Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

g.gif Donatėlis niekada svojonių jaunikio sąrašuose nebuvęs matyt, tai ir nešlovina niekas rolleyes.gif Šiaip aš visada sergu už lietuvaičius, kad ir kokią nesamonę jie išsiųstų.. Neprisiverčiau sirgti tik už Sašenko Nu nepatiko man ta daina, nors į finalą ir prasiveržė.. Iš kitos pusės, kas iš to jei viena paskutiniųjų jame vilkosi. Nesupratau, kodėl išdeleguotas buvo Linas ir Simona, jei tais metais Amberlife tikrai geresni buvo. Ir šiais metais niekaip neprisiversiu už šitą dainą sirgti, kad ir kas ją ten atliktų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2014 02 27, 11:43)
Ir šiais metais niekaip neprisiversiu už šitą dainą sirgti, kad ir kas ją ten atliktų  doh.gif


davaj palaukiam kovo 1 d. O jei kas nustebins? bigsmile.gif
Aš labai nutolusi nuo muzikos, man šiųmetinėj atrankoj tikrai buvo didelis atradimas, kaip stipriai gali pakeisti tą pačią dainą aranžuotė blink.gif
Nors nelabai jau beliko kam stebint.. Vaidas nebesistengs, Vilija nenukryps nuo savo varianto. Mia va dar klausimas.
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 02 27, 10:17)
gali but kad ir Bilanas, tais metais apskritai nemazai geru pasirodymu buvo mirksiukas.gif

sakau, kad visai aukstai Donatas buvo, kaip ir Skamp...As kazkaip dar Donatu tikiu g.gif kad jis galetu paruosti gera pasirodyma EV ir galbut ta padarys g.gif reiketu tik geros dainos ir pasitreniruoti gerai dainuoti judant (jam dar to truksta)...o sugebejimu pas ji tikrai yra daug.

Sutinku su jusu nuomone smile.gif

O siemet nei daina patinka, nei atlikejai...
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 02 27, 12:06)

O siemet nei daina patinka, nei atlikejai...


betgi niekada nebus taip, kad išrinktas atstovas ir daina visiems patiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2014 02 27, 11:43)
g.gif Donatėlis niekada svojonių jaunikio sąrašuose nebuvęs matyt, tai ir nešlovina niekas  rolleyes.gif

