėti, kad kitataučiams labiau vakarietiškai atrodo.

-------

Dėl pupyčių... nežinau... Man visiškai jos nerūpi. Ir aš nuo pupyčių bei jų muzikos kratausi. Dėl visokių konkursų laimėtojų, susiraskit jutūbėj pvz. UK The Voice. Ir pažiūrėkit, ar tikrai pupytės ten dalyvauja rolleyes.gif
Va net mūsiškė Giedrė Vokietaitė, laimėjo kažkurį LT projektų, berods X- Factor, jums labai panaši į pupytę?
Vilija pati rudenį lietuvišką Auksinį balsą laimėjo rolleyes.gif (ir Baumilą ten pat aplenkė, komisijoje, kiek supratau, mūsų mylimas Seilius taipogi reiškėsi). Kaip jau anksčiau esu minėjusi, Vilija turi patirties ir laimėjimų tarptautiniuose muzikiniuose konkursuose. Nesutrukdė ten tas jos atceit pacaniškumas rolleyes.gif
Atsakyti
As 100% buvau isitikinusi, kad ta superstarine fraze ispustas burbulas.
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 28, 15:10)
o ir pačioj eurovizijoj,kitų šalių atstovės-kuri išeina ne seksualumą spinduliuodamos,o maišą ant galvos užsidėjusios?


aha, atrinkau seksualiausius Eurovizojos laimėtojus:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Loreen irgi buvo ne pupytiško stiliaus, užtat su savo pasirodymu ir daina visus pranoko smile.gif Pamenu tais metais, kai vokietė laimėjo, dalyvavo labai daug ilgakojų gražuolių, tačiau laimėjo mokinukė Lena, o anos buvo sukritikuotos už vulgarumą ir perdėtą savęs sendinimą, kai 20metė scenoj elgias kaip 40metė "diva" biggrin.gif
Atsakyti
Ar matėt? lotuliukas.gif


http://www.youtube.c...eature=youtu.be


Ojojoj , kiek prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Selas sako, Selas žino tongue.gif lotuliukas.gif

Neturintiems humoro jausmo žiūrėti nerekomenduoju biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(-Delta- @ 2014 02 28, 15:18)
aha, atrinkau seksualiausius Eurovizojos laimėtojus:
user posted imageuser posted imageuser posted image


Aha lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 28, 22:00)
Ar matėt?  lotuliukas.gif
http://www.youtube.c...eature=youtu.be
Ojojoj , kiek prisijuokiau 

Stasiulytė man labiausiai patiko su savo pamąstymais apie lako buteliuką laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 02 28, 21:15)
Stasiulytė man labiausiai patiko su savo pamąstymais apie lako buteliuką laugh.gif



Nors vat aš jos pamąstymų iš pirmo karto nesupratau biggrin.gif , prisipažinsiu biggrin.gif blush2.gif blush2.gif
Bet pirmą kartą nelabai garsiai ir klausiausi.

Man labai labai patiko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:


O Selas biggrin.gif Iš pradžių jis kraupokai atrodė unsure.gif biggrin.gif Toks veidas, lyg ruoštųsi pasiųsti biggrin.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 28 vasario 2014 - 21:20
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 28, 21:21)
O Selas  biggrin.gif  Iš pradžių jis kraupokai atrodė  unsure.gif  biggrin.gif  Toks veidas, lyg ruoštųsi pasiųsti  biggrin.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif tai jau tikrai. buvo keistai neįprastai padorus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 28, 21:22)
biggrin.gif tai jau tikrai. buvo keistai neįprastai padorus  biggrin.gif



Man tik biškį įdomu biggrin.gif Ar jis iš pradžių iš tiesų susinervino, kad prie jo lenda (kas jam būdinga biggrin.gif ). Ar čia tik taip įtikinamai suvaidino biggrin.gif
Visgi spėju, kad pirmas variantas biggrin.gif

Atsakyti
Geras thumbup.gif Pakėlė nuotaiką iš tikro.
Atsakyti
Gerulis filmukas. man tiko biggrin.gif
Atsakyti