Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Monteverte @ 2014 02 28, 00:27)
Šaunuolė tada, jei taip. Negi turi save laikyti Lietuvos paskutine, niekalu, nežinoma ar dar kokia? Tik su skambiai šūkiais bei visokiais skandalais šou verslas ir yra gyvas tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau kai žmogus pats save pradeda sureikšminti,tai nėra nieko graudžiau g.gif bet dar neskubu jos smerkti,pasilaikysiu tai po pirmadienio vakaro,jei interviu bus tikrai toks,koks anonsuojamas...

http://www.delfi.lt/...a.d?id=64148814
jei tikėti tarologu(o aš beveik linkusi juo tikėti,nes po visų išpranašautų žvaigždūnų skyrybų),tai ta LT superžvaigždė dar ir piniginių problemų turi g.gif viena vertus-dėl to stebėtis nereikia,nes pinigai slidus reikalas,o ir pinigų stygių,tikriausiai,beveik kiekvienas esam jautęs...bet jei jau save laikai superžvaigžde,tada...
Atsakyti
kažkas minėjo, kad Mijos nepatinka veido grimasos..o tai ką tada kalbėti apie tokias grimasas doh.gif baisu... doh.gif ir akustinė versija šios dainos Vaido vienareikšmiškai geresnė smile.gif

http://www.youtube.c...2D1RtY7MU#t=156
Atsakyti
QUOTE(Jollie @ 2014 02 28, 09:46)
kažkas minėjo, kad Mijos nepatinka veido grimasos..o tai ką tada kalbėti apie tokias grimasas doh.gif baisu... doh.gif  ir akustinė versija šios dainos Vaido vienareikšmiškai geresnė smile.gif

http://www.youtube.c...2D1RtY7MU#t=156

Oi fainuolė thumbup.gif lotuliukas.gif Mūsų mergytė. Va taip ir Putinas bei koks ten dabar Lenkijoje sėdi, pabalsuotų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 02 27, 12:08)
betgi niekada nebus taip, kad išrinktas atstovas ir daina visiems patiktų  smile.gif

Taip sutinku, kiek žmonių tiek nuomonių. Buvo tik mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 28, 09:55)
Oi fainuolė thumbup.gif  lotuliukas.gif Mūsų mergytė. Va taip ir Putinas bei koks ten dabar Lenkijoje sėdi, pabalsuotų thumbup.gif


hmm.. man kitaip atrodytų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 28, 09:02)


http://www.delfi.lt/...a.d?id=64148814
jei tikėti tarologu(o aš beveik linkusi juo tikėti,nes po visų išpranašautų žvaigždūnų skyrybų),tai ta LT superžvaigždė dar ir piniginių problemų turi g.gif viena vertus-dėl to stebėtis nereikia,nes pinigai slidus reikalas,o ir pinigų stygių,tikriausiai,beveik kiekvienas esam jautęs...bet jei jau save laikai superžvaigžde,tada...

jau taip, kaip Malinauskas, ir aš galiu paprognozuot.

QUOTE(Jollie @ 2014 02 28, 09:46)
kažkas minėjo, kad Mijos nepatinka veido grimasos..o tai ką tada kalbėti apie tokias grimasas doh.gif baisu... doh.gif  ir akustinė versija šios dainos Vaido vienareikšmiškai geresnė smile.gif

http://www.youtube.c...2D1RtY7MU#t=156

lotuliukas.gif jai tikrai ne daugiau nei 15-ka. Kukū biggrin.gif

O Mios grimasos... nu nieks jų neaplenks. Kai ji kalba, mano vyras negali žiūrėt, sako, lyg ne mikrofoną pakišę po norim būtų, o š.. gabalą.
Atsakyti
QUOTE(Jollie @ 2014 02 28, 09:46)
kažkas minėjo, kad Mijos nepatinka veido grimasos..o tai ką tada kalbėti apie tokias grimasas doh.gif baisu... doh.gif  ir akustinė versija šios dainos Vaido vienareikšmiškai geresnė smile.gif

http://www.youtube.c...2D1RtY7MU#t=156

o tai kas cia baisaus? biggrin.gif taigi ne eurovizijos atrankai sita versija pateikta, zmogus linksminasi ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 02 28, 15:07)
o tai kas cia baisaus?  biggrin.gif taigi ne eurovizijos atrankai sita versija pateikta, zmogus linksminasi ir tiek  biggrin.gif


