Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(saintlina @ 2014 02 26, 18:48)
Man Mia aplamai kur kas labiau patinka. Visas tris dainas ji atliko puikiai, tikrai širdį sudėjo.
Tikrai ne visas. hihihi.gif
http://www.youtube.c...eature=youtu.be
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 26, 17:29)
pvz.,tais metais,kai Mantas LT sužibėjo su "čiuožki",manau,kad ji tikrai būtų labai tikusi eurovizijai ax.gif

Tais metais galbut, nes db mane nuo jos fiziskai purto.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 02 26, 19:10)
Tais metais galbut, nes db mane nuo jos fiziskai purto.


aš ir dėl tų abejoju g.gif
Man tokia, kuri galėjo kažką pasiekt, atrodė Bavarijos 'We all'.
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2014 02 26, 18:50)
Kita baladė 2012 metų estuko.


gerulė šita wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2014 02 26, 18:58)
Tikrai ne visas.  hihihi.gif


nžn, aš kai žiūrėjau kaip eilinis standartinis EV žiūrovas, tai man viskas normaliai atrodė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 02 26, 20:58)

tai cia kaip tik labai gerai, kad neparodė to, o dainavo lyg būtų viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 02 26, 13:46)
O man kaip tik vienintelė Attention ir buvo pirmojo įspūdžio daina.

Man irgi drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif



QUOTE(Jollie @ 2014 02 26, 19:52)
tai cia kaip tik labai gerai, kad neparodė to, o dainavo lyg būtų viskas gerai  biggrin.gif


Bet ta atkarpa tai biggrin.gif doh.gif Aš neįsijungus garso atidariau (pažiūrėt, kas ten per video). Kaip norit sakykit, bet estetinio vaizdo nerasta JOKIO.
Vienintelis Mijos koziris - stabilus dainavimas. Balsą jinai turi, bet jei žiūrint iš Europos pozicijos jis tikrai nėra išskirtinis. Vilijos baso tembras gali labai patikti, gali labai nepatikti (juk dėl skonio nesiginčijama), bet jis tikrai išskirtinis ir retas.
Atsakyti
Nu žinot, ta jūsų Vilija nei Adele, nei Amy Winehouse, nei Pink, kad balsas būtų išskirtinis ir RETAS bigsmile.gif Balsas jos eilinis, niekuom neišsiskiriantis. Nereikia čia įsivaizduoti nebūtų dalykų irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 26, 22:35)
Vilijos baso tembras gali labai patikti, gali labai nepatikti (juk dėl skonio nesiginčijama), bet jis tikrai išskirtinis ir retas.

O man jis kaip tik, toks joks, nei patinka, nei nepatinka, toks paprastas balsas. Mia tai manęs savo balsu nežavi, nes tas balsas toks rėžiantis ausį, bet balsas stiprus ir kaip sakote stabilus, o tai manau yra labai didelis pliusas, nes jeigu Vilija taip susijaudino dainuodama atrankoje (paskutinis šeštadienis) tai kas bus, kai reikės dainuoti pačioje Eurovizijoje... ai bet daina man nepatinka, tai gali jau dainuoti ją bet kas, vistiek manau nieko gero nebus šiais metais Eurovizijoje..tiesiog manau, kad daina ne ta..
ir kaip pastebėjau, kad dainą giria tik tie, kas dievina Vilija thumbup.gif Toks jausmas, kad jeigu tą dainą būtų parašiusi ne Vilija, o kokia Mia, tai daina jau būtų bloga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollie @ 2014 02 26, 20:47)
ir kaip pastebėjau, kad dainą giria tik tie, kas dievina Vilija thumbup.gif  Toks jausmas, kad jeigu tą dainą būtų parašiusi ne Vilija, o kokia Mia, tai daina jau būtų bloga doh.gif

Vilijos nedievinu, o daina patinka. Man ji tikrai pirmo įspūdžio daina. Kas dainuos, nėra pats svarbiausias dalykas, bet Vilijai, nors, kaip dar kartą pabrėžiu, jos gerbėja nesu, tinka labiausiai.
Atsakyti
QUOTE(Jollie @ 2014 02 26, 22:47)
ir kaip pastebėjau, kad dainą giria tik tie, kas dievina Vilija thumbup.gif  Toks jausmas, kad jeigu tą dainą būtų parašiusi ne Vilija, o kokia Mia, tai daina jau būtų bloga doh.gif

Nebūtinai. Aš nieko nedievinu. O daina buvo irgi pirmo įspūdžio - todėl, kad kitokia, nes visos pamergių suknelės ir teisingos pageidavimų koncerto stiliaus dainos jau iki kaklo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 02 26, 19:47)
nžn, aš kai žiūrėjau kaip eilinis standartinis EV žiūrovas, tai man viskas normaliai atrodė  biggrin.gif
Gal daliai žiūrovu ir atrodys normaliai. Bet tai nėra normalu. biggrin.gif
QUOTE(Jollie @ 2014 02 26, 19:52)
tai cia kaip tik labai gerai, kad neparodė to, o dainavo lyg būtų viskas gerai  biggrin.gif
Nieko gero. Reik išmokti ir gerai padaryti, o ne bet kaip žodžius pavelt. Tada jau būtų galima sakyt "labai gerai". wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2014 02 26, 17:33)
na, su Molitva dar labiau nemoteriška moteris laimėjo ir, vadinasi, tai ne kliūtis mirksiukas.gif

niu sorius, bet Attention iki Molitvos kaip iki mėnulio biggrin.gif

aš vis gi siųsčiau Mią. Vilija neištempia, bet to žiauriai sunku suprasti, ką dainuoja, t.y. žodžius. kažkokio labai didelio išskirtinumo balse aš irgi nematau. geras balsas. bet ar tiek užtenka g.gif Mia raiškiau dainuoja, žymiai. neskaitant to epizodo, kur įdėta, kur matosi, kad pamiršo žodžius.
Euroviziją apskritai sunku prognozuoti, gal jei visos babytės ten bus su pamergių sukniom, gal tada Vilija su džinsiukais ir išsiskirs iš minios. o jei ne g.gif biggrin.gif

Apskritai, man Attention kažkiek panašu į Montvydo dainą, su kuria jis važiavo. faina, kad savos kūrybos, lyg ir daina faina, bet vis gi kažko dainai trūksta g.gif iki galo dėmesio (bent jau mano) ji neišlaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 26 vasario 2014 - 21:05
QUOTE(Jolleee @ 2014 02 26, 20:57)
Reik išmokti ir gerai padaryti,

Vilijai taikytina tas pats.

Nematau aš jokio išskirtinumo nei vienos, nei kitos balse. Bent išvaizda kurios nors gera būtų. O tai dabar viena - kekšytė, kita - kolūkietė.

Nžn, nusiritom mes čia šiemet biggrin.gif Ir taip ritamės nuo LT United.
Atsakyti