Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 26, 21:39)
drinks_cheers.gif
Aš tai musėt atkla, bet kad Vilija būtų ant tiek vyriška, nu niekaip nematau  biggrin.gif  doh.gif

Man kaip tik tokios patinka. Pažiūrėkit, net Olialiaškinė V.Jakutienė kokia, žandikaulis kaip pas gerą vyrą user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 02 26, 22:31)
Ir ta dar delegacija atvykstanti... Gali taip kortas sumaišyt, kad maža nepasirodys (jei tik valią jiems kas duos).


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 22:35)
Man kaip tik tokios patinka. Pažiūrėkit, net Olialiaškinė V.Jakutienė kokia, žandikaulis kaip pas gerą vyrą user posted image



Nelygink su ta doh.gif lotuliukas.gif Nes supykins doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 26, 21:42)
arba ant arklio išjot  g.gif arba cirką kokį su savim išsivest (tigrai laksto, meškos šokinėja pvz.)  g.gif
nežinau  lotuliukas.gif

Mintys geros thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 02 26, 22:34)


Šuo gerulis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2014 02 26, 21:54)
gal Kirdeikis galėtų?  g.gif

Tik su mano leidimu ph34r.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 26, 21:54)
aš žinau, gi sakiau, mano mėgstamiausias LT atlikėjas. Ir vėlgi su SAVITU balso tembru (čia man vienas pagrindinių jo vinukų).

MB varo, kad jis polipas doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 22:38)
Tik su mano leidimu ph34r.gif


Tai jau tipo neleisi doh.gif biggrin.gif

Matyt paskubėjau tau jį perleisti biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 26, 22:00)
buvo kitas minusas - nieks nesuprato, ką jie dainuoja. ir kaip susijęs jų greitakalbinis dainavimas, tos imitacinės bandžos ar balalaikos ir blizgantys jų trauzai  lotuliukas.gif

Aš jų irgi nelabai supratau, net pamirštu juos, neminiu niekad g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 22:39)

MB varo, kad jis polipas doh.gif  blush2.gif


Polipai biggrin.gif Tokia liga smile.gif

Šiaip skaičiau, kad medikai paklausę tokio balso susigūžtų biggrin.gif
Bet man gražu wub.gif wub.gif Laaabai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 26, 22:29)
Bet čia Kirdeikis žyyymiai geriau atrodė  biggrin.gif  Vat kai nusiskuto kaip zekas  blush2.gif , iškart suprastėjo. Netinka jam.
mjforever, daryk, prašau, ką nors su jo plaukais  biggrin.gif

O kur čia jis? blink.gif
Jeigu ką, tai aš jo nežinojau, aš jį tik šokantį pas Vilką pajamiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 22:40)
Aš jų irgi nelabai supratau, net pamirštu juos, neminiu niekad g.gif



Man tai labai smagi jų dainelė susirodė, kojos pačios kilnojosi rolleyes.gif Bet dėl triusikų ant jų tai pykau, kad taip nusipigino biggrin.gif blush2.gif blush2.gif

Ir dar labai patiko jų reklaminis dainos video, gerai su humoru susuktas smile.gif Nors kita vertus lietuvių humoras europiečiams gali būti visiškai nesuprantamas...
Atsakyti



QUOTE(Visgi @ 2014 02 26, 22:31)

Man pvz dabar tas Aistė-Strazdas labai gražu, na bet kad ne eurovizine daina tai faktas.



viena gražesnių mūsų siųstų dainų. Bet vėl - man, jums, dar kažkuriam lietuviui. O Europai, stebinčiai EV, nusišvilpt ir ant mūsų folkloro, ir ant Gedos.

QUOTE(mjforever @ 2014 02 26, 22:34)
o man jau atsibodo tų pačių numerių klausysis, kad nebegaliu, kas ką išrinks, tas tiks , man jie visi trys savaip ir gerai atlieka..būsiu rami


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 26, 22:39)
Tai jau tipo neleisi  doh.gif  biggrin.gif

Matyt paskubėjau tau jį perleisti  biggrin.gif  doh.gif

Num.... mes pagalvosim, pasitarsim ir aš nuspręsiu smile.gif
Atsakyti