bet tai mato visi, jeigu jau Mijos buvo net avarijos apkalbėtos, tai šitai labiau į temą, nei jūsų tie bajorai doh.gif Tai tiesiog mane verčia susidaryti nuomonę apie ją, jeigu jin laimėtų ir važinėtų per kitas šalis pristatydama dainą ir ją pristatytų šitaip, tai pagalvotų kad čia iš Eurovizijos vaikams atvažiavo biggrin.gif kaip minėjo lyg jai būtų 15 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollie @ 2014 02 28, 15:11)
bet tai mato visi, jeigu jau Mijos buvo net avarijos apkalbėtos, tai šitai labiau į temą, nei jūsų tie bajorai doh.gif  Tai tiesiog mane verčia susidaryti nuomonę apie ją, jeigu jin laimėtų ir važinėtų per kitas šalis pristatydama dainą ir ją pristatytų šitaip, tai pagalvotų kad čia iš Eurovizijos vaikams atvažiavo biggrin.gif  kaip minėjo lyg jai būtų 15  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aš jau anksčiau rašiau,kad svarbi visuma-kaip atlikėjas elgiasi,kalba ir pan.,bet buvau sukritikuota,kad niekas interviu neskaito ir nežiūri...taip,ne visi skaito ar žiūri,bet žurnalistai savo šalyse ar tinklalapiuose viską pakomentuoja...ir kai Vilija pradęs žvengti po kiekvieno žodžio ar savo "bajerio",kurio niekas nesupras,tai...mano akiai-ji labai graži moteris,bet kad moteriškumo ir,kas svarbiausia,subtilumo jai trūksta,tai tikriausiai visos sutiksit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 28, 11:55)
Oi fainuolė thumbup.gif  lotuliukas.gif Mūsų mergytė. Va taip ir Putinas bei koks ten dabar Lenkijoje sėdi, pabalsuotų thumbup.gif

nesupratau prie ko čia putinas?jums būtų garbė,kad diktatorius ir psichopatas už jus balsuotų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2014 02 28, 12:35)
jau taip, kaip Malinauskas, ir aš galiu paprognozuot.

drinks_cheers.gif smile.gif


Kas liečia finansinius sunkumus, o kas jau čia keisto būtų? Pasaulinės žvaigždės užbankrutuoja, o čia...
Ir iš viso jos finansiniai reikalai ne mūsų reikalas. Nebent kai kam piktdžiuga ima (taigi matyt ne veltui sako, kad lietuviai džiaugiasi, kad kaimyno namas dega doh.gif doh.gif ).


QUOTE(pumpica @ 2014 02 28, 13:07)
o tai kas cia baisaus?  biggrin.gif taigi ne eurovizijos atrankai sita versija pateikta, zmogus linksminasi ir tiek  biggrin.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Iš pradžių aš išsigandau, kad nesugalvotų šitos akustinės versijos pateikti blush2.gif blush2.gif Nes man tai visai nelabai blush2.gif
Bet ačiū Dievui ne karsta.gif

http://www.lrytas.lt...tm#.UxB0Bfl_uAl


„Tai nereiškia, kad su tokia versija pasirodyčiau „Eurovizijoje“. Tikrai ne, tiesiog norėjau parodyti, kad ta daina gali skambėti ir taip“, - sakė atrankos finalui besiruošianti Vilija.

Papildyta:
QUOTE(audrikea @ 2014 02 28, 13:27)
taip,ne visi skaito ar žiūri,bet žurnalistai savo šalyse ar tinklalapiuose viską pakomentuoja...ir kai Vilija pradęs žvengti po kiekvieno žodžio ar savo "bajerio",kurio niekas nesupras,tai...


