Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Ūla @ 2014 02 26, 21:06)
Ir taip ritamės nuo LT United.

ten buvo mūsų geriausi. matyt geriau nieko neturim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 26, 21:03)
niu sorius, bet Attention iki Molitvos kaip iki mėnulio  biggrin.gif

aš vis gi siųsčiau Mią. Vilija neištempia, bet to žiauriai sunku suprasti, ką dainuoja, t.y. žodžius. kažkokio labai didelio išskirtinumo balse aš irgi nematau. geras balsas. bet ar tiek užtenka  g.gif Mia raiškiau dainuoja, žymiai. neskaitant to epizodo, kur įdėta, kur matosi, kad pamiršo žodžius.
Euroviziją apskritai sunku prognozuoti, gal jei visos babytės ten bus su pamergių sukniom, gal tada Vilija su džinsiukais ir išsiskirs iš minios. o jei ne  g.gif  biggrin.gif

Apskritai, man Attention kažkiek panašu į Montvydo dainą, su kuria jis važiavo. faina, kad savos kūrybos, lyg ir daina faina, bet vis gi kažko dainai trūksta  g.gif iki galo dėmesio (bent jau mano) ji neišlaiko.

su viskuo sutinku (ypač dėl Molitvos ir Attention lyginimo biggrin.gif ), tik vis dėlto siųsčiau Viliją.
Dar kartą labai pagailėsiu iškritusios Zasimauskaitės.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 26, 21:03)
niu sorius, bet Attention iki Molitvos kaip iki mėnulio  biggrin.gif

aš nelyginau Attention ir Molitvos. Aš lyginau šių dainų atlikėjų moteriškumą.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 02 26, 21:08)
ten buvo mūsų geriausi. matyt geriau nieko neturim  g.gif

ko neturim - tai žmonių, gebančių dainas rašyt. Vo, Mikutavičius sugeba. Bet tik sau.
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2014 02 26, 21:14)
ko neturim - tai žmonių, gebančių dainas rašyt. Vo, Mikutavičius sugeba. Bet tik sau.

Ai nu jau nereikia, dabar gi labai populiaru atstovauti su kokia švedo ar norvego parašyta daina, bet nesakyčiau, kad jos kažkuo dauuug geresnės nei lietuvių. Kartais tas pats š būna g.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2014 02 26, 21:13)
aš nelyginau Attention ir Molitvos. Aš lyginau šių dainų atlikėjų moteriškumą.

supratau biggrin.gif bet tai kad nemoteriška motera laimėtų, ana gal turi ne gerai dainuoti, o pritrenkiančiai gerai biggrin.gif ką ir darė molitvietė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2014 02 26, 17:37)
tobulas šitas, tobulas  wub.gif  biggrin.gif

Tai mes manėm, už jį statėm, betgi jis ten pasisisiojo truputį g.gif Nulrypo nuo kurso regis g.gif
Papildyta:
QUOTE(kavasucitrina @ 2014 02 26, 21:13)
aš nelyginau Attention ir Molitvos. Aš lyginau šių dainų atlikėjų moteriškumą.

Baikit, Vilija Olialia mergytė pupytė lyginant su Molitvos motera cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 26, 21:17)
Ai nu jau nereikia, dabar gi labai populiaru atstovauti su kokia švedo ar norvego parašyta daina, bet nesakyčiau, kad jos kažkuo dauuug geresnės nei lietuvių. Kartais tas pats š būna g.gif

aš kalbėjau apie situaciją LT apskritai, ne vien apie EV.


QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 21:24)
Tai mes manėm, už jį statėm, betgi jis ten pasisisiojo truputį g.gif Nulrypo nuo kurso regis g.gif
Papildyta:

Baikit, Vilija Olialia mergytė pupytė lyginant su Molitvos motera cool.gif

dabar būtų kitaip, bet Miliaus turbūt jau nė surišto į Eurovizijos sceną neužtemptum biggrin.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 21:24)
Baikit, Vilija Olialia mergytė pupytė lyginant su Molitvos motera cool.gif

na, taip smile.gif. Tik kai Vilija čia buvo ji klaikiai nemoteriška išvadinta, prisiminiau ir žymiai nemoteriškesnių. Ir norėjau tuo palyginimu pasakyti, kad išvaizda nedaug lemia. Aišku, kai daina stipri. Na, o kas dėl Attention ir Molitvos dainos, tai aišku, kuri geresnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 21:24)
Baikit, Vilija Olialia mergytė pupytė lyginant su Molitvos motera cool.gif


drinks_cheers.gif
Aš tai musėt atkla, bet kad Vilija būtų ant tiek vyriška, nu niekaip nematau biggrin.gif doh.gif

O kad žemas balso tembras moterims retas, tai čia faktas. Kiek tokių dainininkių Lietuvoje su tembru kaip Vilija ? O kiek su panašiu tembru kaip Mia?


Apie idealų dainavimą. Evelina dainavo idealiai. Kokie jos pasiekimai EV?
Vokietijos Lena labai gera dainininkė? Ir daina jos paprasta kaip trys kapeikos. Scenos naujokė Ieva ją visai gerai ištraukė. Bet Lena visgi laimėjo.
Azerbaidžano porelė kai laimėjo, paskui irgi gerokai nusidainavo.

Papildyta:


Tiesa, LT United tūzai nei Mamontovas nei Mikutavičius (kuris man beje mėgstamiausias LT dainininkas) tikrai nėra tie, kurių vokalas idealus. Va Mikutavičiaus Balintos sienos. Laabai patinka man ta daina, bet girdėjau jos pristatymą radijuje, ojei, net susigūžiau nuo Marijono atlikimo. Nors ir kaip man jis patinka.
Taigi laimėjimui reikia kur kas daugiau, nei tik nepriekaištingo dainavimo ir visiems įtinkančio balso.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 26, 21:39)
Taigi laimėjimui reikia kur kas daugiau, nei tik nepriekaištingo dainavimo ir visiems įtinkančio balso.

nu tai taip. reik charizmos. pas Viliją jos ne prūdai. pas Mią irgi. arba nepriekaištingo dainavimo (nors sprendžiant iš paskutinių metų laimėtojų, tai gal šito nelabai reik g.gif )

arba gal reik nusirengt scenoj g.gif arba ant arklio išjot g.gif arba cirką kokį su savim išsivest (tigrai laksto, meškos šokinėja pvz.) g.gif
nežinau lotuliukas.gif
Atsakyti
Taigi i koniu jasna, kad reikia dainos. O dainos mes, kaip visad, neturim. Gelbėtų koks nors geras efektas, pavyzdys - LT United.

QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 26, 21:39)

*Apie idealų dainavimą. Evelina dainavo idealiai. Kokie jos pasiekimai EV?

**Vokietijos Lena labai gera dainininkė? Ir daina jos paprasta kaip trys kapeikos. Scenos naujokė Ieva ją visai gerai ištraukė. Bet Lena visgi laimėjo.

***Azerbaidžano porelė kai laimėjo, paskui irgi gerokai nusidainavo.



*Daina - nuobodi. Niekinė.

**Daina - vežanti.

***O šita porelė ir jos laimėjimas man jau mistika biggrin.gif
Atsakyti