Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Reikėjo nueiti į jo koncertą, tikrai būtumėte negūžčiojusi bigsmile.gif Tai žmogus, kuris gyvena scenoje, kaip ir Mamontovas. Tai ne tik atlikėjai, tai talentingi kūrėjai, kurie visas savo dainas išjaučia. Ar tai būtu lyrinė ji ar ne. Štai iš kur ta charizma. O čia tik didelis pššš ir kažkoks nesuprantamas riaumojimas doh.gif Judesys negrabus sau - riaumojimas sau.Ir dar jūs aiškinate, kad reikia ne tik balso, o kažko daugiau doh.gif O kas jei nėra nei balso, nei to kažko daugiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 26, 21:42)


arba gal reik nusirengt scenoj  :

gal Kirdeikis galėtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2014 02 26, 21:45)
**Daina - vežanti.



Man Lenos daina nebuvo kažką . Skonio reikalas, bet Attention, kaip nebūtų keista, man patinka kur kas labiau.
Beje, Lenos kitais metais dainuota daina (su trupučiu misticizmo) man laaabai patiko, buvo viena mano favoričių.

QUOTE(fainulkina @ 2014 02 26, 21:47)
Reikėjo nueiti į jo koncertą, tikrai būtumėte negūžčiojusi  bigsmile.gif  Tai žmogus, kuris gyvena scenoje, kaip ir Mamontovas. Tai ne tik atlikėjai, tai talentingi kūrėjai, kurie visas savo dainas išjaučia. Ar tai būtu lyrinė ji ar ne. Štai iš kur ta charizma. O čia tik didelis pššš ir kažkoks nesuprantamas riaumojimas  doh.gif  Judesys negrabus sau - riaumojimas sau.Ir dar jūs aiškinate, kad reikia ne tik balso, o kažko daugiau   doh.gif  O kas jei nėra nei balso, nei to kažko daugiau?  g.gif


Norėjau eiti į Marijono koncertą, bet labai jau nelaiku (kone per pačias Kalėdas doh.gif )darė. O kaip emocingai jis dainuoja, aš žinau, gi sakiau, mano mėgstamiausias LT atlikėjas. Ir vėlgi su SAVITU balso tembru (čia man vienas pagrindinių jo vinukų).
O apie Mamontovą... aš dar iš Fojė laikų jį prisimenu. Ir Fojė kūrybą labai užskaitau, jį kaip menininką vertinu (va kaip solo atlikėjas man jis jau nublėso).
Bet kad kuris nors iš jų dviejų idealiai dainuoja, nei vienas nors kiek girdintis žmogus nepasakys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 26 vasario 2014 - 21:56
QUOTE(Ūla @ 2014 02 26, 21:54)
gal Kirdeikis galėtų?  g.gif

mažu gal ir galėtų biggrin.gif

aš lieku prie nuomonės, kad PR'as yra labai svarbu. pasižiūrėkim, koks klipukas jau susuktas pas vengrus. o mes ką pagaminsim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 26, 21:54)
Man Lenos daina nebuvo kažką .


bet turim pripažint, kad tą kažką ji tikrai turėjo.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 26, 21:42)
nu tai taip. reik charizmos. pas Viliją jos ne prūdai. pas Mią irgi. arba nepriekaištingo dainavimo (nors sprendžiant iš paskutinių metų laimėtojų, tai gal šito nelabai reik g.gif )

arba gal reik nusirengt scenoj g.gif arba ant arklio išjot  g.gif arba cirką kokį su savim išsivest (tigrai laksto, meškos šokinėja pvz.)  g.gif
nežinau  lotuliukas.gif


Nebent Mia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bet tai pala, juk mūsų vyriokai (Inculto) jau bandė Europą su triusikais pajamti biggrin.gif Ir charizmos turėjo belekiek biggrin.gif Ale vistiek pššššš gavosi smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 26, 21:57)
mažu gal ir galėtų  biggrin.gif



reiks Monteverte paklaust.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 26, 21:58)
Bet tai pala, juk mūsų vyriokai (Inculto) jau bandė Europą su triusikais pajamti  biggrin.gif  Ir charizmos turėjo belekiek  biggrin.gif  Ale vistiek pššššš gavosi  smile.gif

buvo kitas minusas - nieks nesuprato, ką jie dainuoja. ir kaip susijęs jų greitakalbinis dainavimas, tos imitacinės bandžos ar balalaikos ir blizgantys jų trauzai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 26 vasario 2014 - 22:01

Norėjau eiti į Marijono koncertą, bet labai jau nelaiku (kone per pačias Kalėdas doh.gif )darė. O kaip emocingai jis dainuoja, aš žinau, gi sakiau, mano mėgstamiausias LT atlikėjas. Ir vėlgi su SAVITU balso tembru (čia man vienas pagrindinių jo vinukų).
O apie Mamontovą... aš dar iš Fojė laikų jį prisimenu. Ir Fojė kūrybą labai užskaitau, jį kaip menininką vertinu (va kaip solo atlikėjas man jis jau nublėso).
Bet kad kuris nors iš jų dviejų idealiai dainuoja, nei vienas nors kiek girdintis žmogus nepasakys.
[/quote]
Nu čiajau viena apie ratus, kita apie batus. Aš apie talentą ir charizmą, o jūs apie tobulą vokalą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 26, 21:57)
aš lieku prie nuomonės, kad PR'as yra labai svarbu. pasižiūrėkim, koks klipukas jau susuktas pas vengrus. o mes ką pagaminsim  g.gif



Čia tai absoliučiai pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Užtat ir blogai, kad šitiek gumą ištempė doh.gif Nebe tiek daug laiko liko kažką čia pripjarinti ...
Iš viso, įtariu, jau nudusino tuos mūsų dainorėlius su nesibaigiančiom atrankom. Pagalvokim - jie tik šeštad. sužino, kas lieka, kas iškrenta. Ir kurias dainas repetuoti. Antradienį jau filmavimas.
Galima pilnai suprasti, kad pvz. Vaidas kažkaip jau nebejaučia didelio stimulo (pasirinko tai, kas stabiliau).


QUOTE(Ūla @ 2014 02 26, 21:58)
bet turim pripažint, kad tą kažką ji tikrai turėjo.


Lena ar daina? smile.gif

Bet tai kodėl aš Viliją turėčiau palaikyti, jei manyčiau, kad ji blogai dainuoja ir charizmos neturi? smile.gif Nei ji man draugė, nei giminė, nei pažįstama smile.gif Reiškia, kažkuo visgi patinka. Kažką turi smile.gif Tik tą kažką vėl kiekvienas savaip mato ar nemato rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2014 02 26, 22:02)
Nu čiajau viena apie ratus, kita apie batus. Aš apie talentą ir charizmą, o jūs apie tobulą vokalą  doh.gif

man rods jūs abi apie tą patį, tik ginčijatės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 26, 22:03)

Lena ar daina?  smile.gif


Daina. Nes kitais metais Lenai jau taip nepasisekė.
Atsakyti