Na kurgi po kiekvieno doh.gif Tik jau nereikia tirštinti spalvų doh.gif

Ir iš viso, turiu įtarimą, kad gal tik lietuvaičiams jinai kliūva. Kad truputį kažkuo išsiskiria elgesiu iš pilkos masės. Ir tas auskaras, ir kad per daug juokasi , ir kad jaunatviškumu savyje trykšta (pabūti "boba" dar vėliau suspės cool.gif ). Žodžiu, neduok Dieve, biškį kitokia, kaip dauguma pilkos masės (lietuviškos). Jūs pažiūrėkit, Europoje su kokiu įvaizdžiu merginos visokių muzikinių šou atrankose dalyvauja (pvz. UK). Linkėčiau biškutį plastesnių pažiūrų.
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 28, 13:27)
nesupratau prie ko čia putinas?jums būtų garbė,kad diktatorius ir psichopatas už jus balsuotų blink.gif

O Dieve, nenukriskite tik nuo kėdės smile.gif Ar jūs juokus suprantate? Įtariu, kad ne, nes ir Vilijos nesupratote.
Paaiškinsiu, kaip žinia, Eurovizijoje didesnė sėkmė dažnai lydi ir tuos, kurie pamalonina kaimynus ar tolimus kaimynus. Pvz. Lenkijos Ich Troje kažkada dainavo angliškai, bet įterpė rusiškai bei vokiškai. Tais metais jie buvo labai aukštai kaip niekad. Sutapimas? ax.gif
Vilija juokais gi sudainavo vnimanije ir uwaga rolleyes.gif Iš tiesų, tai tą ir reiktų padaryti per pačią Euroviją, o ne tik juokais.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 28, 15:40)
drinks_cheers.gif  smile.gif
Kas liečia finansinius sunkumus, o kas jau čia keisto būtų? Pasaulinės žvaigždės užbankrutuoja, o čia...
Ir iš viso  jos finansiniai reikalai ne mūsų reikalas. Nebent kai kam piktdžiuga ima (taigi matyt ne veltui sako, kad lietuviai džiaugiasi, kad kaimyno namas dega  doh.gif  doh.gif ).
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

man jos finansiniai reikalai neįdomūs,aš visad džiaugiuosi už lietuvaičius,ko nors pasiekusius,ypatingai džiugu,kai LT vardas pasaulyje nuskamba šviesiom spalvom mirksiukas.gif mane suintrigavo jos interviu,kuriame ji save vadina superžvaigžde g.gif gal dar be reikalo čia ant jos putoju,bet jei ji tikrai apie save taip galvoja blink.gif būkim biedni,bet teisingi-jokia ji žvaigždė,tik graži ir gerą balsą turinti moteris,daugiau nieko..jai net su Bunke nėra ko lygintis(kurios,beje,ir superžvaigžde nelaikau mirksiukas.gif )
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 28, 15:40)
Ir iš viso, turiu įtarimą, kad gal tik lietuvaičiams jinai kliūva. Kad truputį kažkuo išsiskiria elgesiu iš pilkos masės. Ir tas auskaras, ir kad per daug juokasi , ir kad jaunatviškumu savyje trykšta (pabūti "boba" dar vėliau suspės  cool.gif ). Žodžiu, neduok Dieve, biškį kitokia, kaip dauguma pilkos masės (lietuviškos). Jūs pažiūrėkit, Europoje su kokiu įvaizdžiu merginos visokių muzikinių šou atrankose dalyvauja (pvz. UK). Linkėčiau biškutį plastesnių pažiūrų.

paprieštarausiu,kad ji žvengia ne kiekvienam žingsnyje...užtenka jau tik atrankų-visad sukasi,malasi,ko paklausi,to negausi,ir tikrai po kiekvienos dainos-arba žvengia,arba būna susisukusi,kad ją sukritikavo...
visiškai sutinku su jūsų pastebėjimu,kad boba pabūti tikrai suspės,ir taip dauguma lietuvaičių pasensta anksčiau laiko...bet subtilumo tai jai labai trūksta...o jaunatviškumą galima it kitaip parodyti,nebūtina žvengti kaip kokia isterikei..pvz.,zasimauskaitė-nė viena netvirtinsit,kad ji nebuvo jaunatviška,bet ar turite jai pastabų dėl moteriškumo?
buvo išpeiktas Mijos įvaizdis,kad per vulgarus ir pan.,bet sutikim,kad moteris-pacankė ir europos nesužavės schmoll.gif kad ir kaip smerkiam o lia lia pupytes,jos vistiek egzistuoja,jos visur šmėžuoja...visos "balsų"laimėtojos ir į sceną eina kaip seksualios pupytės,tik gal dar plastinių operacijų neprisidariusios...o ir pačioj eurovizijoj,kitų šalių atstovės-kuri išeina ne seksualumą spinduliuodamos,o maišą ant galvos užsidėjusios?
Atsakyti