Na jo, tenka atsiprašyti bernelio. Pasistengė jis smile.gif Pagal seną tvarką, tai būtume į finalą juk iš karto kitais metais ėję, tiesa?
Atsakyti
Aš pagalvojau, kad visai netikėjau, kad Pojavio daina prasimuš į EV finalą - bet man buvo taip faina jos klausyt! Viskas derėjo - ir pati daina, ir jos atlikimas, pateikimas, ir pats Pojavis, jo veidas, žvilgsnis, mimikos, judesiai, pozityvumas, net tas, tegul ir nestiprus, balsas, tinkantis tokiam kūriniui. Dainą aš išgirdau tik per lietuviškąjį finalą (pernai visai nesidomėjau atranka), ir tai pasileidom, atsimenu, tik kaip foną namie, monopolį žaidėm. Dar viena negirdėta pavardė, kažkoks Pojavis... Ir kai pradėjo dainuot, labai maloniai nustebom - daina sušildė savo lengvumu ir privertė šypsotis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 27 vasario 2014 - 13:15
kalbant apie Donatą, tai manęs nesužavėjo jo daina. Tiksliau pasakius jo dainavimas. Neužkabino ir tiek. Nei LT, nei eng.versija. g.gif: Bet kažkodėl, visai patiko ta dainos versija, kuria įdainavo pats autorius, savo gimtąją kalba... Kartas nuo karto vis įsijungiu paklausyt. smile.gif
Atsakyti
Man Eurovision 2009/ Sasha Son - Love labiau patiko
nei Eurovision 2012/ Donny Montell - Love Is Blind
QUOTE(Ūla @ 2014 02 27, 13:14)
- bet man buvo taip faina jos klausyt! Viskas derėjo - ir pati daina, ir jos atlikimas, pateikimas, ir pats Pojavis, jo veidas, žvilgsnis, mimikos, judesiai, pozityvumas, net tas, tegul ir nestiprus, balsas, tinkantis tokiam kūriniui.
Dainą aš išgirdau tik per lietuviškąjį finalą (pernai visai nesidomėjau atranka)
... Ir kai pradėjo dainuot, labai maloniai nustebom -  daina sušildė savo lengvumu ir privertė šypsotis.
Man lygiai taip pat.
Ir taip pat ją pirmą kartą išgirdau tik per finalą (atrankos nežiūrėjau). Nei girdėtas buvo man lietuviškoj padangėj nei ką... Maždaug- kas jis toks?
Gal ir gerai, kai nežinomas, nėra su kuo lyginti/palyginti, jokios išankstinės nuostatos, ir jokio 'šleifo'.
Kaži kokią vietą būtų užėmęs jei nebūtų taip nelaiku pasikeitusi ta balsavimo/vertinimo sistema.
Pamenu kokia tėvynainių nuostabos banga nuvilnyjo, kai nei iš UK, nei iš kaimynų Latvių, nei berods iš Airių negavom nei vieno balo. Labai tiksliai db neįvardinsiu, bet tikrai žinau kad buvo tokie 'siurprizai'.
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2014 02 27, 15:14)
Aš pagalvojau, kad visai netikėjau, kad Pojavio daina prasimuš į EV finalą - bet man buvo taip faina jos klausyt! Viskas derėjo - ir pati daina, ir jos atlikimas, pateikimas, ir pats Pojavis, jo veidas, žvilgsnis, mimikos, judesiai, pozityvumas, net tas, tegul ir nestiprus, balsas, tinkantis tokiam kūriniui. Dainą aš išgirdau tik per lietuviškąjį finalą (pernai visai nesidomėjau atranka), ir tai pasileidom, atsimenu, tik kaip foną namie, monopolį žaidėm. Dar viena negirdėta pavardė, kažkoks Pojavis... Ir kai pradėjo dainuot, labai maloniai nustebom -  daina sušildė savo lengvumu ir privertė šypsotis.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man ir Pojavis kaip koks pilypas iš kanapių išlindo lotuliukas.gif draugės vyras pasakė,kad va,toks ir toks,gera daina,o aš nesidomėjau tais metais,bet paskui pasiklausiau-visai gera daina,jam tinka thumbup.gif gaila tik,kad lietuviai jo nepalaikė verysad.gif

truputį ne į tą temą:anonsuojamas pirmadienį Vilijos interviu per kažkokią laidą,tai mergaitė save vadina Lietuvos superžvaigžde blink.gif tikiuosi,kad anonse šie tiek ne taip pateikti jos žodžiai,bet jei ji tikrai taip pasakys,tada visom keturiom prieš "Lietuvos superžvaigždės"dainą ir jos važiavimą į EV schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 02 27, 14:16)
kalbant apie Donatą, tai manęs nesužavėjo jo daina. Tiksliau pasakius jo dainavimas. Neužkabino ir tiek. Nei LT, nei eng.versija.  g.gif
Bet kažkodėl, visai patiko ta dainos versija, kuria įdainavo pats autorius, savo gimtąją kalba... Kartas nuo karto vis įsijungiu paklausyt.
smile.gif
Beje, va ta versija.
http://www.youtube.c...h?v=fOTXx2dEREA
(Primenu... Autorius - šių metų mūsų EV atrankos, užsienio komisijos narys B.Stone)

QUOTE(audrikea @ 2014 02 27, 17:19)
pirmadienį Vilijos interviu per kažkokią laidą
O gal pamenate per kurią TV? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 02 27, 20:36)
Beje, va ta versija.
http://www.youtube.c...h?v=fOTXx2dEREA
(Primenu... Autorius - šių metų mūsų EV atrankos, užsienio komisijos narys B.Stone)

O gal pamenate per  kurią TV?  ax.gif

bijau prisimeluoti,bet,berods,per "Nuo...Iki"...
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 27, 17:19)
truputį ne į tą temą:anonsuojamas pirmadienį Vilijos interviu per kažkokią laidą,tai mergaitė save vadina Lietuvos superžvaigžde blink.gif tikiuosi,kad anonse šie tiek ne taip pateikti jos žodžiai,bet jei ji tikrai taip pasakys,tada visom keturiom prieš "Lietuvos superžvaigždės"dainą ir jos važiavimą į EV schmoll.gif

Šaunuolė tada, jei taip. Negi turi save laikyti Lietuvos paskutine, niekalu, nežinoma ar dar kokia? Tik su skambiai šūkiais bei visokiais skandalais šou verslas ir yra gyvas tongue.gif
Atsakyti